• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Zwolnienia z firm taki do dobrobyt

Zaczęty przez wttrp, 18 Gru 2019, 17:02:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

wttrp

taki to mial byc dobrobyt i wieksze pensje od nowego roku ,a  wyszlo ze zwolenienia ludzi

Kami122

To gdzie tak? Wszedzie gospodarka idzie do przodu, bylo delikatne przychamowanie na poczatku roku, a teraz "idzie". Niemniej jednak nalezy spodziewać sie w przyszlym roku spowolnienia gospodarki...

Sławek1

Niestety gospodarka spowalnia i to znacznie. Od września 4,2 pp. Prognozy są jeszcze gorsze.

Cytat:  "Chcemy dokonać postępu i chcemy odeprzeć także niebezpieczeństwa, które mogą się pojawić, na przykład związane z możliwym poważniejszym spowolnieniem gospodarczym, bo nie chcę używać słowa kryzys - powiedział 9 listopada prezes PiS Jarosław Kaczyński."

Zwykle jest tak, że gdy już nawet politycy sprawujący aktualnie władzę przyznają, że koniunktura się pogarsza, to na rzeczy jest coś poważniejszego. I przede wszystkim znaczy to tyle, że spowolnienie wzrostu gospodarczego trwa już od dawna. Bo opinia publiczna i politycy zwykle jako ostatni dostrzegają to, że w gospodarce przestało dziać się dobrze.

Źródło: Bankier.pl

?

A gdzie dokładnie są te zwolnienia?No bo jakoś nie widzę aby ubywało ofert pracy?

asss

W padmie podobno. Ale tam zawsze zwalniają jak sezon sie konczy. Taka to firma i taki ma szacunek do pracowników.

hiena111

W Padmie tak jest co roku. Pod koniec roku zwalniają a na początku roku dzwonią do tych co zwolnili żeby przychodzili do pracy. Chyba nie chcą przedłużać umów.

Puszek

Stary numer teraz gdzie ludzie mają iść?jaka jest pewność że wezmą na początku roku

uuuuu

takich zwolnien to nie bylo jak w tym roku bo zwalniali wiecej i gdzie tylko mogli zamowien maja mniej i tyle gdyby mieli zamowien by nie zwalniali a od dluzszego czasu bywalo ze ludzie nie mieli co robic nieraz

Kolega

Rozmawiałem z kilkoma przedsiębiorstwami, każdy powtarzał to samo, ze szykuje się ciężki rok, zamówienia mogą spadać, gdyż zbliża sie kryzys, koszty rosną ogromnie, co odbija się na cenach, a to dopiero początek, pierwsze 3 miesiące i będzie widać co się dzieje. Albo gospodarka to wytrzyma albo rynek siądzie, najpierw stracą firmy exportujace, co wywoła ogólna lekka panikę, to uderzy w budowlankę i deweloperów, a reszta dostanie rykoszetem po równo.

asss

Polscy przedsiębiorcy to zawsze narzekają. Najlepiej to żeby robić po 16 godzin za miskę ryżu to może by ich zadowoliło.

borys85

Koszty zatrudnienia rosną, więc zwolnienia i tak będą. Najbardziej dostaną po dupie Ci z mikro działalnościami jak w lutym zus przyciśnie. Mleko i miód to tylko w pisiowatej tv. Jeszcze trochę i zrobią u nas Grecję, tylko ciekawe co na to mohery jak raptem nie będzie kasy na emeryturkę i na dole dla proboszcza.               
borys

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk