• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Wyślij odpowiedź

Podczas wysyłania wiadomości, pojawiły się następujące błędy:
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Załączniki i inne opcje
Załącz:
Przeciągnij i upuść tutaj swoje pliki
Cancel all Upload all Dodaj pliki
(Wyczyść załącznik) (więcej załączników)
Ograniczenia: Pozostało 4

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć

Podgląd wątku

Wysłany przez administrator
 - 09 Wrz 2016, 12:10:21
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .
Wysłany przez zaroowka
 - 24 Lut 2011, 11:45:26
...ciężko przeczytać to co napisane zostało powyżej (...dokładnie dwa posty powyżej)?

Warka ma do użytku dwie sale - jedną dla palących na parterze, drugą - dla niepalących, na piętrze.

Wszystkim zbulwersowanym polecam najpierw zaznajomić się z ustawą, a potem się wypowiadać.

Wysłany przez Świerzy
 - 22 Lut 2011, 21:27:57
Ktoś ostatnio powiedział mi ,że nie ma aktu wykonawczego na przepis o ukaraniu palących i właściciela lokalu . Może dlatego dalej pali się na potęgę w Warce?
Wysłany przez kulturalni
 - 12 Lut 2011, 11:49:00
precz z palaczami!
Wysłany przez ZenekBębenek
 - 11 Lut 2011, 21:20:07
Jadziuchna Ty chyba w Rozmarino gotujesz że masz takie dokładne info o Warce  :P
Wysłany przez jadzia
 - 11 Lut 2011, 20:29:25
Sala dla osób, które nie palą, jest wydzielona w Warce, przejście do niej nie jest bezpośrednie przez salę palącą, a otwierana na życzenie klienta ze względu na małą ilość gości, którzy chcą w niej siedzieć. Prawnie jest wszystko zaakceptowane a jak się komuś nie podoba to jest wiele innych lokali gdzie można higienicznie i pachnąco posiedzieć, to jest tylko wasza wola czy pachniecie \"chlewem\" jak to ktoś pięknie powiedział, czy jesteście wśród palaczy i śmierdzi od was również alkoholem. Bo jak się nie ma do czego przyczepić, to i nagle Warka oraz jej dostateczna powierzchnia na wyznaczenie oddzielnej sali, stanie się nagle obiektem bulwersu i zainteresowania. Godziny wyznaczone od 12 do 17 jako zakaz palenia są nie z tego względu, że do 15 działają urzędy, ale po to, że pora obiadowa lepiej smakuje bez zaśmierdzania dymem papierosowym. Wieczorami jest więcej zwolenników piwa i papieroska. Mam  nadzieję że głodne hieny są nakarmione ciekawostkami „jak on to zrobił”. Dziękuję za uwage
Wysłany przez Dario
 - 09 Lut 2011, 23:38:50
Prawo jest po to, aby go przestrzegać - ale niektórzy mają z tym problem.
Po wieczorku w Warce włosy, ciuchy śmierdza jak po wizycie w chlewie. Dobrze , że w Plazie jest pralnia 90 minut ;-)

Walcz Cyfer o czyste powietrze przy małym jasnym - jestem z Tobą !


Wysłany przez marek
 - 09 Lut 2011, 19:40:07
Jak będziesz palił papierosy ,będziesz miał raka płuc.Gdy będziesz palił cygara,będziesz miał raka krtani.Od fajki,będzie rak warg ,a niapaląc będziesz mieć raka.Wszędzie są tacy,którym przeszkadzają inni, bo są inni.
Wysłany przez Świerzy
 - 07 Lut 2011, 23:25:58
Prawo jest po to,aby je przestrzegać ,a nie jak mawiają niektórzy łamać.
Tak naprawdę to dziwię się osobie Pana Piotra(właściciela),który dla mnie osobiście jest osobą wielkiej kultury i poszanowania prawa. Jak to możliwe ,że pozwala Pan na szarganie Pana opinii  jako o solidnym przedsiębiorcy.Czy stać Pana na negatywne komentarze o Panu i Pana lokalu???
Wysłany przez anonimka
 - 07 Lut 2011, 16:32:28
Mogłeś sobie wyguglać:

PIP Suwałki
ul. Świerkowa 60, pok. 11 (II piętro)
od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 - osobiście
telefonicznie: 087 566 46 77, 565 34 85
Wysłany przez Wiechoo
 - 07 Lut 2011, 12:02:19
Niech może ktoś mi poda numer gdzie zadzwonić, to ja chętnie zadzwonię.
Wysłany przez iwa13
 - 07 Lut 2011, 10:11:28
ATO POLSKA WŁAŚNIE całe życie u nas tak jest że osoby palące są bardzo TOLERANCYJNE - wcale ,a wcale nie przeszkadzają im niepalący..... Jestem osobą niepaląca i nie znoszę dymu papierosowego .

Ustawa antynikotynowa, mówi ze nie  nie będzie można palić m.in. na dworcach, w zakładach opieki zdrowotnej, szkołach oraz publicznych obiektach kultury. Zakaz palenia obejmie również lokale, które nie są odpowiednio przystosowane.
W miejscach, w których jest tylko jedna sala nowa ustawa przewiduje całkowity zakaz palenia. Natomiast w lokalach z dwoma pomieszczeniami jedno z nich może zostać oddane do dyspozycji palących, ale musi być zamknięte i wentylowane.Za złamanie nowego prawa palacz zapłaci aż 500 złotych grzywny, z kolei właścicieli lokali za brak informacji o zakazie palenia czeka kara w wysokości 2000 złotych.

 Nie rozumiem jakim cudem w Warce można palić , pomieszczenia no niby są dwa , ale strefa dla palących nie jest wydzielona i wentylowana , także na smrodek papierosowy skazani są wszyscy klienci .A myk z paleniem po 17,00 - chyba dlatego że po tej godzinie nie ma kto kontrolować , bo przepracowani urzędnicy skończyli o 15,00.

 Też mogę powiedzieć - prawo musi być przestrzegane i jak się palącym nie podoba niech nie chodzą do  lokali ( odnosząc się do wypowiedzi wcześniejszej kolegi \"subiektywnie- tzw.tolerancyjny palący \") a świętują w zaciuszu domowego ogniska przy dymku papierosowym . Może moje podejście nie jest chrześcijańskie, ale niepalącymi nikt się zgodnie z zasadą wzajemnej tolerancj(patrz wyżej ) nie przejmował  - dymek papierosowy do rachunku był gratis . A korzyści z zakazu palenia w miejscach publicznych  mogą być  wielkie - ja nie będę miała raka płuc , a i TY kolego palaczu  może troszkę później..
Wysłany przez kulturalni
 - 06 Lut 2011, 22:18:23
No pewnie, nie może być tak, żebyśmy potem mieli raka płuc
Wysłany przez Gal
 - 06 Lut 2011, 17:15:45
Niby jest druga sala ale i tak jest ona zawsze albo zamknieta albo wynajeta np na wesele czy inne bale. Własciciel ewidentnie lamie prawo ale mam nadzieje ze sie zainteresuja tym odpowiednie służby.
Wysłany przez subiektywnie
 - 05 Lut 2011, 20:05:30
Zglos do inspekcji pracy, lub zadzwon tam i sie po prostu zapytaj. Udziela Ci wyczerpujacych informacji na ten temat i powiedza, czy jest to calkowicie legalne, czy moze nie do konca. to chyba jedyny sposob, zeby poznac do konca odpowiedz:)
SMF spam blocked by CleanTalk