Flower
  • Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Książka

Zaczęty przez Alanek234, 27 Paź 2019, 18:10:25

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alanek234

Cześć chce wydać książkę i potrzebuje opinii czy warto jest to biografia o moim życiu seksualnym i szukam kogoś kto ocenił i się wypowie czy kupił by książkę jeśli tak proszę o email wyślę krótko fragment

ggoosscc

Grafomani zwykle piszą o sobie.
Raczej nikt tego nie kupi, ale możesz spełnić swoje ambicje jeśli tylko masz pieniądze na druk.

brzydal

Zgadzam się z przedmówcą, że nie powinno się pisać o sobie, chyba że masz na tyle atrakcyjny dorobek w swojej dziedzinie, że ludzie będą chcieli go poznać. Natomiast życie seksualne to dość powszechny aspekt życia. Biografia o życiu seksualnym nic nie mówi, nie ma jakiegoś zakresu mogącego zaciekawić potencjalnych czytelników. Tekst powinien być skierowany do określonej grupy odbiorców. Jeśli tak nie jest to nic z tego nie będzie. Druga sprawa to wydawca. Są bardzo nikłe szanse, że jakieś wydawnictwo podejmie ryzyko wydania tekstu autora bez dorobku. Możesz też wyłożyć kilka tysięcy, by ktoś od A do Z wydał twoją książkę. Sam rozmawiałem o tym z Novae Res i okazało się, że jest to opcja bardzo nieopłacalna. Wydajesz określoną kasę, a nie wiesz, ile egzemplarzy wydrukują. Pozycja znajdzie się na listach ofert dla księgarni, ale nie ma pewności, że książka będzie na półkach. Czytelnicy też przyzwyczajają się, że spod znaku danego wydawnictwa są tylko pozycje, których nikt inny nie chciał i dlatego wartość nowej książki już na wejściu spada. Tak w skrócie wygląda rynek wydawniczy.

JaaaaaaaaC

Co kogo interesuje czyjeś życie seksualne.Szok.

lemara

Nie spodziewałem się, że poradnik "Żyjesz już czy tylko jesteś? Instrukcja obsługi spełnionego życia" Wajdy Piotra S. będzie taki fajny i do tego da mi tyle do myślenia. Jeśli chcecie go sobie kupić, bądź o nim przeczytać, to zajrzyjcie na stronę https://wydawnictwopoligraf.pl/1354/wajda-piotr-s/zyjesz-juz-czy-tylko-jestes-instrukcja-obslugi-spelnionego-zycia.html

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć