• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez kar0lina
 - 22 Lip 2021, 19:56:32
W dzisiejszych czasach nie możemy z pewnością narzekać na brak wyboru. Podstawą jest zawsze określenie swoich oczekiwań bo jednak każda para ma je trochę inne. Bazuje to także na ilości zaproszonych gości, co raz częściej spotyka się wesela na 100 i więcej osób. Moim zdaniem to marzenie jakie nie było do osiągnięcia dla naszych rodziców więc warto skorzystać jeśli możemy przeznaczyć odpowiednie fundusze. Jeśli interesuje nas najwyższa jakość to warto zdecydować się na oferty z większych miast. Dobrym tego przykładem są sale weselne poznań oferujące kompleksowe podejście do tego tematu. Dzieje się to z prostego faktu, w dużych miastach jest o wiele większa konkurencja, co motywuje właścieli do stawiania poprzeczki wyżej. Dla ceniących swój czas, polecam skorzystać z sewisów na jakich znajdziemy opinie na temat najpopularniejszych miejsc - https://www.weselezklasa.pl/sale-weselne,1/poznan/ W ten sposób będziemy mieć pewność, że wybraliśmy trafnie.
Wysłany przez mczay
 - 06 Gru 2019, 16:30:28
Na moje wesele wydałem dość dużo ale to dlatego że robiłem je w reprezentacyjnym hotelu https://windsorhotel.pl/organizacja-wesel pod warszawą i nie szczędziłem środków. Ale warto było, goście byli zachwyceni, mi też podobało się jak zorganizowali całość, jedzenie było smaczne, obsługa profesjonalna. No i pokoje mają ładnie urządzone, przestronne,  miały na wyposażeniu wszystko co potrzebne.
Wysłany przez moleko21
 - 05 Sie 2019, 04:09:42
Wszystko to kwestia naprawdę indywidualna. Są jednak rzeczy, na których oszczędzać nie radzę. Na pewno mowa tutaj o orkiestrze i jedzeniu. Byłam ostatnio u przyjaciółki z Wrocławia i robiła wesele w Starej Garbarni. Możesz zobaczyć - https://goo.gl/maps/vZhEcKNs66N2 . Było dosłownie idealnie! Właśnie tak wyobrażałabym sobie swoje wesele :)
Wysłany przez Ada4
 - 12 Mar 2019, 01:30:14
Ja raczej zdecydowałabym się na kamerzystę, chociaż do mojego wesela jeszcze daleko. Sama mam taką pamiątkę ze studniówki i bardzo miło mi się to wspomina. Jeżeli szukacie dobrego kamerzysty to sprawdźcie ofertę firmy https://onelovemovie.pl/ W przypadku takich usług liczy się dobry sprzęt. Musi on być naprawdę dobrej jakości.
Wysłany przez makro
 - 19 Wrz 2018, 12:35:24
U mnie wyszło około 33 tys. za 85 osób bez kosztów wynajęcia samochodu i kamerzysty, ale trudno liczyć wszystko łącznie, bo nie płacisz za to od razu. Najważniejsze to znalezienie wolnego terminu jednocześnie dla sali i zespołu lub DJ'a - coraz rzadziej udaje się zorganizować wesele w przeciągu roku. Dlatego warto jak najszybciej zarezerwować sobie miejsce, bo poszczególne koszty i tak będą rozłożone w czasie, więc nie odczuwa się tego tak boleśnie. Najwięcej kosztują tzw. talerzyki, ale trzeba uważać, bo różne sale ustalają jakieś swoje dodatkowe zasady - np. każą płacić za przykrycie krzeseł, pokrojenie tortu, roznoszenie wódki czy nawet za to, że światło się pali. Także żeby nie zbiednieć lepiej dokładnie o to się dopytać.
Wysłany przez trezors
 - 19 Wrz 2018, 11:07:02
Są pewne wydatki stałe, których nie da się przeskoczyć. Należą do nich strój na ślub, wynajęcie orkiestry lub DJ, fotograf (minimum). Są też bardziej elastyczne wydatki, takie jak koszt przysłowiowego talerzyka dla gości weselnych, koszt samochodu itd.
W sieci jest dosyć dużo poradników z tego zakresu. Proponuję zapoznać się z nimi.
Tutaj info: http://hotelnabloniach.pl/blog/zaplanowac-budzet-weselny/ jak trzeba zaplanować budżet ślubny.
Wysłany przez bursky
 - 19 Wrz 2018, 08:09:42
Ile pieniędzy poszło wam na ślub i wesele? Ilu zapraszaliście gości? Pytam, w kontekście przyszłych przygotowań do ślubu i wesela.
SMF spam blocked by CleanTalk