• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez czarnota
 - 02 Sie 2019, 12:51:29
Nie wiem czy coś takiego działa ale fakt jest, że naturalne feromony odgrywają dużą rolę w zaintersowaniu naszą osobą drugiej osoby. I jest to fakt naukowy, który został jakiś czas temu poznany. Może kiedyś coś takiego sobie przetestuję.

Jesli chodzi o podryw to polecam po prostu
podejście do tego bardzo luźno - jesli wyjdzie to wyjdzie, jeśli nie to nic się nie stanie
nienarzucanie się
lekka gadkę
oraz schludność

Najłatwiej poznać kogoś w sieci.  https://sexpolis.pl/cyberromans/
Wysłany przez pestor
 - 12 Lis 2018, 07:48:25
Tak jak osoba powyżej polecam wypróbować. Szczegolnie, że mozna je ze soba łączyć. Sam obecnie mam wspomniane Love&Desire w tej tańszej wersji, na premium jeszcze przyjdzie czas ;) i są ok. Jednak łączę je z Pheromone essence (jest to już skoncentrowana esencja feromonów). Po prostu zmniejszam obie dawki oraz używam je naraz. Początkowo wydawało mi się,ze coś takiego ma jakis związek z autosugestią ( w sensie, że feromony powodują wiekszą pewność siebie). Ale przetestowałem je w tylu sytuacjach, ze tak nie jest.
Wysłany przez pedro alvaro
 - 09 Lis 2018, 14:16:39
Są, jest tańsza wersja Love&Desire. Te w niebieskiej butelce za jakieś 60 zł z tego co widziałem. Nie używałem ich, mój kolega używał i mu się podobały i był zadowolony. Nie mogę jednak tutaj nic napisać o skuteczności. Te ciemne są bardzo skuteczne ale czy te zwykłe? Musiałbyś sam zobaczyć.
Wysłany przez rocckc
 - 09 Lis 2018, 09:21:31
Może i bym przetestował, ale przyznam, że są dla mnie ciut za drogie. NIe ma tańszych zamienników?
Wysłany przez pedoro alvaro
 - 08 Lis 2018, 14:20:06
Jest to kontrowersyjne i wiadomo,ze będą miały swoich przeciwników i zwolenników.Sam jednak postanowiłem przetestować i jednak należę obecnie do grona zwolenników. Pomimo,ze moje pierwsze spotkanie z takimi zapachami nie było zbyt udane bo kupiłem sobie jakieś słabiaki z allegro.Potem jednak postanowiłem przetestować inne i to przypadkiem bo zapytałem się kumpla jakich perfum używa. I okazało się, ze używał z feromonami Love Desire . Postanowiłem kupić wersję premium, tą droższą bo chciałem zobaczyć czy te droższe rzeczywiście działają i przyznam, ze jak do tej pory zapach jakiego używałem nie wzbudził takiego zainteresowania u płci przeciwnej.  Używam do pracy i na wieczór. I nastawienie innych osób jest lepsze.  Nawet najlepsze perfumy z feromonami nie odwrócą jednak uwagi od niechlujnego wyglądu, ordynarnego zachowania lub braku osobowości. Tak więc jako pomoc super, ale nie na co dzień.
Wysłany przez Suwak
 - 08 Lis 2018, 11:38:23
Stosował. W pułapkach na korniki się sprawdza.
Wysłany przez rockkkc
 - 08 Lis 2018, 10:56:51
Jaka jest Waszym zdaniem skuteczność feromonów? Rzeczywiście coś takiego może zwiększyc zainteresowanie płci przeciwnej czy może jednak nie ma co liczyć tutaj na jakieś cudowne działanie?Może ktos stosował?
SMF spam blocked by CleanTalk