• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga - podczas czytania wysłano 4 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez fiołek
 - 14 Lut 2023, 18:11:51
W przypadku problemów urologicznych, najlepiej byłoby skontaktować się ze specjalistą. Z tego co wiem, to tutaj https://szpitalmazovia.pl/ oferują profesjonalne leczenie w tym zakresie, więc myślę, że warto Najlepiej byłoby zgłosić się do nich na wizytę.  Myślę, że tam bez wątpienia będą w stanie wam pomóc.
Wysłany przez bobson
 - 20 Sty 2023, 20:22:47
Jeśli jesteś lekarzem i chcesz aktywnie uczestniczyć w prowadzeniu badań klinicznych, to z tego co wiem, firm http://clinicalbs.com/ ma w tym zakresie najbardziej atrakcyjną ofertę. Praca ze świetną kadrą specjalistów to także możliwość rozwoju, więc myślę, że warto się nad tym zastanowić. Dajcie znac, co na ten temat uważacie.
Wysłany przez kitku
 - 16 Lis 2022, 20:37:53
Jeżeli zastanawiacie się, do kogo się zgłosić w sprawie leczenia waszego zgryzu, to myślę, że najlepiej byłoby skontaktować się z  https://ortodontica.pl/ Wiem że mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, więc z pewnością będą w stanie odpowiednio się uwagi zająć chrupko
Wysłany przez lolson
 - 15 Lis 2022, 20:12:27
Koniecznie przejrzyjcie sobie oferty różnorakich lekarzy na portalu internetowym od enel.pl. Znaleziony przeze mnie Gastrolog Katowice to świetny specjalista. Jeśli i wy poszukujecie dobrego lekarza, to koniecznie zajrzyjcie na ichniejszą stronkę. Moim zdaniem warto sprawdzić ofertę tej firmy.
Wysłany przez koleżanka
 - 31 Gru 2021, 15:54:37
Kochani, a gdzie mogę dostać jakieś dobre i sprawdzone leki na gardło? No i ogólnie to co polecacie kupić? Pytam, bo właśnie mam problem, ponieważ dopadła mnie grypa i najbardziej uciążliwe jest dla mnie gardło.
Wysłany przez Sew
 - 22 Paź 2019, 16:45:58
Reklama
Wysłany przez nutelka
 - 21 Paź 2019, 14:04:59
Ja od czasu studiów chodze prywatnie .Kiedys jak jeszcze były kasy chorych a ja na studiach doznałam kontuzji kolana , w ciągu jednej nocy zebrało się tyle wody , że nie mogłam chodzić, a o bólu nie wspomnę.
Ubezpieczenie studenckie obowiązkowe, u mnie w mieście lekarz rodzinny obowiązkowy i koniec końców dowiedziałam się, że skoro mieszkam i studiuje w tym samym województwie to musze iść do lekarza w miejscu zamieszaknia , czyli stałego zameldowania. Pytam się więc po co płace to ubezpiecznie skoro i tak odsyłacie mnie do mojego miasta ? (ale wtedy rozpętałam awanturę  )
Kobita powiedziała, że tylko jest wazne w nagłych przypadkach zagrażających życiu a ja z ta noga moge żyć.  Musiałam jechac do domu pociągiem, dostac się na PKP z ciężką torbą .... ach dopiero prywatnie rozwiązałam problem , bo u mnie mieście też mi nie pomogli - oczywiście.

Ostatnio wykupiłam sobie ubezpieczenie na życie, w którym dodatkowo jest ubezpieczenie zdrowotne. Mogę chodzić do lekarzy lux med ile chcę. I coś takiego mi pasuje. Nie jestem zdana na fundusz.

Warto kupować ubezpieczenia online ---> https://www.portalkonsumenta.pl/rynek-ubezpieczen-zyciowych-z-coraz-wiekszymi-problemami-coraz-mniej-wplat-i-malo-agentow-kiedy-kupimy-zyciowki-online/
Wysłany przez czarnota
 - 21 Paź 2019, 08:10:38
Jakie macie zdanie na temat opieki zdrowotnej w Polsce i strajków lekarzy jakie prowadzili ostatnio?
Myślicie, ze powinni dostac podwyżki?

I czy korzystacie z opieki zdrowotnej prywatnej czy moze jednak na fundusz?
SMF spam blocked by CleanTalk