Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Nauka => Wątek zaczęty przez: magdziutek w 12 Lut 2018, 09:43:31

Tytuł: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: magdziutek w 12 Lut 2018, 09:43:31
hej, gdzie w Suwałkach mogę zrobić kurs języka angielskiego? Może ktoś coś poleci?

I przy okazji pytanko, moze ktoś korzystał z metody callana i co o tym sądzi?
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Trycu w 12 Lut 2018, 11:06:42
Wpisz sobie w google ,,angielski suwałki" i na pewno cos znajdziesz ;)  A co do metody Callana to mysle, ze ogolne podejscie jest dobre... tj. ludzie przez kilkanascie lat ucza sie z ksiazek w szkole, a nie potrafia dogadac sie w jezyku, a wyjezdzajac np. pracowac do UK czy mieszkajac z obcymi mozna zaczac dogadywac sie w pol roku... a przeciez chodzi o to by umiec konwersowac z innymi, a nie wkuwac gramatyke, ktora nie uzywana i tak sie zapomni, prawda?
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Stokrotka78 w 12 Lut 2018, 20:35:07
Hej! Aby uczyć się jezyka angielskiego metodą callana niestety ale trzeba posiadać podstawowy zakres wiedzy ( trzeba znać podawowe słowa, aby móc zrozumieć drugą osobę). Bez znajomości słownictwa nici z konwersacji, pozdrawiam
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Mika525 w 13 Lut 2018, 14:26:06
Zapytaj w Aresie, wiem że organizują tam kursy angielskiego
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Misia34 w 26 Paź 2018, 12:21:23
W Suwałkach akurat nie kojarzę żadnej takiej dobrej szkoły, ale zawsze możesz wybrać się do Białegostoku. Tam z kolei swój oddział ma Szkoła Językowa Speak Up, z której ofertą możesz się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/bialystok (https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/bialystok). Jeśli nie będzie Ci się chciało dojeżdżać, zawsze możesz skorzystać z oferowanych przez placówkę szkoleń on-line ;)
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: karina3 w 12 Kwi 2019, 15:14:57
Zawsze można korzystać z kursu online i uczyć się w domu :D Dla mnie to świetna metoda i super wygoda, bo nie marnuję czasu na dojazdy do szkoły. Ja korzystam z kursu Berlitz i jestem zachwycona ich platformą i tym, w jaki sposób odbywają się zajęcia.
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: uważna w 04 Wrz 2019, 08:44:47
Bardzo dobrą ofertą na kursy jezykowe nie tylko angielskiego znajdziecie tu  https://lincoln.edu.pl/
To szkóla z dużym doświadczeniem, najlepszymi lektorami. Zajęcia prowadzone w małych grupach, a nawet jest możliwość  indywidualnej nauki. Warto sprawdzić tę ofertę. Należy się pośpieszyć bo wlaśnie ruszyły zapisy.
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: mczay w 16 Gru 2019, 19:41:00
A ja polecam zapisać się do szkoły językowej. Szczególnie polecam Ci szkołę Lincoln, której oferta jest dostępna pod adresem: https://lincoln.edu.pl/ . Naprawdę warto skorzystać z tej oferty, bo kadra jest tutaj świetna tak samo jak i poziom kształcenia.
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: julzar w 21 Sty 2020, 11:24:57
gdzie samemu najlepiej sie uczyć angielskiego ? Mam na myśli strony online, macie jakieś skuteczne albo książki ?
Tytuł: Odp: kurs jezyka angielskiego
Wiadomość wysłana przez: Roooney w 31 Maj 2021, 15:39:52
Są różne fora i blogi specjalistyczne, tzn. na temat nauki języka angielskiego i tłumaczeń, gdzie można przeczytawszy zaczerpnąć garść informacji i porad. Na przykład : https://ciekawezsieci.blogspot.com/p/tumaczenia.html
Jak się uczyć samemu? Teraz w czasach korony plusem jest olbrzymia ilość vlogów lekcji na YT, native-speakerów (polecam!), żeby się osłuchać warto oglądać filmy, najpierw z napisami angielskimi (!) potem je stopniowo wyłączać, żeby nie korciło czytanie zamiast słuchania :).