• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez fafil
 - 17 Gru 2017, 21:01:36
Fajowy kredyt dla przedsiębiorstw ma bank raiffeisen. chodzi o kredyt obrotowy bez zabezpieczeń czyli nie trzeba zastawiać domu ani samochodu. Dają i bierzesz.
Wysłany przez cornholio
 - 26 Wrz 2017, 17:38:15
Dobre pożyczki pozabankowe można na tym portalu znaleźć. Zdrowy rozsądek jest zawsze wskazany przy każdym kredycie lub pożyczce.
Wysłany przez dzieciolpl
 - 23 Wrz 2017, 11:25:52
Sprawdzona pożyczka pozabankowa to jest taka która oferuje bezpieczne oferty finansowe, a pożyczka jest na naszym koncie tego samego dnia.
Wysłany przez magdaes
 - 21 Sie 2017, 21:28:33
Najlepsze pożyczki na rozwój firmy to moim zdaniem pożyczki bez bik przez internet. Pod wskazanym linkiem możesz przeczytać wszystko dokładnie na temat tego rodzaju pożyczek. Nie ma nic groźnego w zaciąganiu tego typu pożyczek, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób z nich skorzystać, aby nie stracić pieniędzy.
Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:14
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez OlekKa
 - 31 Mar 2016, 10:07:17
Niestety chyba się skończyły czasy dofinansowania każdego projektu jaki jest zgłoszony. Teraz pozostaje jedynie wzięcie nieoprocentowanej pożyczki na rozwój czy otwarcie firmy Jeremi
Wysłany przez tralala
 - 08 Sie 2010, 17:31:34
Wszystkich, którzy mają innowacyjne pomysły, a nie mają pieniędzy lub dostępu do bazy wiedzy, zachęcam do odwiedzenia NOT-u w Suwałkach, oni mają alternatywę dla projektów unijnych.
Wysłany przez Hyh
 - 05 Sie 2010, 14:35:46
Ciekawe :P Od pół roku mieszkam w Suwałkach. Praktycznie nikogo nie znam a mój biznesplan znalazł się w pierwszej dziesiątce. Więc proszę darować sobie komentarze, że tylko znajomości się liczą. Prawda jest taka, że pracownicy aresu jak i starostwa mają bardzo duże doświadczenie w pisaniu biznesplanów więc chyba oczywiste, że napisali je bardzo dobrze.
Wysłany przez sony
 - 04 Sie 2010, 12:39:10
Witam, nie wiem czy ten wątek jest nadal aktualny. No cóż projekt Aresu wkracza  w nową fazę, w piątek została ogłoszona lista osób których biznesplany zostały zakwalifikowane do dotacji. Mnie zabrakło mało, a nawet bardzo mało 1,5 punktu, żeby dostać tą upragnioną kasę. Fakt jestem zła i rozżalona, bo włożyłam w ten projekt dużo czasu i trochę kasy a tu masz ... Dodam że biznesplan pisałam całkowicie sama i dlatego tak mi z tym źle, bo gdybym zleciła to do napisania pracownikom  Aresu, to pewnie teraz byłabym zadowolona. Apropos układów, to niestety prawda. Projekt realizowało Starostwo i Ares, co ciekawe pracownicy Aresu brali udział w projekcie w Starostwie i na odwrót, kadra Aresu jak słusznie przypuszczać otrzymała w Starostwie maksymalną liczbę punktów, natomiast na kursach poznałam wielu pracowników urzędów którzy teraz też się cieszą kasą z Aresu... Smutne, ale prawdziwe. Życzę powodzenia tym którzy startują z nowym biznesem.
Wysłany przez Wadim
 - 08 Mar 2010, 21:57:41
Cieszę się, że pojawiły się głosy tych, którym się udało wyczesać grosiwo bez znajomości. Gratuluję zwłaszcza \'do wiadomości zainteresowanych\' za zdany egzamin z papierologii.

To oznacza, że na całe szczęście Ares nie jest agencją towarzyską.
Wysłany przez seba
 - 07 Mar 2010, 16:00:13
Witam,

Jeżeli o mnie chodzi to dostałem się w pierwszej 50 :)
Z Aresu nikogo nie znam. Formularz pisałem sam.  Mój pomysł nie jest wcale innowacyjny i nie o to tu chodzi. Przeszły wnioski które spełniały określone kryteria. Między innymi doświadczenie w tym co chcemy robić, znajomość branży i rynku. Dobrze opisany produkt oraz działania marketingowe/promocyjne.
Przed złożeniem formularza także słyszałem, że nie mam szans bo do projektu 6.2 (ogólnie nie tylko z ARESU ) dostają się ludzie po znajomości. Na własnym przykładzie się dowiedziałem ze jednak tak nie jest. Jeżeli chodzi o projekt w starostwie to przepraszam bardzo ale gdzie tam innowacja? Oto link jakie wnioski przeszły: http://www.powiat.suwalski.pl/aktualnosc.php?id=497
18 sklepów spożywczych? Śmiech na sali :) Jeżeli chodzi o innowacyjne pomysły do realizacji to można jakiś zrealizować za 40 tys? Wątpię. Dla innowacji jest PO IG nie PO KL.
Wysłany przez witka
 - 22 Lut 2010, 09:36:08
kiedy w najbliższym czasie mozna znów starać sie o te dofinansowanie może ktos wie???
Wysłany przez do wiadomości zainteresowanym
 - 20 Lut 2010, 13:39:12
do cloda i wadima,

wy to jo chopy - jeśli odpowiedź na kilka pytań w formularzu to dla was papierologia to powinszować :-) :-) :-)
Wysłany przez do wiadomości zainteresowanym
 - 20 Lut 2010, 13:34:02
jestem osobą która dostała się do pierwszej setki programu z Aresu (do pierwszej pięćdziesiątki :-))
bez znajomości i pomocy osób zajmujących się pisaniem projektów.
Chciałbym napisać kilka słów do suwalskich \"biznesmenów\" piszących tu na forum i znajdujących się w mieście.
Ogólnie duży plus dla Was tu piszących (danek, k@mil i inni) że złożyliście wnioski na dofinansowanie, bo wielu osobom mówiłem i doradzałem że pieniądze w sumie są na wyciągnięcie ręki, a narzekać że mało płaca na etacie to każdy może.
Odniose się też do oskarżeń typu - mój MEGA innowacyjny pomysł nie przeszedł bo decydują znajomości. Mam pytanie jaki to pomysł (może być na priv jesli boisz się że go ukradną).
Jeśli chodzi o narzekanie na znajomości to powiem Wam - spróbujcie sami powalczyć o dotację z UE na kilka milionów złotych a Aresowi udało się być w pierwszej 3. w wojewódzctwie podlaskim. (pewnie większość tutejszych byznesmenów nie wie skąd są pieniądze, może rosną na drzewach) niestety, trzeba napisać dobry projekt.
Zapraszam do dyskusji....
Wysłany przez neglected
 - 16 Lut 2010, 18:09:27
Podejrzewam, że niektóre osoby tak się podjarały innowacyjnością swoich pomysłów, że zapomnieli o dopełnieniu wymogów formalnych. Pewnie parafki jakiej zabrakło, albo ilość znaków się nie zgadzała, czy coś w ten deseń.
SMF spam blocked by CleanTalk