• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez gonia22
 - 21 Gru 2022, 17:19:57
Tak się właśnie nauczyliśmy promować biznes online, ale to przecież nie wszystko... Lokalnie też trzeba promować swój biznes, jak nie jest on tylko sieciowy. Myślę, że tutaj może was zainteresować oferta firmy https://antare.pl/pl , która właśnie oferuje  bardzo dobre materiały reklamowe.
Wysłany przez morelka77
 - 26 Lis 2022, 13:37:54
Nie tylko na instagramie, ale na wielu innych portalach też warto się reklamować.  Na pewno też warto przeprowadzić Audyt SEO sklepu internetowego, aby mieć pewność jakie efekty dotychczas przyniosły działania reklamowe? A nad czym warto byłoby popracować.
Wysłany przez dżej88
 - 23 Lis 2022, 19:06:51
Jest wiele portali na których można i z całą pewnością warto się promować. Poczytajcie sobie artykuł https://uniqueseo.pl/tiktok-ads/ - chociażby, jak to  wygląda w przypadku tiktok ads. Tam dowiecie się kiedy taka reklama ma sens?  Jakie daje niebywałe efekty etc.
Wysłany przez manuka888
 - 13 Cze 2022, 21:43:16
Instagram, facebook, youtube to portale, na których starzy gracze mają wyrobioną pozycję. Dobrze tam być, ale warto również wejść w kanały gdzie nieco mniejsza konkurencja przykładowo na tik-tok https://wielkiezielonekiwi.pl/jak-wybic-sie-na-tik-toku-czym-jest-tik-tok/. Tip ode mnie to nagrywać filmy na youtube a skróconą wersję i link do pełnej wersji wrzucać na tik-toka, tak samo można robić z dłuższymi relacjami na insta + skróconą wersja na tik-toka przekierowując fanów.
Wysłany przez manuka888
 - 13 Cze 2022, 21:40:44
Instagram, facebook, youtube to portale, na których starzy gracze mają wyrobioną pozycję. Dobrze tam być, ale warto również wejść w kanały gdzie nieco mniejsza konkurencja przykładowo na tik-tok https://wielkiezielonekiwi.pl/jak-wybic-sie-na-tik-toku-czym-jest-tik-tok/. Tip ode mnie to nagrywać filmy na youtube a skróconą wersję i link do pełnej wersji wrzucać na tik-toka, tak samo można robić z dłuższymi relacjami na insta + skróconą wersja na tik-toka przekierowując fanów.
Wysłany przez aurela33
 - 27 Lut 2022, 19:41:47
Nie tylko tutaj się człowiek reklamuje dzisiaj... Jest wiele innych jeszcze technik i stron, ale moim zdaniem lepiej tutaj powołać się na fachowcach. Ja przykładowo planuję się zgłosić do firmy https://skuteczni.pl - kojarzycie ich?
Wysłany przez ninka32
 - 31 Sty 2022, 20:29:10
No, ok... Chociaż wiecie działania marketingowe nie tylko na tym się zamykają... Tak naprawdę jest wiele jeszcze innych form reklamy i na pewno warto też je wziąć pod uwagę. Może najwyższy czas przykładowo poszukać dobrego specjalistę od tego typu usług?
Wysłany przez maluniaa
 - 18 Lis 2021, 09:52:22
Wiecie warto się reklamować i to wszechstronnie. Nie ma co tylko z jednej opcji korzystać, bo konkurencja też nie śpi. Jak prowadzicie działalność stacjonarną, to i też takie reklamy będziecie potrzebować. Tutaj https://wytnij.com/materialy/plyta-kompozytowa-dibond możecie zatem wykonać sobie tablice reklamowe na materiałach typu dibond.
Wysłany przez mekaf
 - 29 Paź 2020, 15:21:54
Ja korzystałem z usług firmy foxmedio.pl i bardzo sobie chwalę. Znają się na Instagramie, jak mało kto!
Wysłany przez faah557
 - 23 Paź 2020, 12:44:26
Niedawno pojawiła mi się właśnie na Instagramie reklama NotiOne - lokalizatora do kluczy. A właśnie tego potrzebowałem w tamtym momencie. Nie wiem skąd to się nagle u mnie wzięło ale niesamowite jest to jak obecnie działa ten system. Z jednej strony fajnie, bo wszystko podsuwane pod nos ale z drugiej strony, nie zarabiam tyle żeby wszystko co reklamowane kupować :)
Wysłany przez Teressea
 - 17 Wrz 2020, 00:36:25
Wszystko zależy od tego jaki profil działalności prowadzisz i do kogo kierujesz swoją ofertę. Nie każda firma musi być na Instagramie i nie każda musi być na FB. Problem jest wtedy, gdy jesteś na FB, a twój fanpage nie przyciąga klientów. Więcej o takich problemach znajdziesz w artykule: http://kobaltowy.pl/dlaczego-twoj-facebook-nie-przyciaga/
Wysłany przez AxTap
 - 26 Lis 2019, 14:44:47
Sposobów promowania jest mnóstwo, w hotelach np można wykorzystać do tego restaurację i usługi z tym związane, mam fajny poradnik jak to zrobić https://bookingsolutions.pl/blog/sposoby-promowania-hotelu-restauracja/, mniej rozbudowane biznesy mogą skorzystać z kampanii w google i na fejsie.
Wysłany przez czarnota
 - 24 Wrz 2019, 08:46:05
Instagram może dawać o wiele lepsze zasięgi marki. Siłą Instagrama jest obraz, a największą zaletą są nieograniczone organiczne zasięgi postów. Dzięki temu, że publikowany post wyświetla się każdemu użytkownikowi, który obserwuje profil, zyskujemy pewność, że zobaczą go wszyscy użytkownicy. Na Facebooku zasięgi ocenia się na około 20%. Dodatkowo na Instagramie użytkownicy używają z hashtagów, co sprawia, że dotarcie z publikowanymi treściami do nowych odbiorców oraz ciągłe poszerzanie listy obserwujących.

Moim zdaniem jak najbardziej warto wprowadzić taką reklamę jednak jeśli chcesz aby było to skuteczne to oddaj to zewnętrznej firmie.  https://shineonagency.pl/kreatywne-pomysly-na-prowadzenie-konta-na-instagramie/
Wysłany przez boyser
 - 24 Wrz 2019, 07:54:45
Czy ktos moze prowadzi własny biznes? Co sądzicie o reklamowaniu firmy na instagramie? Czy może próbowaliście?
SMF spam blocked by CleanTalk