• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Imprezy, koncerty

Zaczęty przez Mała Czarna, 06 Maj 2008, 15:12:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

jeno

w najblizsza sobote w augustowie jakies wielkie gotowanie sie szykuje-podobno.
jeno

burzaaa

to fajno, ze bedzie gotowanie. ja by poszet sie najesc, bo ja głodny jest- ja nie jat ot dwuch tygodni.

independent

Jak forma Martyny Jakubowicz? Bo znów nie mogłam być :(
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

tajna

same ballady śpiewała, czy tez może songi:)
kulturalne suwałki

Winston Wolf

Jakubowicz to ta, która \"najpierw zdjęła koszulę, potem długo tańczyła\"?
I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

independent

Nie, to nie ta, ta trochę tańczyła chyba ;-)
"Ludzie najuważniej słuchają, kiedy mówi się nie do nich."

Winston Wolf

I\'m not here to say please, I\'m here to tell you what to do.

wojtek_kosynier

Forma niezła, tylko kot wymyślił tę królową polskiego bluesa. Jak już pisałem w innym wątku - folk rock....

wojtek_kosynier

Fikou

macary

Dziś (poniedziałek) w Klubie Bilardowym \"ELITA\" SPONTAN BAR, czyli pokaz sztuki barmańskiej. Promocyjne ceny, wspaniałe drinki... ZAPRASZAMY !!!
Andy

alalala

23 lipca na Wigrach Katarzyna Nosowska!!

Kifor

Uwaga kto lubi blues z odrobina rocka i szantami to 19.06.2009 do PUB BRAMA niech wpada pozdrawiam ... :]

abrakadabra

słyszałem coś o Fajnej Imprezie Vol. 4
ktoś coś wie więcej??
podobniez ma być tam gdzie ostatnio na sejneńskiej?

chyba klimety reggae ??

osiempiec

Heja, zapowiada się fajna imprezka w Augustowie \"Projekt Plaża\" odganizuje ją TVN, głównym sponsorem jest Lech. Jestem zawiedziona, że tak mało się o tym pisze :/
Z tego co wiem zaczyna się jutro, konczy w niedziele, od 20 do 3  w czwartek, piątek i sobotę zaczyna się bibka na plaży z djami z FTB (organizatorzy sunrise festival).
Za dnia mają zrobić jakieś lodowisko.

\"Wieczorem natomiast, Dorota Gardias i Irek Bieleninik, zaproszą wczasowiczów do wspólnej imprezy tanecznej w miasteczku TVN. Tancerze z programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!“ i „Tańca z Gwiazdami“ pokażą najmodniejsze tego lata figury parkietowe i zaproszą turystów do wspólnej nauki tańca.
Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na plaży, telewizja TVN wyemituje relacje z wyjazdów w programie „Projekt plaża“ w soboty i niedziele o godzinie 11.00 oraz „Projekt plaża - nocą“ w czwartki o godzinie 23.05. \"
9-12 lipiec
Projekt Plaża TVN
Miejsce: Błonie, ul. Rybacka

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk