Flower
  • Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Apteka internetowa

Zaczęty przez martusia99, 28 Cze 2018, 08:25:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

martusia99

28 Cze 2018, 08:25:49 Ostatnia edycja: 28 Cze 2018, 15:29:07 by fresh
Coraz częściej zastanawia mnie to, czy apteka internetowa to korzystna opcja. W mojej osiedlowej aptece regularnie brakuje leków i przyznam, że mnie to irytuje. Takie zamawianie online wydaje się tu najlepszym rozwiązaniem. Co o tym myślicie?

liluśka

Ja osobiście co jakiś czas zamawiam leki i powiem szczerze nawet wychodzi mi mniej niż zapłaciłabym w aptece. Paczkę odbieram w danej aptece, dyskretnie szybko i sprawnie. Jak najbardziej polecam tę formę :)

też z Suwałk

Zamawiaj dalej i wal się z tą swoją reklamą.

MILLL

Ja korzystam cały czas i jestem zadowolona wychodzi o wiele taniej zazwyczaj o 10 zł np.krem do atopowej skóry przez internet płace 16 zł za 500 ml a w aptece 26. płacisz po cenie hurtowej i to jest najlepsze rozwiazanie majac jeszcze dzieci i brak czasu a kolejki nie raz masakryczne.

gwendolina

04 Lip 2018, 07:34:47 #4 Ostatnia edycja: 05 Lip 2018, 10:38:21 by gwendolina
Moim zdaniem warto o ile nie potrzebujesz czegoś na już:
jest zwykle taniej
zamowienie jest wygodniejsze bo zlecasz wszystko przez internet i potem kurier Ci to przywozi
poza tym jest o wiele wiekszy wybór

Sama w aptekach internetowych ( jak tutaj https://www.cefarm24.pl )  najczęściej zamawiam witaminy i kosmetyki. Czyli coś na co mogę trochę poczekać :)
Rodowita mieszkanka

starak

Nie jest niebezpieczna. Aktualnie urządzenia są tak dobrze sprawdzone i przeprowadza się przed depilacją odpowiednie testy. Tak więc nie musisz sie absolutnie obawiać tego,ze będzie to niebezpieczne.....

Po depilacji nie odrastają włoski jeśli oczywiscie wybierzesz się na odpowiedni rodzaj lasera. Nie polecam ipl bo nie daje trwałych efektów, ale już laser vectus jak najbardziej.....

Pozdrawiam.

kaczorgigant

U nas aptek jest co nie miara ale to nie znaczy, że wszędzie kupimy dany lek. Denerwowało mnie to, że moje tabletki znaleźć mogłem jedynie w kilku aptekach w Suwałkach. Teraz wchodzę sobie na KtoMaLek.pl i sprawdzam, gdzie znajdę moje tabletki. Nie muszę jeździć na daremne.

mentorka

Jasne, że tak. Internetowe apteki to super sprawa. Zdecydowanie niższe ceny i przede wszystkim dużo większy wybór i brak kolejek. Sam kupuje tam często rzeczy w aptece online https://www.e-zikoapteka.pl/ , bo w mojej aptece osiedlowej aptece jest kiepski wybór. Do tego można zrobić zamówienie najbardziej potrzebnych rzeczy w domowej apteczce i je uzupełnić.

goldi

Też jestem fanką zakupów przez apteki internetowe, już kilka razy zamawialam na https://www.doz.pl/ zawsze zamówienie szybko wysyłali a ile kasy udało się zaoszczędzić.

ewela84

apteka online, którą mogę śmiało polecić to niemiecka Apo ;)

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć