• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez szyneczka
 - 17 Wrz 2019, 10:17:33
Wieczór kawalerski to super sprawa, zarazem koniec wolności ale później czekają na nas już same przyjemności. A wieczór to trzeba odpowiednio zaplanować, macie już te wszystkie balony, szarfy czy konfetti? Jeśli nie to na https://godanparty.pl/ wchodź i zamawiaj wszystko to co jest potrzebne, nie marnuj czasu!
Wysłany przez Misia34
 - 07 Maj 2019, 17:57:04
Skoro mowa o wieczorze kawalerskim, to zapewne w tym samym czasie będzie się też odbywał wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej. Na stronie https://happenings.pl/dekoracje-na-wieczor-panienski dostępne są bardzo fajne i nietuzinkowe dekoracje na wieczór panieński, pod względem cenowym wcale drogo nie wypadają, wiec polecam się tam rozejrzeć :)
Wysłany przez Marcin156
 - 15 Mar 2019, 15:45:41
Myślę, że wybór klubu to kwestia indywidualna. Wszystko zależy od waszych upodobań oraz od tego jak bardzo chcecie zaszaleć. Ja zwróciłbym tutaj uwagę raczej na alkohol, bo tego przy takich okazjach raczej nie brakuje. Kupcie sobie tabletki 2KC, albo napój 2KC Drink. Środki te pomagają z objawami kaca, ale też zapobiegają jego powstawaniu. Myślę, że nie chcielibyście kończyć imprezy zbyt wcześnie, albo męczyć się z kacem kolejnego dnia, więc polecam. ;)
Wysłany przez Behemot
 - 06 Gru 2018, 11:50:52
A dlaczego kolega postanowił zapytać w Suwałkach a nie np. w Gorzowie Wielkopolskim ?
Wysłany przez kamcia
 - 06 Gru 2018, 09:44:02
Mojemu kuzynowi przypadł udział w organizowaniu wieczoru kawalerskiego. Ma być to już w przyszły weekend, więc musi się dobrze sprężyć. Pomysł jest taki że zaczynają w sobotę jakimiś quadami/strzelnicą w Warszawie, a później na wieczór chcą się wybrać do klubu. I pomyślał o New Orleans Club ja mu nie doradzę nie znam klubu może ktoś z was tam był i czy warto zorganizować tam wieczór kawalerski.
SMF spam blocked by CleanTalk