• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:55
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez Dlaczego?
 - 07 Wrz 2016, 04:58:03
Pytam się drugi raz,dlaczego temat jeszcze nie usunięty?Gdzie jest administrator?Wszędzie i wszyscy piszą że ta fundacja jest sponsorowana przez Sorosa.Wszyscy wiemy jaki ma on stosunek do Polski i polaków...on i reszta "semitów". >:(
Wysłany przez Dlaczego?
 - 05 Wrz 2016, 18:15:42
Dlaczego temat jeszcze nie usunięty ?
Wysłany przez Młodziak994
 - 02 Wrz 2016, 16:07:24
Zamknąć i usunąć ten temat. Administracjo gdzie jesteś? Precz z fundacją tego żyda, który żyje z krzywdy ludzi i próbuje na siłę wprowadzić swoje wizje nowego porządku świata. W sumie nie zdziwiłbym się gdyby ta strona też z nim nie współpracowała :D.
Wysłany przez szatan soros
 - 02 Wrz 2016, 09:42:20
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/fundacja-georga-sorosa-chce-zakneblowac-usta-polakom-wideo-2015-09

gnać tego szatana i jego wysłanikow jak ten co założył ten temat ten szatan soros zrobił wojnę na Ukrainie a i wysyła nachodźców na Europe. A ta co założyła temat zdradzasz POLSKE ale dolary robią swoje ? już chcą działać i buntować ludzi na niższych szczeblach.
Wysłany przez Jaćwing
 - 02 Wrz 2016, 09:06:14
Dokładnie , tak jak napisał przedmówca. Jesteście sponsorowani przez finansowego grandziarza, spekulanta i lichwiarza. To właśnie tacy ludzie jak wasz sponsor tworzą tzw,, rynki finansowe'' łupiące ludzi z owoców ich pracy. Gdyby wasz ,,pryncypał' i jemu podobni przestali spekulować i tworzyć sztuczny pieniądz to ludzie sami mieliby środki na takie dodatkowe formy spędzania wolnego czasu jakie się wam nie śniły.
Udławcie się tą jałmużną za zrabowane pieniądze!
Wysłany przez brak info
 - 01 Wrz 2016, 20:28:58
Prosze wspomniec o waszym sponsorze Soros-u!
Al Capone tez koscioly budowal!
Wysłany przez Masz Głos
 - 01 Wrz 2016, 15:26:38
Szanowni Państwo,
Rozpoczynając nabór do kolejnej edycji akcji Masz Głos pragniemy serdecznie zaprosić organizacje pozarządowe, grupy wolontariuszy i nieformalne grupy mieszkańców i mieszkanek do wspólnego działania na rzecz najbliższego otoczenia. Zapraszamy również na szkolenie 21 września w Białymstoku - aby wziąć w nim udział, nie trzeba dołączać do akcji!

Masz Głos to ogólnopolska akcja wspierająca mieszkańców i mieszkanki z całej Polski w działaniu na rzecz najbliższego otoczenia, we współpracy z władzami lokalnymi. W ramach akcji przypominamy, że mieszkańcy mają prawo decydować o tym, co dzieje sie wokół nich, bo samorząd to nie tylko władze, lecz wszyscy mieszkańcy i mieszkanki. Od 2002 roku udział w akcji wzięło ponad 1800 grup, organizacji i instytucji z prawie 1000 gmin w całej Polsce.
Organizacje pozarządowe i nieformalne grupy mieszkańców i mieszkanek są największą i najaktywniejszą grupą uczestników akcji od samego jej początku. Wielokrotnie służyć mogły innym uczestnikom za przykład zaangażowania w życie społeczności oraz umiejętności współpracy z władzami i z szerszymi grupami sąsiadów i sąsiadek, za co nagradzane były tytułem Super Samorząd. W zeszłym roku uczestniczące w akcji organizacje między innymi badały potrzeby mieszkańców, współtworzyły plany zagospodarowania przestrzennego, promowały budżety obywatelskie czy przekonywały władze do przyjmowania uchwał o inicjatywie lokalnej. Wśród siedmiu laureatów nagrody Super Samorząd znalazły sie aż 3 stowarzyszenia i dwie grupy nieformalne!
Jak ważne jest zaangażowanie mieszkańców i mieszkanek we współdecydowanie o rozwoju ich miejsca zamieszkania przypomniał Jerzy Buzek podczas gali wieńczącej zeszłoroczną edycję akcji Masz Głos. ,,Nie ma demokracji bez społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy, by obywatele poczuli, że coś od nich zależy, że mają wpływ na rzeczywistość. Demokracja to jest system dla ludzi, dla obywateli, dla tych, którzy tworzą wspólnotę" - mówił premier do uczestników Gali. "Bez samorządu nie byłoby tego, co się dzieje, ale bez mieszkańców nie byłoby samorządu!" - podsumowały pracownice Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, która w 2016 roku w ramach akcji Masz Głos wywalczyła nagrodę Super Samorząd.
Co uczestnikom daje udział w akcji Masz Głos?
• Bieżące wsparcie doświadczonego zespołu, np. w planowaniu i realizacji działań
• Dostęp do wiedzy: porady eksperckie, darmowe publikacje, udział w szkoleniach
(np. o angażowaniu mieszkańców do działania lub prowadzeniu diagnozy lokalnej)
• Wymianę doświadczeń z uczestnikami akcji z całej Polski
• Wzmocnienie pozycji i budowanie prestiżu w środowisku lokalnym, w relacjach
z mieszkańcami i władzami oraz w kontaktach z mediami
• Bezpłatne materiały edukacyjne i promocyjne
• Szansę na zdobycie minigrantu
• Szansę na zdobycie nagrody Super Samorząd wspólnie z władzami lokalnymi i przyjazd na uroczystą galę w Warszawie

Udział w akcji jest bezpłatny. Aby zacząć działać należy do 30 września zarejestrować się pod linkiem http://www.maszglos.pl/dolacz-do-akcji/.
Już we wrześniu wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze szkolenia. Szkolenia są ogólnodostępne - aby wziąć w nich udział nie musicie dołączać do akcji! 15 września w Białymstoku odbędzie się szkolenie pt. ,,Jak zmienić swoją gminę? Jak wpływać na decyzje władz samorządowych? Jakimi narzędziami dysponują mieszkańcy?". Zapisy na szkolenia pod linkiem http://bit.ly/2blcfHn.
Organizatorem akcji Masz Głos jest Fundacja im. Stefana Batorego. Partnerzy edycji 2016/2017: Fundacja Aktywności Lokalnej, Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, Stowarzyszenie Homo Faber, Stowarzyszenie POLITES.

Pozdrawiam serdecznie,
kontakt: [email protected].org.pl
SMF spam blocked by CleanTalk