• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga - podczas czytania wysłano nową odpowiedź, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez MariuszKowalski
 - 15 Lip 2023, 20:39:32
Jak widać po odpowiedziach w tym temacie, to musimy spełnić wiele warunków by trening był udany. Warto jest zastanowić się nad tym czy nie lepiej będzie kupić we własnym zakresie sprzęt. Na przetrzeni ostatnich kilku lat przecież ceny karnetów poszły mocno do góry. A przecież nie w każdym mieście znajdziemy siłownię jaka będzie warta naszych pieniędzy. Do tego w domowym zaciszu możemy ćwiczyć sami albo znaleźć sobie jakichś znajomych, chętnych na taką inwestycję. Poza tym trzeba mieć wiedzę na takie kwestie jak stres metaboliczny - https://alcalia.pl/ Picie wody alkalicznej przed i w trakcie wysiłku, daje nam wymierne korzyści w postaci szybszego spalania tłuszczu.
Wysłany przez czarnota
 - 12 Sie 2019, 10:40:30
Ważny jest tutaj również odpowiednie ubranie na silownie bo od tego zależy nasz komfort. Nie może Cię nic obcierać i drażnić. Strój nie może być za luźny ani zbyt ciasny. Najlepsze będą ubrania wykonane z oddychających i termoaktywnych materiałów. Odprowadzają pot i zagwarantują odpowiednią wentylacje.

W mieście jest kilka sklepów sportowych, jednak nie oszukujmy się - wybór jak i ceny nie są zbyt korzystne....

Zerknijcie sobie do świat supli, obecnie mają sporo promocji na ciuchy na silownie.  https://swiatsupli.pl/pl/144_poundout-gear
Wysłany przez Aligru
 - 03 Lip 2019, 14:13:47
Jak nie możesz wybrać siłowni konkretnej to spróbuj najpierw w domu poćwiczyć. Są różne przyrządy, które kupisz i spokojnie wyrobisz sobie krzepę we własnych 4 kątach. Poczytaj np. na https://www.menshealth.pl/ mają mnóstwo porad w tym kierunku.
Wysłany przez trezors
 - 16 Kwi 2018, 07:44:35
Tak się zastanawiam, że zamiast na siłownię, lepiej pójść ćwiczyć na świeżym powietrzu. A wiec jakiś rower np, który daje sporo radości i nie nudzi.
Wybór roweru uzależniony zwykle jest od tras na jakich się zwykle jeździ. Obecnie najbardziej popularne wydają się być rowery trekkingowe, którymi można sprawnie się przemieszczać zarówno po mieście jak po nieutwardzonych drogach. Charakterystykę wybranych rowerów trekkingowych można znaleźć np tutaj: https://www.dadelo.pl/rowery-trekkingowe/
Wysłany przez cmdenis
 - 09 Lut 2018, 16:29:06
siłowna na UL.Nowomiejskiej polecam
Wysłany przez uważna
 - 04 Lut 2018, 10:07:37
Nie każdy lubi biegać na siłownię czy ćwiczyć w dużej grupie osób. Rozwiązaniem jest domowa siłownia. My jesteśmy w trakcie jej urządzania i powoli kupujemy sprzęt. Teraz chyba kupimy http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Lawki-do-cwiczen_Lawki-treningowe-1137.html   Nie jest droga, a wiele ćwiczeń można na niej wykonać. Mi sie przyda do robienia brzuszków.
Wysłany przez sewik
 - 08 Wrz 2017, 14:30:22
Zajęcia w takich oddzielnych grupach sa na pewno organizowane w Calypso Fitness :)
Wysłany przez gwendolina
 - 21 Sie 2017, 14:24:42
No właśnie sama ostatnio zastanawiałam się jaką siłownie wybrać. Chciaabym zapisac sie na ćwiczenia od września, ewentualnie od paździzernika. Interesuje mnie silownia raczej dla kobiet ( nie koedukacyjna). Czy ktoś wie czy takie miejsce istnieje w Suwałkach?

Jak na razie uprawiam sport, jednak jest to :
bieganie
rower
oraz rolki
http://dietoteczka.pl/6-sposobow-aktywne-wakacje/
Czyli sporty, które nie wymagają odpowiedniego pomieszczenia :)
Wysłany przez polimpus
 - 23 Cze 2017, 14:13:12
Wiesz co? Najlepiej to jest się wybrać na siłownię i pogadać z trenerem. Ja chodzę do https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym/silownia i jestem bardzo zadowolony, bo instruktorzy dzielą się swoją wiedzą i zawsze coś chętnie podpowiedzą.
Wysłany przez JuliaJ
 - 14 Mar 2017, 16:29:37
ja mam pytanie z nieco innej beczki ;p gdyż jestem realistką i wiem, że nawet jak zapłacę za karnet, to w chłodny wieczór i tak znajdę milion powodów, by nie ruszyć dupska z domu. Stąd moje pytanie- jakieś sprawdzone ćwiczenia dla kobiet, żeby pozbyć się tłuszczu na brzuchu? znalazłam mnóstwo info, np. taki spis najlepszych ćwiczeń, http://www.trener.pl/artykul2135_Trening_brzucha__najlepsze_cwiczenia_na_brzuch.html ale które z nich wybrać? ;/
Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:19
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez romantyk
 - 03 Cze 2015, 23:52:32
Zależy czy ma być z bajerami typu sauna, czyli bardziej ekskluzywna ale i droższa, czy zwykła.
Wysłany przez nie
 - 27 Kwi 2013, 13:02:42
aquapark to porażka
Wysłany przez kulturysta
 - 20 Mar 2012, 01:10:31
W Oskarze otrzymasz pomoc w doborze diety i ćwiczeń:)
Wysłany przez Charlie Sneer
 - 21 Lut 2012, 16:28:59
A czy ktoś orientuję się w jakiej siłowni i ile by kosztowała pomoc pro. trenera w ustaleniu dietki i układu ćwiczeń?
SMF spam blocked by CleanTalk