• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez Lolo024
 - 14 Kwi 2022, 15:57:17
Lol no pewnie, że warto. Nie dość, że poznasz fjanyc hludzi to jeszcze się sporo nauczysz i znajdziesz pracę. Można i bez tego xd ale zawsze ładniej to na papierku wygląda i jest łatwiej ;) na skończyłem Informatyke na uczelni Collegium Da Vinci i polecam ten kierunek, uczelnie i wgl :)
Wysłany przez antek
 - 19 Maj 2018, 08:22:45
Decyzja o studiowaniu, jak i sam wybór uczelni wyższej , powinna być kwestią indywidualną Mnie studia przygotowały  do wyzwań przed którymi stawiają mnie rozmaite sytuacje w pracy Ukończyłam http://www.wsb.pl/  Warto iść na studia, przynajmniej te pierwszego stopnia, ale nie warto na tym kończyć - kiedy tylko plan zajęć na to pozwoli - rozsyłaj CV i szukaj swojej pierwszej pracy Kierunek powinien być zgodny z zainteresowaniami i tyle w tym temacie.
Wysłany przez kalu
 - 11 Kwi 2018, 13:56:16
Studia zawsze na propsie.
Wysłany przez malibux
 - 11 Kwi 2018, 11:30:37
No jasne, że warto :) Ja na studia wyjechałam do Wrocławia na Wyższą Szkołę Prawa :) Studiuję na specjalności kryminologia i kryminalistyka bo od zawsze uwielbiałam kryminały i ogólnie tą tematykę i chciałabym pracować jako technik policyjny  :) Zajęcia są bardzo wciągające, uczymy się poprzez praktykę, sprawia mi to masę radości ;) Mam za sobą już kolokwia, poszły mi gładko :) Uważam, że to super wybór. Ważne by robić to, co się uwielbia :)
Wysłany przez dzessi
 - 24 Mar 2018, 11:37:15
Myślę, że każda forma inwestowania w swoją edukację jest jak najbardziej ok. Na pewno nie ma się co sugerować opiniami i trendami panującymi wśród znajomych bo wybór kierunku studiów to sprawa bardzo indywidualna. Ja studiuję na WSB: bankowość i doradztwo finansowe: http://www.wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/bankowosc-i-doradztwo-finansowe i jestem zadowolona z wyboru bo zajęcia są ciekawe i nie chodzę na nie jak za karę.

Wysłany przez gwendolina
 - 20 Mar 2018, 10:58:57
No warto. Aczkolwiek chciałabym tutaj zaznaczyć, ze jest to trudny kierunek i niewiele osób dostaje się na takie studia. I przecież nie każdy bedzie lekarzem prawda?

Moim zdaniem warto jest iść na studia, które nas interesują i mogą nam w przyszłósci przynosić przyjemnosć ze studiowania i wykonywania danego zawodu. Wązne jest aby robić to co się lubi.

Ciekawe dwa kierunki moim zdaniem to na pewno
spedycja
albo transport zagraniczny
http://www.wsb.pl/wroclaw/studenci/studia-podyplomowe/kierunki/akademia-handlu-zagranicznego -  kierunek taki jest na Wyższej Szkole Bankowej
Wysłany przez też z Suwałk
 - 18 Mar 2018, 12:40:19
Ze względu na kasę (póżniejszą) warto pójść na medycynę. A co?
Wysłany przez lourette15
 - 16 Mar 2018, 15:03:15
To zależy tylko i wyłącznie od danej osoby. Jeśli ktoś studiuje tylko po to by studiować to nie warto.
Wysłany przez incognito
 - 16 Mar 2018, 06:34:13
napewno kierunki techniczne, na branżę techniczną zawsze będzie popyt, ja skończyłem mechanikę i budowę maszyn i w każdym mieście są oferty pracy z działu inżynierii i podobnych gdzie można stale się rozwijać
Wysłany przez allla44
 - 15 Mar 2018, 19:26:33
No własnie czy warto a jeśli tak to co?
SMF spam blocked by CleanTalk