• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

BRAMA

Zaczęty przez HP507, 23 Sty 2007, 10:36:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek_kosynier

Za co to niby miałbym dawać napiwek!?
Za ślamazarną obsługę?!

Magda_

obsługa zostawia wiele do życzenia, nie powiedziłabym nawet, że jest mierna... a jesli chodzi o jedzenie, na skromną miarę Suwalk wystarcza, bo na pewno lepsze jest do "jedzenia" na starówce, ale mimo to kuchnia też nie jest dobra. Jedyne co można pochwalić to wygląd lokalu, gdyby właściel zainwestował w dobrą obsługą (wliczając też w kucharzy) lokal na prawdę byłby światny. A co do cen się nie zgodzę z większością, wcale nie są wysokie, powiedziałabym poziom cen jest wyrównany z poziomem podawanego jedzenia, czyli bardzo średni. A i muszę pochwalić kurczaka z orzechami, o ile dobrze pamiętam. pozdrawiam

maciejan

czyli wszystko średnie z wyjątkiem kurczaka...
człowiek z klawiaturą przed sobą

guchaa

ja przyznaje, ze tam jescze nie byłam, ale z tego co nasłuchałam sie od znajomych, którzy mieli okazje tam byc (a byli tam zapewne ostatni raz :lol: ) to jest fatalna i nie miła obsługa, fatalne jedzenie (zimne i za drogie) ale ponoc bardzo ładny wystrój ;) niestety tylko  :lol:  z chęcią zajdę tam przekonac sie na własnej skórze  8)  bo az cięzko uwierzyć, że moze byc az tak źle, moze to był jakiś zły dzień :]  
guchaa

tajnapolska

ja wolę wydawać pieniądze na książki niż na piwo w pubach, poza tym i tak mam mało znajomych, nie ma za bardzo z kim pójść, za to kupiłem sobie świetnego haruki murakamiego, mam i czytam wszystkie jego książki wydane po polsku, kupiłem w empiku, murakami tworzy niesamowity klimat, pisze eleganckim stylem, nie udziwnionym, jak masłowska, jego bohaterowie są bardzo ciekawymi ludźmi, może ktoś czytał coś murakamiego?

maciejan

tajna a może by założyć knajpę czytelniczą? książki donosiłoby się z biblioteki skrzynkami i czytało do upadłego, aż z książek zostawałyby tylko same okładki?

tajnapolska

wydaje mi się, że proponujesz komuś założenie kawiarnio-księgarni, popularnych w wawie, przychodzi się na kawe, obok na stołach leżą nowe książki, które można przejrzeć i poczytać za darmo, popijając sobie kawę, ale nie muszę chyba tego pisać, bo nie tylko ja byłem w takim miejscu, fajne miejsce, może ktoś zrobi kiedyś i u nas czułego barbarzyńcę; ja to bardziej skromnie piszę że mi się szalenie podoba murakami i czytam go sobie w domu leżąc na łóżku i przed zaśnięciem.

maciejan

tajna zaglądasz do empiku, to i wiesz, ze tam można kawę machnąć i poczytać... taka trochę marketowa klubo-kawiarnia...

tajnapolska

ale nie ma gdzie usiąść niestety

zuza

Ja pracuje w Bramie i wcale nie jest tak źle jak mówicie, niektórzy z nas są 1 raz kelnerem, kelnerką. Jeśli chodzi o naszego barmana jest naprawdę dobry w tym co robi- ten z numerem 13 na plecach. Wszyscy są naprawdę fajnymi ludźmi i nie prawdą jest to że jesteśmy nie mili, chyba napisał to ktoś komu nie sprzedaliśmy alkoholu z wiadomych powodów albo nie został wpuszczony bo nie ma 18lat czy miał na sobie ubranie typu Nike i Adidas. A skoro ludzie zostawiają napiwki to nie znaczy wcale że jest źle... i z obsługą i z kuchnią... naprawdę spójżcie na to z innej strony. Pracujemy po 12-15 godzin... :/
anna p

