• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez mentorka
 - 23 Lis 2019, 12:54:33
Ciężko funkcjonować z alergią, szczególnie, jeśli ma się alergię np na roztocza. Mój synek własnie taką ma i niestety czasem obawy mu bardzo dokuczają. Oczywiście sprzątam bardzo dokładnie ale i tak ciężko całkiem wyeliminować kurz. Dlatego myślimy o leczeniu, zapobieganiu tej alergii. Na stronie https://top-supplemente.de/quercetin-unschaetzbare-hilfe-bei-allergien-und-vielen-gesundheitlichen-problemen/ czytałam, że są na to rożne sposoby.
Wysłany przez kaczorgigant
 - 28 Lip 2019, 16:07:30
Alergia straszna rzecz. Ja cieszę się, że nie mam z nią problemów ale moja żonka ma niestety. Kupuje sobie lek, który nazywa się clatra i odkąd go bierze to znacznie lepiej znosi okres wiosna-lato. Wcześniej męczył ją kaszel i miała katar, a teraz na prawdę dobrze się czuje. Może powinniście spróbować? Clatra jest niedroga nawet.
Wysłany przez kinga16
 - 09 Paź 2018, 14:50:06
.
Wysłany przez bezowa
 - 09 Paź 2018, 14:46:55
Warto przede wszystkim wspomnieć, że alergie to nie tylko kurz, czy sierść zwierzaków, ale również alergie pokarmowe. Tym bardziej że są to alergie nabyte, pojawiające się u ludzi z czasem. Sama zamierzam wykonać w tym kierunku odpowiednie badania, ponieważ mam wrażenie, że doskwiera mi nietolerancja laktozy objawy . Między innymi po spożyciu mleka boli mnie brzuch.
Wysłany przez Kubaa
 - 25 Gru 2017, 14:29:22
Osobiście przede wszystkim radziłbym dobrać lek - któryś z tych zaliczanych do nowej generacji. Ja np. bardzo sobie chwalę leki oparte na bilastynie. Sami alergolodzy i dermatolodzy często twierdzą, że świetnie usuwają one objawy alergiczne w obrębie twarzy - np. katar, zaczerwienienie czy łzawienie oczu. Polecałbym też dobrego Alergologa, a takiego niestety trzeba szukać poza Suwałkami i to stanowczo - np. Augustów. 
Wysłany przez inka66
 - 25 Gru 2017, 14:03:20
Wielkie dzięki za sprawdzone porady :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Wysłany przez rafiksx
 - 25 Gru 2017, 07:54:31
Odczulanie w poradni alergologicznej. Oczywiście domowych sposobów za bardzo nie ma, alergia pojawia się pod wieloma postaciami.
Wysłany przez Beramus6
 - 24 Gru 2017, 20:55:46
Znacie jakieś sprawdzone metody na walkę z alergią? Oczywiście alergolog przepisał mi leki, ale pozostały pewne objawy jak chociażby sam katar
SMF spam blocked by CleanTalk