• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Szczepionki 2013

Zaczęty przez vanillacat, 10 Maj 2013, 21:16:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

vanillacat

Niedawno przeczytalam artykuł na temat smierci dziecka, u ktorego lekarze zdiagnozowali białaczke, a ktory umarl na zawal serca. Przyczyna brak zaszczepienia na ospe, ktory to wirus gdyby odpowiednio wczesniej zostal podany antybiotyk zostałby zwalczony i dziecko byloby zdrowe. Natomiast lekarz nie zalecil szczepiania, a dziecko zarazilo sie od innego dziecka.
Dlatego zadaje pytanie, szczepic czy nie szczepic? Czy sie boicie szczepionek czy wrecz przeciwnie?
Chodz nierownymi drogami, latwiej wytlumaczysz swoje potkniecia.

Aga

nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi?co ma białaczka do ospy? tak ospę wywołuje wirus. NIE, antybiotyki nie leczą infekcji wirusowych TYLKO bakteryjne.Szczepienie na ospe nie chroni dziecka całkowicie, może ono się zarazić,ale przechorowuje tę chorobę dużo lżej. Szczepienia na ospę nikt nie może zlecić, jest ono płatnym dodatkowym szczepieniem.

matka

Też czytałam  ten artykuł i przeraziłam się tym ,że przez głupią ospę dziecko może umrzeć ,ale niestety bywa i tak .Sama mam dwoje dzieci i zaszczepiłam je na wszystkie zalecane szczepionki plus dodatkowo na pneumokoki i kleszcze ,chyba na coś jeszcze ,jestem za szczepieniami ,po co dzieci mają chorować ,męczyć się jak można uniknąć tego :)
gunia

artyourlife1

Gratuluje. Usuwanie wątków PANI ADMINKO - mistrzostwo. Za to wstawianie glupich wątków przez PANIĄ - następne mistrzostwo.


Dziecko - zdiagnozowano białaczkę, zmarło na zawał serca, bo nie zaszczepiono na ospę.


Nie czytałem tego artykułu, jednak coś tu jest chyba nie tak, albo PANI nie umie sprecyzować informacji.


Dziękuję ADMINOM za usuwanie postów i wątków.

lola

Czytałam podobną historię, a chodziło w niej o to,iż chłopiec zachorował na ospę, nastąpiły powikłania, lekarze twierdzili, iż to po prostu ospa i nic nie robili sobie z kolejnych objawów. Dziecko w stanie ciężkim przyjęto do szpitala, ale wtedy było już za późno, gdyż wdała się sepsa. Niestety chłopiec zmarł. Historia podana przez admina to jakiś schizofreniczny bełkot.
lolka

artyourlife1

Teraz rozumiem. To co się dzieje w Polsce jest nie do przyjęcia. Niestety, prędko się to nie zmieni...

Mr_Mike

Gratuluje vanillacat watków ala skandale :D

To ja napisze ciekawa historie. Kobieta prasowala zelazkiem koszulke bawelniana. I zemdlala. Zawiezli do szpitala i zmarla. Przyczyna brak zaszczepienia przeciwko kleszczom...

Ktos napisze jeden artykul aby towar sprzedac i robi sie pozniej z tego wielkie halo i wyolbrzymia caly problem. Proponuje o takich rzeczach podyskutowac z jednym lub kilkoma lekarzami rodzinnymi, a nie powielac glupote na forum.
tru tu tu tu majty z drutu

administrator

Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .

abikaro


Szybka odpowiedź

W szybkiej odpowiedzi możesz użyć kodów BBC i uśmieszków tak jak przy normalnej odpowiedzi.

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.

Nazwa:
Email:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

SMF spam blocked by CleanTalk