• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:19
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez zaroowka
 - 13 Paź 2010, 01:02:49
http://www.suwalki.info/comment.php?what=news&id=9033

W komentarzach do tego news\'a widać jak to wygląda...
Szkoda gadać.

Przy okazji - moderatorzy forum nie mają dostępu do komentarzy newsów, ale dlaczego nikt inny tego nie wymoderował...?
Wysłany przez Fikou
 - 12 Paź 2010, 23:49:38
Zgadzam się z tym niepokojem, jednak zauważam iż z wyznawcami teorii spiskowych, i tą wyższą rasą słowiańską nie dojdziesz do porozumienia. Ignorancja i powtarzanie schematów. Ola Watowa w swoim pamiętniku dała mi o zrozumienia czym jeszcze przed II Wojną Światową była Polska prawica... Nagonka na żydów była wówczas tak silna, że studenci (kwiat polskiej młodzieży, ostoja inteligencji, mądrość narodu - ponoć) czatowali pod uczelniami na żydowskich kolegów z żyletkami osadzonymi na patykach, wybijali szyby w żydowskich sklepach... Dzisiaj trzeba sobie wymyślić żyda - w imię dawnych tradycji.
Problem jest głęboko zakorzeniony w Polskiej Narodowej Ambicji. Jeśli antysemici potrafią zasłaniać się mądrością książkową przed zarzutami o niekonsekwencję w myśleniu to literatura którą się posługują jest pisana przez takich samych oszołomów, cóż więc się dziwić? Katolik także dla kontrapunktu nie czytuje biblii szatana czyż nie? koło jest więc zamknięte. Jądra antysemityzmu takie jak tygodnik \"Tylko Polska\" mnożą się wciąż w kraju w którym najdotkliwiej na społeczeństwie odbił się holocaust, chcecie czy nie żydzi byli właśnie częścią POLSKIEGO społeczeństwa Jaki to wstyd... jak można uważać się za chrześcijanina z takimi poglądami... chrzcić dzieci, brać śluby?
Miło Tajna, że podejmujesz taki temat... ale to tylko woda na młyn osób skwapliwie korzystających ze swej wolności słowa
Wysłany przez famfatal88
 - 12 Paź 2010, 21:39:20
popłacz się najlepiej, PODOBNO w tym kraju mamy wolność słowa i wyznania - demokracja
Wysłany przez rafal
 - 12 Paź 2010, 20:46:02
no i? nie masz co robić to pozmywaj
Wysłany przez tajnapolska
 - 12 Paź 2010, 19:33:56
To co czytam od jakiegoś czasu o \"Żydach\" w komentarzach na suwalki.info jest dość niepokojące. Ale to co ludzie wypisują pod informacją o spotkaniu z Michnikiem w PWSZ budzi już dość mocne obawy o stan suwalskich umysłów, mówiąc ogólnie. Napisałem \"Żydów\" w cudzysłowie, bo wiele osób w Polsce pisze i mówi, że ostatni \"Żydzi\" wyjechali w 68r, z Polski. W kraju od dawna nie ma już Żydów, pozostali tylko Polacy pochodzenia żydowskiego. Ale przecież każdy z nas ma w swoich żyłach krew innych nacji i ras. Nie ma czystych ras, to wymysł nazistów. Naukowo dawno temu już zaprzeczony. Każdy z nas ma w swoim kodzie dna różne geny z różnych stron świata. Ci których uparcie nazywa się \"Żydami\" wszyscy mówią po polsku, skończyli polskie szkoły i czytają polskie książki i gazety. Rzekomy spisek żydowski wymyśliła carska Rosja w celach politycznych i na zlecenie wojskowej ochrany pewien pułkownik napisał i wymyślił Mędrców Syjonu. A ono do dziś u nas pokutuje. Dlaczego wypominać komuś, że jego dziadek miał inne nazwisko? To chore. Dodam jeszcze, że wielu naszych rodziców była spłodzona przez niemieckich i radzieckich żołnierzy. Dlaczego \"tropiciele\" tego akurat nie tropią?
SMF spam blocked by CleanTalk