Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Odzież => Wątek zaczęty przez: Irekom w 16 Paź 2018, 15:23:59

Tytuł: Gdzie kupić odzież roboczą do salonu kosmetycznego?
Wiadomość wysłana przez: Irekom w 16 Paź 2018, 15:23:59
Witam,
Pytanie takie jak w temacie.
Wiecie może gdzie kupić tak na szybko odzież medyczną do salonu kosmetycznego?
Z góry dziękuje :)
Tytuł: Odp: Gdzie kupić odzież roboczą do salonu kosmetycznego?
Wiadomość wysłana przez: starak w 19 Paź 2018, 13:42:34
Nie wiem czy w mieście sa jakieś hurtownie odzieży.Sklepów medycznych są kilka,w dwóch nawet widziałem ubrania dla pielęgniarek. Dla kosmetyczek raczej nie.

Poszukaj w sieci. Zamówienie idzie kilka dni, a na pewno dzięki temu takie ubrania kupisz o wiele taniej. Poza tym w dobrych hurtowniach będziesz w stanie wybrac o wiele lepszy materiał z jakiego jest wykonana taka odzież. A jest to ważne jeśli chcesz aby ubranie służyło dłużej.
https://www.openwear.pl/blog/jaki-material-odziezy-wybrac
Tytuł: Odp: Gdzie kupić odzież roboczą do salonu kosmetycznego?
Wiadomość wysłana przez: Irekom w 26 Paź 2018, 13:11:19
Polecam zamówić przez internet z http://atest.net.pl . Mają bardzo dobrą jakościowo odzież medyczną czyli też do salonów kosmetycznych. Ostatnio kupowałam z tej strony żakiety medyczne i spodnie robocze kosmetyczne. Póki co nie widzę w nich żadnych wad.
Tytuł: Odp: Gdzie kupić odzież roboczą do salonu kosmetycznego?
Wiadomość wysłana przez: AlicjaCzech w 29 Paź 2018, 11:26:44
Wiesz co, sprawdź sobie oferty hurtownia dla gabinetów kosmetycznych (http://cosmed24.pl/). Zamawiałam tam kosmetyki i urządzenia do swojego gabinetu. Mają przystępne ceny,duży wybór. W hurtowni kupisz odzież roboczą taniej,a wiadomo, na takie rzeczy nie trzeba wydawać milionów ;)
Tytuł: Odp: Gdzie kupić odzież roboczą do salonu kosmetycznego?
Wiadomość wysłana przez: greece1 w 20 Sty 2020, 12:18:47
Zerknij sobie na stronę https://www.apolonia.com.pl/modna-koszulka-polo-damska-nie-tylko-jako-element-sportowego-uniformu/ (https://www.apolonia.com.pl/modna-koszulka-polo-damska-nie-tylko-jako-element-sportowego-uniformu/). Mam od nich sporo ubrań i nigdy mnie nie zawiodły. Super jakość. Myślę, że taka koszulka polo damska i jakieś wygodne spodnie będą najlepszym rozwiązaniem do pracy w salonie. Będzie wygodnie, a mimo to estetycznie i profesjonalnie.