• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez kistiang
 - 29 Lis 2018, 17:06:53
Polecam na początek sklep od AZ.pl jest bardzo intuicyjny i ma wiele zalet chodź są też minusy.
Wysłany przez czarnota
 - 21 Lis 2018, 14:09:28
Wiele zależy od indywidualnych potrzeb, bo jeżeli ma być to skrypt który obsłuży kilkadziesiąt, czy kilkaset produktów, to nie potrzeba jakiegoś rozbudowanego kombajnu. Jeżeli natomiast w grę wchodzi kilka tys produktów lub więcej - to w tym przypadku rzeczywiście lepiej jest postawić na coś sprawdzonego.
Nie mniej, jeżeli nie masz wiedzy z tego zakresu, to samodzielny wybór skryptu, instalacja i użytkowanie będzie trudne. Potrzebna będzie pomoc informatyczna i są przecież usługi z tego zakrsu.
Odsyłam jeszcze https://itcenter.pl/oferta/integracja-systemow-informatycznych/ - oni tam zajmują się dostarczaniem softu z przeznaczeniem o które pytasz.
Wysłany przez maxx
 - 16 Lis 2018, 15:04:50
Sama moderacja dowolnego skryptu to zazwyczaj kilka godzin nauki w panelu i tyle :) ,ale by potem skutecznie administrować taki sklep to... : )

Ja przerabiałem i jedynie co mogę podpowiedzieć to, że bez zdolnego informatyka pokroju administratora i SEO z doświadczeniem w branży eCommerce dziś zastanowiłbym się 10 razy otwierając sklep internetowy i najprawdopodobniej bym odpuścił bo zwyczajnie o takiego człowieka ciężko i nie jest też tani. Innymi słowy dobieraj skrypt pod człowieka który ma to prowadzić i jego wiedzy technicznej w tym temacie, w szczególności w zakresie: bezpieczeństwa danego skryptu i optymalizacji + SEO, wybór skryptu to jedno, wybudowanie sklepu to drugie, ale późniejsza zaawansowana opieka administracyjna wraz z optymalizacją i skutecznym pozycjonowaniem to trzecie potężne zagadnienie wymagające sporej wiedzy.
Wysłany przez trezors
 - 16 Lis 2018, 09:37:23
Zastanawiam się jaki skrypt będzie najlepiej sprawował na potrzeby sklepu internetowgo... wybór jest duży z tego zakresu. Czy ktoś już to może wcześnej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć co i jak?
SMF spam blocked by CleanTalk