skarabeusz

To chyba trzeba zgłosić do państwowej inspekcji pracy że was tak wykorzystują  ;)

missio

Brama to nie jest lokal pokroju kuzni. Tam nie wchodzi kto chce i nie robi co chce, za to napewno jak wejdzie to pije co chce. Brama ma największy w tym mieście wybór alkoholi wiec tu jest ogromny plus. Zawsze to nie luksusowa w kuźni. więc jeżeli komuś się nie podoba jest wiele innych lokali w tym mieście, które serdecznie zapraszaja Cię dzieciaku, kapturze, sinonosy i dziadku....

z dystansu

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow,moj sprzet jest troche zmeczony.Wracajac do tematu \"Bramy\" rzeczywiscie gospodarze tego lokalu stawiaja przed soba bardzo ambitne cele,mozna stwierdzic ze staraja sie wprowadzi nowa jakosc wsrod suwalskich lokali restauracyjno-pubowych,co oczywiscie nie odbywa sie bez pewnych potkniec,ale nie zgodze sie z tym ze ceny w tym lokalu sa wygorowane,a wiem co mowie,gdyz mialem okazje byc wielu tego typu lokalach w calej Polsce.Ceny sa stosowne do do klasy i standardu pubu,gdzie mozna i smacznie zjesc,\"interesujaco\" wypic (bogaty wybor alkoholi),obejrzec dowolne wybrane widowisko sportowe i nie tylko.czy tez uczestniczyc w koncertach muzycznych i karaoke.Jak tez zauwazylem nie kazdy tak po prostu moze tam wejsc,panowie witajacy gosci przy wejsciu robia wrazenie,o dziwo grzecznie i kulturalnie witajac klijentow zapraszaja ich do srodka.Zapewne nie wszystkim to sie udalo,co jak sie domyslam jest podstawowa przyczyna obecnosci niezadowolonych na tym forum.Co sie rzuca w oczy w \"Bramie\" panuja rowniez scisle okreslone zasady,ktore maja sprzyjac wypoczynkowi i konfortowi wszystkich klijentow,a nie tylko tych \"wybranych\"(strefy dla palacych).A niezadowoleni moga przeciez zawsze isc do \"Kominkowej\",bez zbednej reklamy.Pozdrawiam.

bossi

Ludzie trochę obiektywizmu... BRAMA proponuje nam coś w  dobrym wydaniu i na wysokim poziomie, co dostępne jest w dużych miastach - i wiem o czym mówię wierzcie mi...  A Wy to dostajecie na tacy i oczywiście... NARZEKANIE. Bo kogoś nie wpuścili, nie podali alkoholu (wiadomo dlaczgo), obsługa do bani, a kuchnia jeszcze gorzej. Tylko siebie posłuchajcie...\"a zupa była za słona\". W każdej nawet najlepszej knajpie zdażają się wpadki, co oczywiście wcale ich nie usprawiedliwia. \"Nie od razu Rzym zbudowano...\" i muszą jeszcze nad wieloma rzeczami popracować. Ale mają zasady, które są na porządku dziennym w knajpach w całej CYWILIZOWANEJ Polsce...dlaczego nie w Suwałkach?! I tak trzymać!  Dane mi było być gościem BRAMY kilkakrotnie, było dużo ludzi (okresy świątaczne) i naprawdę było OK. Jasne czkało się trochę dłużej na kolejne piwko, ale przecież nie szło się tam na wyścigi hartów... tylko żeby z ludźmi się spotkać i posiedzieć w kulturalnej spokojnej atmosferze. OBSŁUGO - więcej uśmiechu na twarzach ;) Pzdr. Do zobaczenia w BRAMIE :)

wojtek_kosynier

A co kolego powiesz na temat piwa?
A raczej tego płynu co piwo udaje!

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk