• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga - podczas czytania wysłano 3 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez daww
 - 10 Mar 2023, 08:44:33
A nie korzystniej będzie wynająć zamiast kupić samochód na raty? Wypożyczalnia samochodów Kraków ma też w ofercie wynajem długoterminowy. Może warto przemyśleć i przeliczyć sobie co się bardziej kalkuluje?
Wysłany przez terrana
 - 22 Lut 2023, 10:49:16
Dokładnie! Widziałam tu https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/search?condition=new&dealership=1500003115 świetne samochody i słyszałam że w salonie porsche centrum sopot mają wiele opcji finansowania, a doradcy pomogą wybrać ten najlepszy
Wysłany przez majae
 - 22 Lut 2023, 10:05:16
ja bym w salonie zapytała
Wysłany przez Asterixo
 - 07 Wrz 2022, 23:12:11
Podejdź do tematu spokojnie, nie podejmuj pochopnych decyzji.  Auta z komisu raczej kupować nie polecam, można nieźle się naciąć.  Lepiej więc zainwestować w nowe albo używane ale z salonu, objęte gwarancją. Opcji finansowania jest teraz znacznie więcej niż tylko klasyczne kredyty. Myślę, że wiele może wyjaśnić Ci poradnik zamieszczony na stronie https://kalkulator.vwbank.pl/poradnik-finansowy/klient-indywidualny/auto-na-raty-5-rzeczy-o-ktorych-musisz-wiedziec . Mówi on m.in. o nowoczesnych, elastycznych, nieznanych dotąd formach leasingu , kredytu i najmu. Sugeruje, który wariant jest rekomendowany adekwatnie do możliwości i oczekiwań klienta.
Wysłany przez madzialenka77
 - 07 Wrz 2022, 12:40:28
Lepiej kupić auto za gotówkę w komisie czy nowe na raty?  Szczerze mówiąc obawiam się teraz trochę kredytów, ich oprocentowania itd. Używany samochód za małe pieniądze może z kolei zawieść.
SMF spam blocked by CleanTalk