• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez margaret88
 - 25 Lut 2023, 16:01:53
Powiem wam, że ja nie mam już powoli pomysłów na te dietetyczne posiłki. Skoro tak, to doszłam do wniosku, że zapiszę się tutaj https://ulanska.pl/turnusy-z-dieta-zalom/terminy/    na wczasy odchudzające z  dietą dr Dąbrowskiej. Myślę, że to pomoże mi się zainspirować i dowiedzieć, jak jeszcze lepiej o siebie zadbać.
Wysłany przez maykaa
 - 18 Lut 2023, 12:21:34
To prawda, takie firmy  catering pudełkowy Poznań  spor dają od siebie... Naprawdę jest to super alternatywa kiedy chcemy zadbać kompleksowo o siebie, ponieważ zyskujemy tutaj posiłki zdrowe, dobrze zbilansowane o odpowiednie wartości kalorycznej. Także wspaniale...
Wysłany przez maykaa
 - 18 Lut 2023, 12:21:06
To prawda, takie firmy  catering pudełkowy Poznań  spor dają od siebie... Naprawdę jest to super alternatywa kiedy chcemy zadbać kompleksowo o siebie, ponieważ zyskujemy tutaj posiłki zdrowe, dobrze zbilansowane o odpowiednie wartości kalorycznej. Także wspaniale...
Wysłany przez nataszaa
 - 14 Lut 2023, 14:41:04
Brzmi smacznie... Aczkolwiek trzeba mieć też czas na to, aby gotować, a u mnie to różnie bywa. Dlatego wydaje mi się, że jednak dieta pudełkowa https://kuchniavikinga.pl   będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Takie posiłki są prozdrowotne i smaczne.
Wysłany przez edyta88
 - 16 Sty 2023, 17:06:50
Mnie się osobiście wydaje, że naprawdę dieta pudełkowa, to fajne rozwiązanie. Ostatnio siostra postawiła na Bydgoszcz catering dietetyczny i jest bardzo zadowolona, ponieważ zredukowała wagę, ale również lepiej się teraz czuje. Dobra dieta to w końcu podstawa.
Wysłany przez sweetty
 - 23 Lis 2022, 12:12:21
Wszystko można, tylko chcieć. A  w sieci jest sporo dietetycznych przepisów, jednakże wiecie - warto też wiedzieć, co będzie odpowiednie dla nas. A jak chcecie się tego przekonać, to tutaj https://perfekcyjnalinia.pl/    możecie wybrać się do świetnej poradni dietetycznej.
Wysłany przez shaja
 - 22 Lis 2022, 14:37:35
Fajnie, fajnie... Mnie jednak interesowałby  dieta bez laktozy i glutenu , i dlatego chce postawić na catering dietetyczny. Bo myślę, że tylko taka firma będzie widziała najlepiej jak zadbać o potrzeby moje żywieniowe.
Wysłany przez pestunia
 - 22 Maj 2022, 07:07:30
I fajnie. Jak chodzi o dietetyczne produkty, przepisy etc. Bo przykładowo chcecie bardziej zadbać o linię, to warto tutaj zastanowić się również nad pójściem do dietetyka , wówczas będziecie wiedzieć bardziej na co zwrócić uwagę. Tutaj https://perfekcyjnalinia.pl/ macie świetną poradnię.
Wysłany przez małaaa
 - 15 Sty 2022, 13:01:23
Wygląda smacznie, tylko jeszcze na to wszystko trzeba mieć czas, aby przygotować itd. Ja ostatecznie postanowiłam, że będę teraz korzystać z diety pudełkowej https://fitkalorie.pl/ . Uważam, że taka dieta będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ niczym nie będę musiała się zajmować. Dostane gotowe i zdrowe posiłki.
Wysłany przez zrzucbrzuch
 - 22 Lip 2019, 12:40:45
Dzisiaj mam dla Was propozycję na lekką pizze. Jest z normalnych składników ale sekretem jest cieńkie ciasto dzięki czemu nie jest taka kaloryczna.Składniki :
na ok 5 blach (takich z piekarnika) mega cienkiego ciasta. Jeśli robicie pizze tylko dla 2, 3 osób radze podzielić składniki na ciasto na 2. Albo zrobić wszystko i ciasto zamrozić. My często mrozimy wyrośnięte już ciasto do pizzy:

1 kg mąki np 500 lub typ 00 do pizzy
3/4 kostki drożdży
1 szklanka ciepłej wody
1 szklanka oliwy lub oleju rzepakowego
garść soli
Zrobić rozczyn z drożdży i ciepłej wody. Dodać do mąki wyrośnięty rozczyn i resztę składników. Wyrobić ciasto. Odstawić w cieple miejsce pod przykryciem aż podwoi objętość. Ciasto wałkować mega cienko - grubość kartki papieru. Ciasto jest ta cienkie, że podczas wałkowania jest na granicy przerywania się. Układać na papierze do pieczenia. My zawsze układamy kawałki w totalnie nieregularnych kształtach - jak nam się rozwałkuje.

Cały przepis na dietetyczną pizzę znajdziecie tutaj - https://zrzucbrzuch.com/2019/07/dietetyczna-pizza/
SMF spam blocked by CleanTalk