Flower
  • Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Gdzie wybieracie się na tegoroczne wakacje

Zaczęty przez gwendolina, 17 Sty 2020, 10:52:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

gwendolina

hejo. Gdzie jedziecie? Macie jakies plany wakacyjne w tym roku?
Rodowita mieszkanka

Neptun

starak

17 Sty 2020, 13:45:44 #2 Ostatnia edycja: 29 Sty 2020, 11:41:10 by starak
cześć a ja wybieram sie na przepiekna Chorwację na riwierę makarską na 2 tygodnie ,nie mogę sie doczekać jak wróce to opowiem wam i pokażę zdjęcia :-),widziałam zdjecia tam gdzie jadę i dech zaparło mi w piersiach ,góry i zarazem morze i villa nad samym morzem 8) 8) 8) żyć i nie umierać :D w planie jest plażowanie i wycieczki: do Splitu,Dubrownika,na wyspę Korcula, rejs całodniowy statkiem , degustacja wina i ryba z grilla ,rafting ,Mostar,Park Narodowy Krka i rafting czyli spływ pontonami:-)

Planujemy jeszcze kilka dni w Borach Tucholskich może wybierzemy się tam za tydzień: Tleń noclegi

Oboje jesteśmy z mężem zapalonymi grzybiarzami a grzybów w tym rokku w lasach jest bardzo duzo :)

Byłam tam już kilka miesięcy temu i jest pieknie:

AxTap

Ja zanim wybiorę miejsce na wakacje sprawdzam sobie miejsca na najpopularniejszych portalach, potem czytam opinie o danym obiekcie i porównuje sobie co piszą ludzie na temat danego miejsca. Hotel może sobie samodzielnie wypisać co chce, a jednak realne opinie to coś zupełnie innego. Są dowody na to, że opinie są kluczowe, https://bookingsolutions.pl/blog/opinie-o-hotelach-czy-sa-wazne/

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć