• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:09:55
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez fumo
 - 23 Lut 2006, 12:48:43
Noo cooo ty nieee powieshhhhh. A przeczyłeś moja wcześniejszaaa wypowiedzia odnosnie sząnduw zanim bezmyślnie nabiłeś poszta?
Wysłany przez TrUsT
 - 23 Lut 2006, 12:34:27
ale fumo zobacz mamy sąnde internetową!
Wysłany przez Bithunter
 - 22 Lut 2006, 18:17:45
A moim zdaniem sonda na stronie głównej nie jest obiektywna z jednego podstawowego powodu: brakuje w niej odpowiedzi która powinna się pojawić w każdym obiektywnym sondażu, tj.: \"ŻADEN Z WYMIENIONYCH\".
Ten fakt zdradza, że albo autor sondy jest amatorem, albo celowo pomija mozliwość, że czytelnicy mogą preferować innego dostawcę niż wymienieni. Oj, poprawcie się panowie, poprawcie  ;)
Wysłany przez dante
 - 21 Lut 2006, 20:19:59
widocznie,różnie reagują na róznych ludzi.:)
Wysłany przez fumo
 - 21 Lut 2006, 19:37:49
upsss zła strona :D Sorki ale po wizycie z pewnej firmie ciśnienie do 200 mi podkskoczyło. Jeszcze raz podam linka :) http://www.trojmiasto.pl/ob.phtml?id_ob=5763&akcja=wyniki. Ło coś takigo mi chłodzi :). Firma ta jest tylko przykładem.
Wysłany przez noka
 - 21 Lut 2006, 17:02:14
@fumo--> chyba jednak nie kumam o co Ci chodziło. Chesz żeby użytkownicy zbierali informację o dostawcach internetu i wrzucali je do tego działu? (telefony , kontakty , możliwości itp.) czy liczysz że będą tu się reklamowały firmy internetowe. Bo dla mnie info i pingach i transferach jest dość istotne przy ocenie łącza.
@dante-->ja zawsze płace po terminie , bo termin płatności to początek miesiąca , a pieniądze mam pod koniec. Poza tym zdarzało mi się mieć 2 faktury nie opłacone i nie miałem żadnych \"reakcji\" poza przypięciem  do kolejnej faktury kartki z informacją, że wcześniejsza jest nie opłacona.
Wysłany przez fumo
 - 21 Lut 2006, 15:49:35
Wy mnie chyba nie zrozumieliście...Od pytania się o pingi w grach i transfer jest inny temat. W tym głownie mi chodzi o sugestie dotyczące DZIAŁU INTERNET. Gdyby moje wcześniejsze wypowiedzi co do sugerowanego wyglądu nie okazały się zrozumiałe, to chodzi mi o coś takiego http://katalog.trojmiasto.pl/internet_i_komputery/dostawcy_internetu/
Wysłany przez dante
 - 21 Lut 2006, 12:53:13
gram na connect w Americas Army i sorry ale pingi mi wywala nawet do 700, ściągam w robocie jak coś mam bo szybciej. a serwis, owszem, z tego co wiem jak ludzie spóźniają sie z wpłatami to reaguje szybko:).
Wysłany przez basia
 - 21 Lut 2006, 10:29:32
Ja mam w Vectranecie... prędkość powinna być 128, ale niestety często działa ok. 100. Najchętniej zmieniłabym, tylko nie bardzo wiem na jaką. Może ktoś mi podpowie. Z góry dziękuję.
Wysłany przez fumo
 - 20 Lut 2006, 21:21:27
Właśnie o takie komentarze, które można byłoby wystawiać przy dostawcy chodzi. Po przeczytaniu paru recenzji wybór internetu byłby prawie oczywisty i byśmy nie zawiedli sie na dokonanym wyborze, co przy podpisywaniu umów na 2 lata ma kolosalne znaczenie.
Wysłany przez noka
 - 20 Lut 2006, 21:14:13
To ja dołożę 2 skromne słowa na temat firmy Connect w której mam neta.

zalety
- masz to za co płacisz --> 256/128 i tyle jest zarówno jak ściągasz p2p jak i z netu,
- serwis wg mnie idealny , 1 dzyń na komóreczkę i już działają (również po południu)
wady
- zew IP płatne 10 zł
- 256 kb/s to max prędkośc jaką obecnie oferują
- wysoki ping przy grze w necie (np w porównaniu z 256 w neo)

Ogólne jestem zadowolony ale w ostatnim czasie chyba za dużo eksperymentują . W styczniu np. upload na p2p miałem gigantyczny (nawet do 400 kB/s) i nie przeszkadzało to w otwieraniu stron. W lutym wszystko wróciło do normy, tylko jak wysyłam cokolwiek p2p  np 3 kB/s to poczta i www  praktycznie nie chodzi. Zobaczymy jak będzie w marcu.
Jeśli ktoś też ma neta z Connect\'u to będę wdzięczny za spostrzeżenia.
Wysłany przez zaroowka
 - 20 Lut 2006, 17:18:18
Tia...
IMO - spis nie jest pełny. Czegoś jednak brakuje.
Wysłany przez Magnolia
 - 20 Lut 2006, 16:34:40
Mojego dostawcy internetu w w/w sondzie nie ma. A uważam, że jestem uważnym obserwatorem i DOKŁADNIE podeszłam do sprawy. Uważam, że sonda jaką sugeruje się fresz jest beszczelnie okrojona.

Pozdrawiam.
Wysłany przez fumo
 - 20 Lut 2006, 14:25:43
Ankieta dotyczy tylko dastawców radiowego internetu. A istnieje jeszcze Vectra i TPSA i nie tylko. Sondy mają to do siebie, że nie są poparte żadnymi przykładami. Nic z nich nie można się dowiedzieć. Obecna sonda wybiera tylko NAJLEPSZEGO dostawcę, a co z najgorszym? Jak wybrać najlepszego skoro nie korzystało się z pozostałych?Dlaczego dany dostawca jest najlepszy? Na te pytania sonda nie odpowiada.
Co do banerku to nie wiedziałem na co idą pieniądze, ale musicie mnie zrozumieć w tym dziale pisze \"Wypełnij formularz a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę dostępu do Internetu dla Twojego miejsca zamieszkania\", ale dlaczego jest najlepszy? Jaką wagę przypisujecie do ceny, jaką do jakości, a jaką do prędkości łącza? To tak jak zapytac się kolegi dlaczego dany samochód jest lepszy od tamtego, a on odpowiedziałby, no bo jest.
SMF spam blocked by CleanTalk