• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:14
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez Wiola
 - 16 Mar 2010, 13:05:01
aAja juz rok siedze w domu i mam dośc. Pracowałam w us 2 lata i w firmie szkoleniowej i co z tego ja k nie moge znależc pracy dalej.Moje umiejetniści sie nie licza tylko znajomości.5razy próbowałam sie dostac do urzedu skarbowego i nic.
Wysłany przez jacko
 - 15 Sty 2010, 15:33:50
vanillacat nie trzeba było sie uczyc teraz bys nie nazekała  :lol: ze nie ma pracy tu dla ciebie przyjdzie czas ze pójdziesz do drobiarskich i bedziesz zadowolona ze pióra mozesz skubac  ;)
Wysłany przez szklanym okiem
 - 15 Sty 2010, 10:52:11
Heh... Vanillacat... Powiedz mi.. co to jest... tylko średnie wykształcenie?
Wysłany przez szklanym okiem
 - 15 Sty 2010, 10:49:29
Anzelmie... pytanie raczej... czego nie robiłem w życiu... a sporo robiłem:) Fizycznie też tyrałem i powiem Ci, że lubię... choć niezbyt mogę. Nie, nie.. kręgosłup mam prężny, pełny i sprawny... ale niestety nie mogę już \"nosić woreczków\" jak to jest w powiedzeniu o teczce. Teczkę za to.. mogę.
A tak poważniej tooo... i handlowałem i produkowałem i naprawiałem i kierowałem... ludźmi też. Ale to nie miejsce chyba na moje pełne dossier:)
Powiem Ci też czego nie lubię... nie lubię monotonii... automatyzacji i taśmociągów... Wolę wyzwania.. bo wiem, że \"nie ma takiej rury, której nie można odetkać\"..:)
Pax:)
Wysłany przez vanillacat
 - 15 Sty 2010, 10:43:51
Mary_kate i owszem czesto prace w Biedronce czy kauflandzie biora ludzie z wyksztalceniem, ale masa osob niestety nie ma zadnego, lub tylko srednie (juz o zawodwym nie wspominajac).
Wysłany przez zaroowka
 - 15 Sty 2010, 10:23:33
...\"Musisz zadać sobie jedno ****iście ważne pytanie: co najbardziej lubię w życiu robić. A potem zacząć to robić.\"...  


...tylko żeby to było takie proste. ;)
Wysłany przez Anzelm
 - 15 Sty 2010, 09:13:02
Szklanym okiem, a co lubisz robić i co chcesz robić w życiu?
Wysłany przez szklanym okiem
 - 15 Sty 2010, 08:52:59
Anzelmie.. skoro często przyjmujesz to daj znać... może będziesz ludzkim panem i dasz zarobić:) Przeglądając oferty pracy z Suwałk często rżę z niepohamowanej radości choć do śmiechu mi daleko. Oszczędności mi się kończą... widoki marne na przyszłość... chyba jednak trzeba będzie zrobić kambek na \"łono\" korkami i smogiem zionące. A myślałem, że osiądę w miejscu \"gdzie woda czysta i trawa zielona\"... ludzie mili... i przystępne ceny wynajmu mieszkań:D
Tak wiem.. należę do tych narzekających i powinienem własną przyszłość ująć w swoje spracowane dłonie... \"a nie w uwiędłych laurów liść z uporem...\" itede....
CV na @... jakbyco:)
Pax:)
Wysłany przez Wadim
 - 14 Sty 2010, 19:56:59
Z tymi ludźmi bez wykształcenia na wysokich stanowiskach nie przesadzałbym. Chyba, że chodzi o roboty na wysokościach.
Wysłany przez Wadim
 - 14 Sty 2010, 19:54:24
To żaden fenomen. Po prostu: jeśli do wyboru są ludzie o przeciętnych umiejętnościach na przeciętne stanowiska to bierze się szybciej ludzi \"z polecenia\" czy znajomych niż z \"dobrym papierem\", zresztą sam dobry papier nie jest (i nie powinien być) gwarancją na znalezienie pracy, już raczej liczy się dobre wrażenie, a zwłaszcza sensowne CV z interesującym doświadczeniem.
Wysłany przez mary_kate
 - 14 Sty 2010, 19:03:18
Anzelm, ale nie powiesz mi, że takie coś w ogóle nie ma miejsca. Nie napisałam o czymś, co usłyszałam, tylko widziałam. Nie twierdzę też, że tak jest wszędzie, w każdej firmie, bo wiem, że nie. Ale jest...
Wysłany przez Anzelm
 - 14 Sty 2010, 18:46:10
mary_kate, dziwiłabyś się, ale nie do końca masz rację. Zdarza mi się często przyjmować ludzi do pracy. Mam w nosie papiery i protekcje. Patrzę wyłącznie na umiejętności i kreatywność. Pewnie dlatego, że to prywatna firma. I pewnie dlatego, że jestem egoistą a... moje dochody zależą od wyników tych ludzi. A jeśli ktoś przychodzi \"z polecenia\", to wymagam od niego więcej.
Wysłany przez mary_kate
 - 14 Sty 2010, 18:39:03
vanillacat nie masz pojęcia o czym piszesz. Zdziwiłabyś się ile osób z wykształceniem pracuje w takich miejscach i to nie dlatego, że jest to szczyt ich marzeń, ale dlatego, że żyjemy gdzie żyjemy. Zdziwiłabyś się wiedząc ile osób bez wykształcenia, albo z zawodowym wykształceniem pracuje na wysokich stanowiskach. Tutaj stanowiska nie zdobywa się dzięki umiejętnościom, ale znajomościom...
Wysłany przez [email protected]
 - 14 Sty 2010, 15:13:34
tak to juz jest zalamanie nerwowe i psychiczne no nie mozna znalezc pracy ja juz nie wiem co robic w tym zasranym miescie tu tak ciezko znalezc robote zalamanie juz psychiczne juz kilka mies nic nie mozna znalezc
SMF spam blocked by CleanTalk