• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Ubrania

Zaczęty przez Hieronymus, 01 Mar 2021, 11:39:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Hieronymus

Jak kupujecie ubrania? Kierujecie sie przy zakupie ciuchów sezonową modą czy jednak macie podejście minimalistyczne i wybieracie jedynie to co jest Wam potrzebne?

Margarita

Jak już mam ochotę kupić sobie sukienkę to wchodzę, oglądam co jest akurat w moich ulubionych sklepach, nawet wrzucam do koszyka i już... po prostu nie kupuje jeśli to tylko ochota a nie potrzeba.
Ew otwieram szafę i patrzę ile w niej jeszcze nieprzemyślanych, starych zakupów których nie udało się na razie sprzedać ani oddać. Od kiedy mam mało miejsca to skuteczny sposób. Ten tłok w szafie działa zniechęcająco. Marze o spójnej garderobie, ale nie mogę nic kupić dopóki nie zrobię porządku z tym co zagraca. Żałuje ze tak późno wpadłam na pomysł żeby kupować rzeczy pasujące do siebie.

Ostatnio spodobał mi się styl Pinroll - na stronie możesz sobie więcej o nim poczytać. Jest to podwijanie nogawek.

Modne od jakiegoś czasu zresztą.

Asterixo

Ja kupuję to co mi potrzebne, to co mi się podoba, to w czym dobrze się czuję. Nie kieruję się modą kreowaną w telewizji czy internecie.

Akida

Moda się zmienia,każdy z nas lubi co innego,każdemu odpowiada co innego i trzeba to szanować.

Indyga

Pewnie,że tak,moda to taka dziedzina,w której każdy ma coś do powiedzenia.Trzeba umieć się nią bawić,eksperymentować,tworzyć własny styl.Każdy też w swojej szafie powinien mieć kilka uniwersalnych rzeczy,koszulki z nadrukiem https://www.carton.pl/zespol/farben-lehre czy dobrej jakości jeansy.
W sklepach jest mnóstwo rzeczy,ubrań,z których warto umieć wybierać te najbardziej atrakcyjne perełki.

ElizaM

Dokładnie tak,jedni cenią sobie luksusowe marki takie jak SaintBy https://saintby.pl/ a inni wybierają ubrania wygodne,nie krępujące ruchów,które sprawdzą się w domu.Każdy z nas jest inny i moda dla każdego ma inne znaczenie.Nie wszyscy śledzą najnowsze trendy,ale wszyscy pragną być akceptowani.

słonkoo

Trochę tych sklepów z ubraniami mamy, także w sumie jest z czego wybierać... Ja przykładowo zastanawiam się teraz nad ofertą  camoshop.pl , ponieważ spodobały mi się tam  wojskowe ubrania. Planuje zakupić kilka bluzek na gwiazdkę mojemu bratu - jestem przekonana, że się z nich ucieszy.

Marlenkaa

Robienie zakupów odzieżowych w dzisiejszych czasach to prawdziwe wyzwanie. Szczególnie w takim okresie jak teraz gdy znajdziemy wiele promocji w sklepach internetowych. Moim zdaniem trzeba wybierać tylko i wyłącznie najwyższą jakość. A przekonałam się o tym już wiele razy w swoim życiu. Wystarczy zrobić prosty test, sprawdzić ile w szafie mamy niepotrzebnych rzeczy. To są właśnie te wszystkie "okazje". Od tamtej pory wybieram nie pod wpływem impulsu, a rzeczywistej potrzeby. Skupiam się także na takich dodatkach jak opaska pin up - https://artyferia.pl/produkt/opaska-turban-przeplatana-fuksjadamska ponieważ dodaje wiele uroku. Do wyboru mamy oczywiście bardzo dużą ilość produktów, każda z nas trafi na coś odpowiedniego 🙂

michalciechan1

Ja czasami sama sobie robię ubrania na drutach. Jakieś sweterki, szaliczki, czapki, czy rękawiczki. Sprawia do dużo satysfakcji, a w dodatku odzież jest jakby lepszej jakości kiedy sami ją wykonamy. Takiego sweterka jak samemu się wykona to w sklepie nie dostaniemy :). Materiały nie są drogie, włóczka czy druty można dostać online. Największym kosztem jest nasz czas, ale można to potraktować jako hobby.

michalciechan1

Moja żona sama sobie robiu ubrania na drutach. Jakieś sweterki, szaliczki, czapki, czy rękawiczki. Sprawia jej to dużo satysfakcji, a w dodatku odzież jest jakby lepszej jakości kiedy sami ją wykonamy. Takiego sweterka jak samemu się wykona to w sklepie nie dostaniemy :). Materiały nie są drogie, włóczka czy druty można dostać online. Największym kosztem jest nasz czas, ale można to potraktować jako hobby.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk