• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

I LO, a Playboy

Zaczęty przez wojtek_kosynier, 19 Kwi 2007, 21:55:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

Krzysztof M.

Kobieto widać twoja znajomość prawa jest żadna to po pierwsze. Jeśli chcesz postraszyć to Ci się nie udało. Poza tym widać nie znasz się na żartach. ;)
We are only what we are...

Wadim Grinko

uwaga - Żebro patrzy, Żebro donosi, Żebro pod paragrafy mowę wygłosi... co za kraj, tylko by po sądach sie ciągali... koleżanka/kolega chyba na prawo będzie zdawał?

tom

To wszystko nieprawda. To wszystko kłamstwa. To Bożena oszczędzała na operacje plastyczne całe życie, w końcu udało jej się spełnić marzenie(być piękną) i zbiera plony - jak każda stara panna chce cofnąć czas. Była u Wiesia z Wesołej w zeszłą niedzielę, tuż po mszy. Fachę my zrobily, a Wiesiu, jak juz wyszła, pier&* prosze nie uzywac wulgaryzmów -vc po drugiej flaszce do mnie pijany: -"Żebym ja wiedział, że ona tak piękna, nogi bym umył".
tom12

clod

aa (czyżby anonimowy alkoholik)

Za bardzo poważnie bierzesz wszystko do serca.
Taki znaczek ";) " zauważyłeś?
Kolejną ofiarą tego zakonu jesteś.

A może po prostu prawda w oczy kole ...
Tylko rzetelna i wytężona praca jednostki zapewni sprawne działanie kolektywu.

admin

czy możesz nam udpstępnić jakiś kontakt do bohaterki tego posta, chcielibyśmy z nią zrobić wywiad albo nawet czat internetowy na suwalki.info

AA

[cytat]czy możesz nam udpstępnić jakiś kontakt do bohaterki tego posta, chcielibyśmy z nią zrobić wywiad albo nawet czat internetowy na suwalki.info[/cytat]
Nie ma neta - po raz
nie wiem po co robicie wielkie hallo - po dwa
widac wielkie zacofanie całych SUWAŁK robiąc z tego bóg wie jaką aferę - po trzy

p.s. z tym playboy\'em to ona pojechala tylko na casting i została wybrana do programu KUBY WOJEWÓDZKIEGO. W playboy\'u są własnie ów fotki z planu u kubusia. Nie ma takiej typowej sesji, do jakiej pozowała doda czy mandryna!


TYLE NA TEN TEMAT! Na prośbę głównej zainteresowanej uprzejmię proszę ADMINÓW o zamknięcie tego tematu z wiadomych względów. Pozdrawiam

Wadim Grinko

[cytat]widac wielkie zacofanie całych SUWAŁK robiąc z tego bóg wie jaką aferę[/cytat]

to co, to ona te zdjęcia zrobiła, żeby mieć pamiątkę na starość? a może sie jej suwalskie chłopaki nie podobają, tylko z jakiego inszego.. ehm, khmmm... województwa są fajne?

asia29


baron


little.

Nie martwcie się- sprawa nie rozniesie się dalej, przecież wielka matka uciśnionych, siostra Bożenna nie pozwoli by jej dziecię, choćby nagie, narażone było na jakieś oszczerstwa, a zakonik otoczyli fotoreporterzy:)

Roza

to wszystko szczera prawda nasza gwiazda w playboyu wystepuje pod pseudonimem artystycznym Roza Michalska .to zaszczyt dla zakonu miec w swoich szeregach tak wzorowa uczennice oddana calym cialem nie tylko nauce ale takze swojemu idolowi. żdeterminowana pokazala swoje cycki na ktore patrzy teraz jej wychowawca.....dumny ze wychodowal takie cacko na wlasnej piersi :lol:
Róża

Wadim Grinko

o mój Boże, żeby wychowawca musiał oglądać cycki swojej wychowanicy!?! co na to Wielki Edukator i jego wierny giermek Orzesiu?

Roza

NIe musi tylko chce a to duza roznica .....
Róża

Wadim Grinko

tym gorzej dla dyrektora szkoły, że takich bezecników zatrudnia i do zgorszenia młodych tem samym prowadzić musi...

Bożenna

Dzień dobry kochana młodziezy!
(tu wszyscy odpowiadaja: Dzień dobry kochana Pani Derektor)
kurenda nr 15/2007
Ja, niżej podpisana, wasza wielka Matka, oświadczam, ze nastąpiła wileka pomyłka. Żadna z uczennic tej o to wspaniałej szkoły z tradycjami, nigdy nie posuneła ( ;)  ) by się do czynu, o którym tak bezbożnie rozprawiacie! W ciele każdego cz łowieka jest ukryte piękno i widocznie nasza duszyczka chciała je pokazać całemu światu. Prosze was, nie wywołuj imienia pana Boga nadaremno-szczegolnie w głupawym poscie-vc byście poskromili niewyparzone, tryskające szatańską śliną jęzory i zamilkli na wieki.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk