• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez Ignorant
 - 04 Sty 2020, 10:56:33
Z tego wszystkiego wynika jednak pewna nauka. Ostrożnie z monitorowanymi osiedlami! I z tą refleksją pozostawiam Was czule;) Dosiego roku!
Wysłany przez user
 - 02 Sty 2020, 17:53:27
dla mnie to obciach i wstyd , lepiej sprawę zostawić ewentualnie po negocjować ale meldować , donosić
Wysłany przez Danusia1
 - 01 Sty 2020, 20:05:23
W Internecie można pisać wszystko -całe szczęście że tak też można nagłośnić sprawę. Oczywiście nie otrzymałam faktury za wykonaną usługę i gdy pojechałam po nią do właścicielki to Pani bezczelnie wsparła się że cokolwiek mi przygotowywała. Rozmowę oczywiście nagrałam.  Na dowod ze Pani przyjęła zlecenie mam skrin wiadomości tekstowych.mieszkam na osiedlu monitorowanym gdzie kamera zarejestrowała jak  Pan właśnie dowodzi mi catering.Zdjęcia wszystkich potraw także mam zrobione ale nie będę już ich tutaj upubliczniac.wszystkie dowody są już przekazane odpowiednim urzędom.
Wysłany przez b52
 - 31 Gru 2019, 18:02:46
Eh może Pani pokaże zdjęcia tych potraw i umowę - zlecenie w której są wyszczególnione zamawiane potrawy. W necie można wszystkich oczerniać.
Wysłany przez JON
 - 29 Gru 2019, 19:40:44
Sprostowanie spaloną firemkę rozumieć należy za brak zleceń .
Wysłany przez JON
 - 29 Gru 2019, 19:28:19
Uważam że gdyby było by wszystko w ok ze strony kuchni nie było by tematu .Korzystanie z usług cateringowych jest normalnym zjawiskiem ,i nie ma mowy tu o lenistwie zamawiającego usługę.Tylko prostaczek może zarzucić w tym przypadku lenistwo pani zlecającej usługę.Sam wykonuję szereg usług podmiotom gospodarczym ,ale o ile to jest prawdą co napisała pani .To uważam już firemkę  za spaloną .Osobiście trudnych ,,zleceniodawców ,,staram się omijać.
Wysłany przez Eko
 - 29 Gru 2019, 15:26:08
Na stronie tego cateringu jest napisane że produkty są najwyższej jakości  a mięsko pochodzi od okolicznych rolników  a nie z żadnych marketów .Ludzie teraz są bardzo eko dlatego decyduja sie na zamówienie produktów z agroturystyki...gdzie Pani np robi sama majonez A warzywa wyrosły na własnym eko ogródku .Dosc mamy już tej chemii z marketów. Zanim jednak się zamówi taki catering należy sprawdzić  wszystkie pozwolenia i certyfikaty wszystkich produktów. Mięso musi być przebadane przez lekarza weterynarii i wraz z pozwoleniem na ubój. Mamy teraz Unię europejską i niestety wymogi formalne są konieczne.
Wysłany przez Kaletnik
 - 29 Gru 2019, 15:02:10
Bardzo często korzystam z uslug cateringowych W Suwałkach nigdy się nie zawiodłam.Zawsze uslugi spelnialy moje oczekiwania. Teraz to jest  powszechne  i modne ale  nie wolno nazywać tych ludzi leniwymi.Jezeli ich  stać a firma zapewnia w swoich ofertach wspaniale i dobre jedzenie to dlaczego nie....wtedy sie czeka czeka na smakołyki .Za wykonaną usługę należy  wydać  fakturę by przy ewentualnym zwrocie  miec potwierdzenie.Obecnie brak wydania paragonu wiąże się dużymi konsekwencjami prawnymi A z tego co się wyczytałam UROCZYSKO KALETNIK nie wydało Pani tejże faktury
Wysłany przez Sławek1
 - 29 Gru 2019, 13:46:44
observe!

Oczywiście że chodzi o kasę. Każda firma pracuje po to, żeby zarobić na swojej działalności. Tylko powinny tak funkcjonować, żeby spełnić zakładane standardy i wymagania klienta.

Czy oddałbyś samochód do naprawy dla mechanika, który pompę hamulcową kupił od pijanego chińczyka pod Białymstokiem? Do tego nie dokręca należycie śrub, a płynu nalewa tylko połowę?

Poza tym to porażka auto dawać do mechanika, jak można samemu naprawić.
Wysłany przez pogodna
 - 29 Gru 2019, 13:38:35
Witam myślę ze to konkurencja taki post umieściła albo leniwa babsztyl ktora sama nie wie czego chce.
Pozdrawiam wszystkich i proszę wziąć sie do pracy a nie czekać na smakolyki :o
Wysłany przez observe
 - 28 Gru 2019, 18:48:28
Naprawdę sądzicie państwo że te firmy cateringowe to cud , przecież im chodzi o kasę , kupują towary na wszystkich promocjach jakie są w naszych marketach a w marketach towar jaki jest każdy widzi mieso , warzywa,ja rozumiem nie ma czasu , mam dwie lewe ręce ale jak sam zrobisz to wiesz co jesz  a na wigilię to porażka catering brać
Wysłany przez Wanda1
 - 28 Gru 2019, 16:26:30
Cytat: ludzie zrobili się leniwi w 27 Gru 2019, 15:43:15Można się domyślać, że w cateringu ne będze prawdziwków zasmażanych na wędzonym boczku tylko pieczarki na oleju rzepakowym, no ale żeby na wigilię zamawiać jedzenie, to już przesada.
Cytat: ludzie zrobili się leniwi w 27 Gru 2019, 15:43:15Można się domyślać, że w cateringu ne będze prawdziwków zasmażanych na wędzonym boczku tylko pieczarki na oleju rzepakowym, no ale żeby na wigilię zamawiać jedzenie, to już przesada.

Uważasz, że masz prawo decydować, czy na wigilię można zamówić jedzenie czy nie?
Pani zapłaciła za usługę, a cała informacja jest o nieuczciwości firmy. Tylko tyle. A Janusze i instamadki niech robią gównoburze na swoim forum.
Wysłany przez muminek
 - 28 Gru 2019, 00:21:54
W idealnym świecie jak mają być borowiki, to są borowiki, w świecie rzeczywistym Polacy cofają liczniki.
Wysłany przez Sławek1
 - 27 Gru 2019, 17:40:32
Danusia!
Dobrze że piszesz o tym. Trzeba nagłaśniać takie sprawy i napiętnować nieuczciwych wykonawców. Przynajmniej ci którzy przeczytają, nie dadzą się już nabrać nierzetelnym firmom. Ja nie korzystałem z ich usług, ale po Twoim wpisie nie będę brał pod uwagę tych partaczy. Pozdrawiam.

Gościu!
Klient płacący uczciwie za usługę, spodziewa się uczciwie wykonanego serwisu. Jeśli w jadłospisie są prawdziwki, to mają być właśnie prawdziwki. Natomiast powodów zamawiania kateringu może być wiele np. brak czasu na przygotowanie, brak miejsca, choroba czy niepełnosprawność gospodarza uroczystości. Nie Tobie to oceniać.

Firmy usługowe żyją ze swoich klientów, więc powinny ich szanować. W przeciwnym razie ich czas na rynku będzie policzony.
Wysłany przez ludzie zrobili się leniwi
 - 27 Gru 2019, 15:43:15
Można się domyślać, że w cateringu ne będze prawdziwków zasmażanych na wędzonym boczku tylko pieczarki na oleju rzepakowym, no ale żeby na wigilię zamawiać jedzenie, to już przesada.
SMF spam blocked by CleanTalk