• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez mariaa
 - 04 Lut 2022, 18:55:37
Możliwości zakupowych jest masa... Wystarczy sprawdzić sobie internet i macie masę wspaniałych propozycji i to w każdej praktycznie kategorii. Chociażby mnie teraz zainteresowały obrazy pejzaże , które są oferowane na stronie pikoteka.com. Nie spodziewałam się takie cudeńka tam można kupić.
Wysłany przez danka22
 - 04 Lut 2022, 18:27:12
Najlepiej czytać sobie też etykietyki, czy ogólnie w sieci na temat poszczególnych produktów- to też ułatwia dokonywanie zakupów. Ja przykładowo teraz planuję kupić w Biedronce wodę alkaiczną Polaris  Ph, która jest naprawdę zdrowa i smaczna.
Wysłany przez kaczorgigant
 - 06 Lis 2018, 14:05:11
Ułatwieniem może być też robienie listy zakupów i porównywanie cen. Przykładem jest strona https://www.gazetkonosz.pl/mila/aktualna-gazetka-od-srody-07-11-2018-2/ tam masz najnowsze gazetki z marketów. Jest między innymi mila, tesco, lidl. Wtedy wiesz jakie produkty są w promocji, gdzie warto iść i co kupić :) I znowu masz zaoszczędzone kilka złotych.
Wysłany przez inczonski
 - 24 Lip 2018, 20:13:05
Siemaneczko, Potrzebuje zrobić zakupy przez internet i chciałbym coś sprawdzonego chodzi dokładnie o leki, nie mogę się za bardzo ruszać Nie chciałbym nic nie sprawdzonego, teraz trudno trafić na coś z konkurencyjnymi cenami. A moi znajomi nie korzystali wcześniej z tego typu usług.  tak myślałem o https://aptisan.pl/ ktoś korzystał ? było ok ?
SMF spam blocked by CleanTalk