Flower
  • Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Kredyt na auto

Zaczęty przez Alinka, 30 Sty 2020, 12:43:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Alinka

Orientujecie się czy jest możliwosć uzyskania kredytu na samochód w wysokości 20 tysięcy złotych ( niestety ale popsuło nam się auto a dojeżdżamy do pracy)

Nasze dochody razem do 5 000 zł. Plus mamy kredyt hipoteczny.

Dziecko jedno.
Proszę o pomoc.

rece_opadaja_po_prostu

Alinko, prędzej czy później udasz się do banku, więc może od razu tam zapytaj, no chyba że  chcesz pokazać na forum zaświadczenia o zarobkach swoje i partnera, hipotekę nieruchomości z umową kredytową, oświadczenia żyrantów o zatrudnieniu i ewentualnie inne potrzebne dokumenty.

czarnota

31 Sty 2020, 07:59:16 #2 Ostatnia edycja: 02 Lut 2020, 11:40:05 by czarnota
Przy takich dochodach może być bardzo trudno.NIe zarabiacie zbyt wiele,poza tym macie kredyt hipoteczny.Ktory sam w sobie jest sporym obciażeniem finansowym.NIe wiem czy jakikolwiek bank zdecyduje sie na udzielenie Wam pożyczki w Waszej sytuacji....

Widzę tutaj dwa rozwiązania

1. Poprawienie zdolności kredytowej poprzez zwiekszenie zrobków
2. Wzięcie pozyczki prywatnej w firmie oferującej pożyczki ratalne.Firmy takie mają o wiele miejsze wymagania co do zdolności kredytowej niż banki.Polecam tutaj jednak porównać sobie oferty pożyczek albo skorzystać z pomocy doradcy kredytowego https://pozyczkaportal.pl/kategoria-produktu/pozyczka-ratalna/ Zobacz sobie tutaj

qq na muniu

Taniej wynająć limuzynę z kierowcą niż zaciągnąć pożyczkę u pieprzonych lichwiarzy.

strzała

Polecam.
Jankowska Dorota 661330326.
To doradca z ogromnym doświadczeniem.
Prowizje płaci bank więc nic nie będzie kosztów dodatkowych.

Formi

Myślę, że tu się głównie rozbija o to, czy macie zdolność kredytową. Warto przedzwonić do różnych banków i dopytać o szczegóły, bo nie wydaje mi się, abyście mieli problemy, by uzyskać kredyt na samochód. Możesz też sprawdzić bank z którym ja się zaprzyjaźniłam na kilka kolejnych lat https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/kredyty-i-pozyczki/
Mają finansowanie aut, a także w skład wchodzą auta używane, ktore posiadają w swoijej ofercie

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć