Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Nauka => Wątek zaczęty przez: bursky w 12 Sie 2018, 10:36:15

Tytuł: Rachunek bankowy studencki
Wiadomość wysłana przez: bursky w 12 Sie 2018, 10:36:15
Potrzebuję założyć jakiś rachunek bankowy, studencki. Zależy mi na możliwie niskich kosztach związanych z jego obsługą. Możecie polecić mi coś w tym zakresie?
Tytuł: Odp: Rachunek bankowy studencki
Wiadomość wysłana przez: Kama???? w 13 Sie 2018, 00:59:06
Bank spółdzielczy na utracie,darmowe konto do 26 roku zycia
Tytuł: Odp: Rachunek bankowy studencki
Wiadomość wysłana przez: trezors w 13 Sie 2018, 08:32:15
Tylko problem z bankiem spółdzielczym jest taki, że oni mają jakiś niekompatybilny system z innymi bankami i można korzystać tylko z ich sieci banków i bankomatów, a umómy się, nie jest to dostatecznie mocno rozbudowana sieć.
Wydaje mi się, że już lepsza opcją byłoby skorzystanie z oferty np Nest Banku - tam mają konto bankowe za darmo i bez żadnych warunków, nawet wiekowych. Aktualne porównanie można tutaj znaleźć: https://konto-w-banku.pl/konto-studenta/
Tytuł: Odp: Rachunek bankowy studencki
Wiadomość wysłana przez: opiekunnestbank w 21 Sie 2018, 16:34:21
Cytat: trezors w 13 Sie 2018, 08:32:15Tylko problem z bankiem spółdzielczym jest taki, że oni mają jakiś niekompatybilny system z innymi bankami i można korzystać tylko z ich sieci banków i bankomatów, a umómy się, nie jest to dostatecznie mocno rozbudowana sieć.
Wydaje mi się, że już lepsza opcją byłoby skorzystanie z oferty np Nest Banku - tam mają konto bankowe za darmo i bez żadnych warunków, nawet wiekowych.


Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To faktycznie darmowe konto bankowe, a w jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.
 
 Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
 
 Pozdrawiam,
 Opiekun Klienta Nest Bank
 nestbank.pl