• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez Asterixo
 - 06 Lis 2020, 15:40:03
Ja mam psa innej rasy (Cane Corso Italiano) ale też z grupy molosów, więc może i zaprzyjaźniłby się z bokserem:) Wspaniały i piękny zwierzak z mojego psiska zresztą, bardzo podobny jest do tego ze zdjęcia zamieszczonego w artykule o tej rasie: https://johndog.pl/blog/rasy/cane-corso-italiano/ tyle, że nie ma przyciętych uszu. Uwielbia długie spacery, zabawy i treningi. Nie zauważyłem aby był agresywny wobec innych zwierząt, nawet z kotem żyje w komitywie. Wobec ludzi jest trochę nieufny natomiast ale nie żeby kły bez powodu szczerzył.
Wysłany przez mentorka
 - 06 Gru 2019, 17:43:28
Też mam boksera. Jak chcesz, to możemy się umówić na jakiś wspólny spacer itd :) Wymienimy się też swoimi doświadczeniami odnośnie żywienia i pielęgnacji. Ostatnio weterynarz polecił nam balsam do łapek i nosków z http://napsaurok.eu/ i od kilku dni testujemy. Fajny produkt, na pewno z tego co zauważyłam, to jest wydajny - wystarczy naprawdę niewielka ilość, aby wysmarować cztery łapki mojego pupila :)
Wysłany przez Borys77
 - 09 Lis 2018, 17:52:09
Witam, mam 14 miesięcznego boksera. Czy w Suwałkach ktoś ma psa tej rasy i chciałby sie spotkac z pieskiem na spacer? Mój lubi wszystkie psy, czy to małe czy duże i dzieci. Jednak na swoją posturę i dość szalony charakter nie a z kim sie pobawić. Szukam  podobnej postury pieska do wspólnej zabawy:) Pozdrawiam
SMF spam blocked by CleanTalk