• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez trusia
 - 11 Kwi 2022, 20:20:46
Każdy z was ma swoje tutaj racje. Ale ja jeszcze tutaj wspomniałabym o różnych innowacyjnych sprzętach - czy macie już coś na uwadze? Ja przykładowo zastanawiam się czy nie kupić wózki widłowe spalinowe ,ponieważ dzisiaj można znaleźć modele, które są mniej szkodliwe dla środowiska. A jednocześnie pełnią bardzo użyteczną funkcję.
Wysłany przez ToTuToTam
 - 31 Sty 2022, 12:07:39
Zarządzanie magazynem nie jest takie proste, dlatego najlepiej powierzyć to profesjonalistom. Kompleksową obsługę magazynu oferuje firma Rhenus https://www.rhenus.com/pl/pl/uslugi/rozwiazania-magazynowe/logistyka-zwrotow/ . U nich można zamówić między innymi zarządzanie zwrotami. Specjaliści z Rhenus organizują nie tylko szybką i bezproblemową usługę zwrotów ale także mogą zajmować się przyjmowaniem i wysyłaniem towaru. Na ich stronie znajdziecie szczegóły oferty.
Wysłany przez mentorka
 - 25 Paź 2019, 11:13:07
Warto zadbać także o różnego rodzaju palety i skrzynie do magazynowania, a także transportu produktów. Nie wiem, czy sprawdzaliście już ofertę Schoeller Allibert? Jeśli nie, to warto to nadrobić. Ich oferta na pewno was zainteresuje. Mają także w ofercie takie https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/skrzynki-na-warzywa-krlestwo-za-wieo/ skrzynie na warzywa i rozważam ich zakup.
Wysłany przez madam4
 - 20 Mar 2019, 19:52:45
U siebie w firmie macie także hale plandekowe warszawa? Jak mamy mało pomieszczeń to można pomyśleć także o takich przenośnych i chwilowych pomieszczeniach. Szybko się je składa i rozkłada i możemy mieć je od ręki. Korzystaliście kiedyś z takiego rozwiązania?
Wysłany przez magazyn
 - 19 Lis 2018, 09:51:38
jest wiele programów informatycznych które umożliwiają takie funkcję wszystko jest uzależnione od kasy potrzebnego sprzętu oraz rodzaju i powierzchni magazynu. Jest wiele oprogramowania i firm które takie rozwiązania proponują wiążę się to oczywiście z kasą im bardziej rozbudowany system i wiele opcji tym jest drożej. Polecam oprogramowanie oparte na systemie WMS. Ja osobiście pracuje na SAP i bardzo sobie chwalę. Tworzenie lokalizacji, rozmieszczanie skanerem za pomocą kodów kreskowych, sprawdzanie lokalizacji danego asortymentu to tylko kilka z dostępnych funkcji.
Wysłany przez starak
 - 18 Lis 2018, 08:30:38
Chciałem zapytać o kwestie związane z logistyką na magazynie - w jaki sposób efektywnie przeszukiwać stany magazynowe, uzupełniać braki - chodzi o to, aby przyspieszyć ten proces?
Krótko mówiąc chodzi o jakiś pełnowymiarowy system logistyki do magazynu, który umożliwie szybkie lokalizowanie przedmiotu na który jest zapotrzebowanie.
SMF spam blocked by CleanTalk