Flower
  • Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

akwarium morskie

Zaczęty przez gaja, 13 Mar 2019, 19:27:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

gaja

Witam:)

Od jakiegoś czasu noszę się z myślą założeni akwarium słonowodnego
By podejść do tego tematu jak widzę potrzeba ogromu wiedzy i doświadczenia,a to ,że miałam wiele lat akwarium zwykłe nic jej nie przybliża
Koszty są też spore,ale do przełknięcia jak się je czasowo rozłoży
Teraz pytanie :
czy w naszym mieście Suwałki są miłośnicy i hodowcy tej przepięknej kolorowej fauny i flory???
Byłby miło gdy ktoś był chętny wypowiedzieć się w tym temacie

gaja

Witam:)

Od jakiegoś czasu noszę się z myślą założeni akwarium słonowodnego
By podejść do tego tematu jak widzę potrzeba ogromu wiedzy i doświadczenia,a to ,że miałam wiele lat akwarium zwykłe nic jej nie przybliża
Koszty są też spore,ale do przełknięcia jak się je czasowo rozłoży
Teraz pytanie :
czy w naszym mieście Suwałki są miłośnicy i hodowcy tej przepięknej kolorowej fauny i flory???
Byłby miło gdy ktoś był chętny wypowiedzieć się w tym temacie

deff

Widziałam kiedyś akwarium słonowodne w zoologicznym na Minkiewicza -tym co się po schodach schodzi. Właściciel jest rybkowym pasjonatem, możliwe, że coś podpowie w tym temacie.

wikotor

Z tego co kojarzę jak sam robiłem zakupy to na pewno na https://www.plantica.pl/ znajdziesz wyposażenie i różne akcesoria związane z akwarystyką morską. W sieci to najlepszy sklep tego typu. Oni pomagają też w stworzeniu idealnego akwarium, dopasowania wyposażenia. Myślę, że jak się nie ma za wiele wiedzy i doświadczenia to jak najbardziej do nich się zgłosić.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć