• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez czarnota
 - 02 Lip 2019, 09:26:59
Polecam kupienie nawilżacza powietrza razem z funkcją oczyszczania.... Najlepsze moim zdaniem są te ultradźwiękowe - są ciche i uniwersalne, w zależności od modelu mogą generować ciepłą lub chłodną mgiełkę. Ten rodzaj nawilżaczy rozbija ultradźwiękami cząsteczki wody i w ten sposób generuje parę. Są wydajne, te droższe często mają wbudowany higrostat, który będzie mierzył to jaka jest wilgotność powietrza i na tej podstawie będzie mógł dopasować to jaki będzie wyrzut pary....

Aktualnie sporo promocji na te sprzęty jest w sklepie Sferis.  https://www.sferis.pl/nawilzacze-powietrza-1931
Wysłany przez bunecka
 - 28 Lut 2019, 17:46:32
Zależy jakim budżetem dysponujesz..  jeśli dość spory to radzę postawić na lifaair la352 https://homespot.pl/lifaair-la352-oczyszczacz-powietrza . Bardzo ciche urządzenie, ledwie 18db i duża efektywność. Na wyposażeniu ma filtr klasy HEPA E12 oraz filtr z węglem aktywnym z dodatkiem zeolitu. Do końca lutego jak zamówisz to w gratisie dostaniesz jeszcze drugi oczyszczacz
Wysłany przez gwendolina
 - 02 Sty 2019, 10:31:11
Kilka firm na które warto jest zwrócić uwagę moim zdaniem:
Ideal,
Blaupunkt,
LIFAair,
Blueair
Można znaleźć je w tym sklepie https://najlepszefiltry.pl/oczyszczacze-powietrza
Podstawą będą na pewno filtry Hepa. Oprócz filtrów HEPA spora część oczyszczaczy oferuje posiada również filtr węglowy. Filtr ten jest zbudowany z węgla aktywnego, który pochłaniania szkodliwe lotne związki organiczne oraz zapachy (np. dym tytoniowy, zapach zwierząt, odpadków, perfum).

No i dobrze będzie również zorientować się czy oczyszczacz ma wbudowany jonizator powietrza. Polecam skontaktować się ze sklepem oraz powiedzieć jakie masz oczekiwania oraz o tym, jaka powierzchnia ma być oczyszczona.
Wysłany przez nutelka
 - 04 Paź 2018, 07:13:17
Po pierwsze poleca poprawić wentylacje w domu.

po drugie napisz ile chcesz zainwestować w taki oczyszczacz. Bo jeśli chciałabyś sobie kupic coś porządnego, to musisz wiedzieć, ze trzeba trochę zainwestować. Polecam oczyszczacze od firmy Alfda. Jest to niemiecka firma, najwyższa jakość. Mają bardzo dobre filtry:
Filtr wstępny z tworzywa sztucznego ma małe oczka o wielkości około 0,7mm i zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz, większy pył czy też sierść zwierzęcą. Skuteczność 90-95% przy rozmiarze 0,4 mikrona cząsteczek.

Filtr HIMOP o strukturze plastra miodu niweluje drobne pyły, alergeny, kurz, szkodliwe duszące gazy takie jak formaldehydy 93,4%, tolueny (metylobenzen), benzeny 99,9%. Jego skuteczność wynosi 99% przy zanieczyszczeniach 0,3 mikrona.

Filtr HEPA odpowiada za ograniczanie zanieczyszczeń powietrza takich jak: zawieszone pyły, PM 2,5, PM10, dym, sierść zwierzęcą, zarodniki grzybów, kurz domowy i cząsteczki sadzy. 

Do mieszkania powinien wystarczyć Ci model ALFDA ALR300 Comfort.
Wysłany przez Iza70
 - 03 Paź 2018, 13:13:23
Firma mniej ważna , zwróć uwagę ile m3 oczyszcza i jeśli ma dobrze służyć alergikowi , to nie polecam kombajnów co przy okazji nawilżają ... piorą i wieszają firanki :-))))
i najważniejsza sprawa : sprawdź ile zapłacisz za filtry, które musisz wymieniać jeśli urządzenie ma spełniać swoją rolę i czy są one dostępne w ciągłej sprzedaży / warto zorientować się czy są o podobnych wymiarach innych firm/ Samo urządzenie to wiatraczek :-) Filtry są najważniejsze.
Wysłany przez starak
 - 03 Paź 2018, 12:36:20
Przede wszystkim zależy nam na oczyszczeniu powietrza z tych wszystkich ewentualnych rodników grzybów, kurzu, włosów i innych drobin negatywnie wpływających na alergików. Możecie polecić coś w tym zakresie?
SMF spam blocked by CleanTalk