• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez ToTuToTam
 - 28 Lis 2021, 15:21:11
Oczywiście, że szkolenia dają szansę na lepszą pracę, czy założenie własnego biznesu. Jeśli zajmujecie się wykonywaniem tatuaży i chcielibyście podszkolić technikę i nauczyć się pracy przy wykorzystaniu różnych maszyn to zerknijcie na ofertę Akademi Tatuażu https://www.paredo.pl/tatuaz/. U nich możecie skorzystać z bardzo dobrego kursu, po ukończeniu którego otrzymacie certyfikat uprawniający do samodzielnego wykonywania tatuaży.
Wysłany przez mczay
 - 29 Lis 2019, 20:43:59
Ja szkolę swoich pracowników dość często właśnie po to, aby nie szukali lepszej pracy. Moja firma daje im możliwość rozwijania się :) Na stronie: https://www.bnt-sigma.pl/karty-kontrolne znalazłam fajną ofertę, z której zamierzam niedługo skorzystać i zorganizować moim pracownikom szkolenie. Mam nadzieję, że podejdą do niego tak entuzjastycznie jak ja.
Wysłany przez madam4
 - 03 Kwi 2019, 14:35:36
Najważniejsze są szklenia, po których mamy praktyczne umiejętności. Też tu w Beauty Lux w Warszawie można się zapisać na różne kursy i np. kurs stylizacji paznokci. Pozwala on zdobyć umiejętność zdobienia paznokci i robienia hybrydowych. Szybko się tego nauczymy na praktycznych lekcjach. Szkoła zapewnia narzędzia do pracy i też profesjonalny sprzęt.
Wysłany przez wikotor
 - 22 Mar 2019, 17:39:30
Oczywiście, że szkolenia to szansa na zdobycie lepszego zatrudnienia. Im więcej umiemy, więcej możemy wpisać w CV tym dla pracodawcy jesteśmy lepszymi kandydatami. Można próbować starać się o lepszą pracę pracując w innym miejscu. Może się udać. A jeśli będziemy odchodzić z obecnej pracy warto zostawić za sobą dobre wrażenie https://www.aplikuj.pl/porady-dla-pracownikow/1693/pozegnanie-w-pracy-czyli-jak-podziekowac-za-dotychczasowa-wspolprace. Dobrze świadczy to o nas i może dzięki temu dostaniemy lepsze referencje.
Wysłany przez uważna
 - 18 Mar 2019, 11:20:22
Każde szkolenie, kurs podnoszace lub uzupelniające nasze kwalifikacje sa dobre. Tu https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i-uprawnienia-zawodowe/kursy-zawodowe/  znajdziecie wykaz kursów, ktore odbędą się w najbliższym czasie. Sa to kursy stacjonarne lub online.
Wysłany przez Misia34
 - 02 Wrz 2018, 12:20:54
Udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach rzeczywiście często daje nam szansę na znalezienie lepszej pracy. Jednak uważam, że na takie szkolenia branżowe - specjalistyczne, powinien posyłać nas przede wszystkim pracodawca. Jeśli chodzi o profesjonalne szkolenia dla pracowników to w Warszawie przeprowadza je np. firma JGT. Można się u nich zdecydować zarówno na szkolenie otwarte, jak i zamknięte. Firma organizuje między innymi szkolenia z transportu, prawa budowlanego, prawa wodnego, ochrony danych osobowych i wielu innych :)
Wysłany przez ziutek190
 - 29 Kwi 2018, 01:59:53
Liczą się umiejętności dlatego kursy są tak ważne nawet jak uczysz się sam np.                     eduexcel.pl/
Wysłany przez megans
 - 07 Mar 2018, 10:19:13
Czy to prawda, ze uczestnicząc w szkoleniach/warsztatach jak np. http://emt-systems.pl/programowanie_szkolenia.html może zwiększyć nasze szanse na lepszą prace? Czy takie szkolenia są brane pod uwagę podczas rekrutacji, czy liczy się i tak tylko ukończona szkoła. Jak to jest w praktyce?
SMF spam blocked by CleanTalk