• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:12
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez mlody
 - 27 Lis 2009, 20:45:32
nom Suwałki nie są takie piękne jak i zarazem brzydkie ;) ale sa dużo ładniejsze miasta... lub wioski weźcie taki Bakaniuk hehe :lol:  :P
Wysłany przez nxn
 - 23 Lis 2009, 13:26:32
Dyskusja mało ambitna i raczej w większości nie na temat, ale widocznie tylko taka mogła się wywiązać. Wydaje mi się, że każdy te miasto postrzega na swój sposób i tyle. Gusty jak to gusty, są różne. Osobiście uważam, że to miasto jest beznadziejne i nie chodzi mi tu o jego atrakcyjność wynikającą z wizualnego piękna. Prawda jest taka, że organizacja i planowanie rozbudowy miasta jest nieprzemyślana, nastawiona na efektowność nie efektywność, przykładem są choćby ulice na niektórych osiedlach miasta, które mają źle rozwiązany układ kanalizacyjny i no cóż, są to  drogi gruntowe od wielu lat etc. Chciałbym też wspomnieć kwestię zatrudnienia, która nie wygląda specjalnie zachęcająco dla ludzi, którzy nie chcą pracować fizycznie. Po prostu takich miejsc pracy jest niewiele i raczej bez jakiegoś kumoterstwa nie da się do nich dostać.
Wysłany przez Krzysztof M.
 - 23 Lis 2009, 11:17:33
Wcale mnie ta ocena nie dziwi oglądnijcie zdjęcia Suwałk w internecie przecież to tragedia. Jak nas widzą tak nas piszą.
Wysłany przez julek
 - 21 Lis 2009, 19:34:54
Jakie są takie są ale to co swoje to trzeba kochać :-)
Wysłany przez Arens
 - 17 Lis 2009, 18:46:13

a ty tajny nie masz adekwatnych pytań ?
Wysłany przez tajna
 - 12 Lis 2009, 18:25:04
a ty arens nie masz swojego gustu?
Wysłany przez Arens
 - 11 Lis 2009, 17:44:08

To trochę jak o gustach, nie dyskutuje się bo jest ich tyle, ilu żyje ludzi na tej planecie.
Suwałki mają swoje plusy i minusy, jak każde miasto w tym kraju, bez wyjątku.
Od tego jacy jesteście, zależy co widzicie.
Najłatwiej narzekać i rzucać \"górnolotnymi\" ocenami.

Wysłany przez binio
 - 08 Lis 2009, 22:51:01
Co za ciołek taki ranking wymyślił? Założę się, że w każdym mieście się znajdzie takie miejsce, że mdłości biorą. Trzeba mieć nierówno pod sufitem żeby miasta czy jest ładne, czy nie po jednym lub dwóch fotkach oceniać. To co najmniej po niżej krytyki. W ten sposób można zeszmacić każde miasto: Warszawę, Gdańsk albo jakieś Szafranki.
Wysłany przez Krzysztof M.
 - 29 Paź 2009, 11:00:56
Moim zdaniem skoro jest już u nas zimno to  trzeba z tego korzystać, ścieżki rowerowe jak najbardziej, jednak odpowiednio przystosowane do funkcjonowania zimą jako szlaki dla narciarzy biegowych
Wysłany przez McGregor
 - 29 Paź 2009, 09:26:22
Wydaje się, że ludzie nie lubią zimna i dlatego zimne Suwałki mogą się innym kojarzyć mało pozytywnie.
Powinno miasto promować nasz region Suwalszczyzny jako region atrakcyjny turystycznie. Oczywiście Turysta /miłośnik plaży, szumu morza, wspinaczek górskich itp./ może i tu nie zawita, ale szukać powinniśmy tych turystów którzy cenią spokój i naturalne, niezdegradowane środowisko. Tacy Turyści już tu przyjeżdżają ale wciąż ich jest za mało.
Z Suwałk raczej nie zrobimy metropolii jak Kraków, Gdańsk czy Wrocław ale czy tego chcemy?
Augustów leży przy jeziorach i dlatego jest popularnym miejscem.
Suwałki muszą szukać innych atrakcji dla Turystów.
Wydaje mi się iż ŚCIEŻKI ROWEROWE są jednym z ciekawych pomysłów na promowanie Suwalszczyzny. Ale musiała by to być kampania ogólnopolska - a pieniążki na kampanię z Funduszy Unijnych ;)
Wysłany przez Krzysztof M.
 - 29 Paź 2009, 09:08:12
Miasto zdecydowanie idzie ku lepszemu jednak sądzę, że nie ma szans na poprawę wizerunku miasta przed ukończeniem i zagospodarowaniem całości terenu między ul. Kościuszki i ul. Noniewicza
Wysłany przez leonis
 - 28 Paź 2009, 13:00:10
To pytanie do prezydenta miasta. czy wypowiedział się coś na ten temat?
Wysłany przez guzik
 - 27 Paź 2009, 09:21:16
w tej chwili nie mieszkam w Suwałkach ale jestem pozytywnie zaskoczony ile działa u nas organizacji w których działają ludzie którym coś porostu się chce... dla siebie i innych np;Kultura miasta czy pastwisko, a pewnie jest tego jeszcze więcej tylko o innych nie słyszałem. Nawet w większych miasta często jest problem  z takimi spontanicznymi stowarzyszeniami a u nas o proszę:) . Mam nadzieje że kiedyś a może w krotce do Suwałk wkrótce wrócę i również będę mógł gdzieś działać. Suwałki nie są brzydkie, są piękne jeśli my tego nie zobaczymy to innych również nie przekonamy.....
Wysłany przez Fikou
 - 27 Paź 2009, 08:13:58
cóż nie można także porównywać się z mieściną turystyczną. To NIE FAIR. poza sezonem Augustów jest nudny jak flaki w oleju, grałem tam na wielkiej orkiestrze  i frekwencja lichą była. Usiłowałem zorientować się także jak ze zorganizowaniem koncertu w Augustowie i co? mizernie

częsty zarzut jaki miewam pod kątem suwalczan to fakt że narzekają na nudę ale żeby się wziąć konkretnie do roboty i stan ten przełamać? cóż aktywiści nie biadolą.

jeśli chcecie żeby coś się działo, to uwierzcie że każdy z was mógłby zadziałać i swoje ulubione formy odpoczynku osiągnąć nie tylko dla siebie ale i dla innych :)

dobrym przykładem jest nasza grupa nieformalna SuwalskiegoUchaMuzycznego
SMF spam blocked by CleanTalk