• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga - podczas czytania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez Wortek
 - 08 Sie 2023, 13:55:39
Potrzebuję Waszej pomocy w wyborze odpowiednich kół poliamidowych https://kamar-kola.pl/kola-poliamidowe/ do mojego zastosowania. Słyszałem, że koła z poliamidu są bardzo wytrzymałe i odporne na różne warunki, dlatego właśnie rozważam ich zakup. Planuję je wykorzystać w moim zakładzie produkcyjnym, gdzie będą miały do czynienia z dużymi obciążeniami oraz różnymi rodzajami podłoża https://kamar-kola.pl/kola-poliamidowe-solo/. Czy ktoś z Was miał doświadczenie z kołami poliamidowymi? Czy moglibyście polecić mi jakieś sprawdzone modele lub podzielić się swoimi opiniami na temat ich jakości i użyteczności w przemysłowych warunkach? Będę wdzięczny za wszelkie rady i sugestie dotyczące kół poliamidowych.
Wysłany przez momek
 - 15 Kwi 2023, 19:32:06
Jeśli chodzi o nowe urządzenia przemysłowe, to myślę, że ta firma https://czemar.pl/pl/14-dmuchawy ma wiele bardzo ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Znajomy powiedział mi o tej firmie i sam postaram się z nimi skontaktować, aby dowiedzieć się więcej. Jeśli ktoś z Was współpracował z nimi, to proszę dacie znać, co na ich temat uważacie.
Wysłany przez michał222
 - 29 Mar 2023, 18:43:18
Koła piankowe są bardzo popularne ze względu na swoją lekkość i elastyczność. Są one wykorzystywane w wielu różnych aplikacjach, takich jak wózki sklepowe, wózki inwalidzkie, a nawet wózki dziecięce. Koła piankowe https://kamar-kola.pl/kola-piankowe/ są również stosowane w różnych przemysłowych zastosowaniach, w których wymagana jest redukcja wibracji i hałasu. Zalety koła piankowego to trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne i niskie koszty eksploatacji.
Wysłany przez Marek123
 - 05 Maj 2021, 14:03:54
Cześć! Dobrej jakości kompresory możesz kupić w sklepie internetowym Pneumat.! Sam posiadam stamtąd sprężarkę powietrza marki Fini model Supertiger 4020-50 i bardzo chwalę! Bez problemów zasilisz nim urządzenia pneumatyczne, napompujesz koła oraz wykonasz prace lakiernicze ;)! Pamiętaj tylko o zastosowaniu wysokiej jakości węży i szybkozłączy! Pozdrawiam!
Wysłany przez malibux
 - 08 Sie 2018, 09:02:55
Mój mąż również potrzebował sprężarki do swojego przydomowego warsztatu i kupił sprężarkę tłokową bezolejową tutaj: https://air-com.pl/g/sprezarki-i-kompresory?categoryId=946 . Jest z niej zadowolony, często pracuje naprawdę wiele godzin i nic się z nią nie dzieje.
Wysłany przez trezors
 - 27 Gru 2017, 13:27:15
Tak jak kolega wyżej napisał, wydaje mi się, że w tym przypadku trzeba zainwestować w lepszej klasy, pojemniejszy zbiornik, który bedzie w stanie wygenerować i utrzymać większe ciśnienie. Zwłaszcza jeżeli chodzi o stosowanie kluczy pneumatycznych.
Sprawdź sobie specyfikację tego 3-tłokowego kompresora o pojemności 200l: https://kraftdele.info/kompresory/43-kompresor-olejowy-200l-3-tloki-kd408.html nie jest może najtańszy, ale powinien dać rade.
Wysłany przez mieszkaniecc
 - 24 Gru 2017, 19:36:54
lakierowanie i pneumatyka no to musisz miec w miare wydajna sprezarke i tez chodzi w litrach powietrza na minute , jesli czesciej to robic to i olejowa
Wysłany przez starak
 - 24 Gru 2017, 09:44:40
Przymierzam się do zakupu kompresora - takiego do użytku domowego. Miałby służyć do pompwowania kół, oraz prac lakierniczych, być może narzędzi pneumatycznych.

Chodzi o to by podczas ciągłej pracy ciśnienie w zbiorniku kompresora zdążyło się napełnić na tyle by kompresor był w stanie obsłużyć wymienione wyżej funkcjonalności. Jakieś sugestie, propozycje?
SMF spam blocked by CleanTalk