• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

internet radiowy suwałki

Zaczęty przez juuustys, 26 Wrz 2009, 20:02:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

JoanAnn

Najlepiej zawsze sprawdzać mapki zasięgu i korzystać z okresów próbnych. Wtedy są najmniejsze szanse, że się podejmie złą decyzję. Ja sama mam internet z Playa i u mnie się sprawdza.

administrator

Nowa odsłona forum.

Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

mirelcia

Internet LTE z Plusa jest lepszy niż z Playa, bo po wykorzystaniu limitu ma znacznie większą prędkość.

mirelcia

fradasmert33

Od siebie mogę wam polecić abyście zajrzeli do oferty dostępnej na https://www.multimedia.pl/ . Mają na prawdę wysokie pakiety internetu ze stabilnym łączem, a do tego ceny ich usług są bardzo korzystne. Moim zdaniem warto jest się tą ofertą bardziej zainteresować

lorenaa

Kiedyś to ja miałam radiowy internet, ale nie byłam zadowolona. Łącze było bardzo kiepskie.... Jeden film, a ściągał się kilka godzin. Teraz postanowiłam przejść na szybki internet białystok  i właśnie znalazłam super ofertę  u firmy KOBA. Także na pewno się do nich zgłoszę.

Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk