Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Telefony komórkowe => Wątek zaczęty przez: mordeczka w 30 Wrz 2017, 17:46:37

Tytuł: Odszkodowanie za utracony telefon
Wiadomość wysłana przez: mordeczka w 30 Wrz 2017, 17:46:37
Hej! Jak w temacie. Pewien człowiek zniszczył mi telefon, oczywiście przez przypadek. Moja komórka służyła mi do pracy, a teraz jest to niemożliwe. Nie muszę chyba wspominać o szkodach finansowych jakie poniosłam z tego tytułu do tej pory. Zastanawiam się, czy jest tu jakaś osoba, która będzie w stanie powiedzieć, czy ta https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodowania/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/ firma jest w stanie uzyskać dla mnie odszkodowanie?
Tytuł: Odp: Odszkodowanie za utracony telefon
Wiadomość wysłana przez: Filomen w 11 Gru 2017, 08:53:28
Witam pięknie, ja korzystałem z innej kancelarii, którą znalazł dla mnie helpfind.pl (https://www.helpfind.pl) i jestem bardzo zadowolony. Dlatego mam radę żeby zawsze porównać różne kancelarie. Nie zawsze najtańsza znaczy najlepsza :)
Tytuł: Odp: Odszkodowanie za utracony telefon
Wiadomość wysłana przez: ayastan w 21 Kwi 2018, 19:55:46
hej
Tytuł: Odp: Odszkodowanie za utracony telefon
Wiadomość wysłana przez: Kazoo w 15 Lut 2019, 14:55:43
To chyba podchodzi pod prawo cywilne, prawda? Poczytaj tutaj - https://ubi-ius.pl/zakres-spraw/prawo-cywilne/ (https://ubi-ius.pl/zakres-spraw/prawo-cywilne/). No i moim zdaniem, jeśli ktoś zniszczył Ci telefon to powinien ponieść z tego tytułu jakieś konsekwencje i pokryć wszystkie koszty. To tak jak w przypadku kolizji - ktoś w Ciebie wjeżdża i jeśli nie ma wykupionego OC (a właśnie dlatego jest obowiązkowe), to płaci za naprawę z własnej kieszeni.