Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Off-topic => Wątek zaczęty przez: Martiness w 13 Sty 2019, 18:10:31

Tytuł: Pomoc księgowa firmy
Wiadomość wysłana przez: Martiness w 13 Sty 2019, 18:10:31
Hej, mam pewien problem. Poszukuję dobrej, doświadczonej firmy z Gdańska zapewniającą wszechstronną pomoc księgową. Jak na razie znalazłam tą: http://moje-biuro.com/uslugi-ksiegowe/rozliczenie-pit/ (http://moje-biuro.com/uslugi-ksiegowe/rozliczenie-pit/) Dajcie znać, jeśli jeszcze jakieś polecacie.
Tytuł: Odp: Pomoc księgowa firmy
Wiadomość wysłana przez: kar0lina w 22 Sty 2019, 21:55:25
Ja natomiast szukam kogos z Wroclawia...
Tytuł: Odp: Pomoc księgowa firmy
Wiadomość wysłana przez: marta81 w 24 Sty 2019, 22:36:37
W dzisiejszych czasach prowadzic wlasna firme wcale nie jest tak latwo .. a znalezc dobre biuro rachunkowe chyba jeszcze trudniej. Niestety wiekszosc z nich zwyczajnie stara sie tnac na kosztach, co odbija sie na niskiej jakosci swiadczonych uslug. Juz nawet nie wspominam ile nie posiada nawet ubezpieczenia od odpowiedzialnosci cywilnej - ktore jest swoja droga dosc drogie. Duzo takze zalezy od rozmiaru firmy jaka prowdzisz .. dla osob obracajacych kilkoma fakturami miesiecznie beda inne rozwiazania, dla kogos prowadzacego duze przedsiebiorstwo rowniez. Na popularnosci za to zyskuja uslugi takie jak księgowość online wrocław gdzie wszystkie formalnosci mozna zalatwic z kazdego miejsca, pod warunkiem dostepu do internetu. Nie ma sie co dziwic bo jest to bardzo wygodne rozwiaznie oznaczajace koniec po czesci papierkowej roboty - tak znienawidzonej przez wielu. Jesli chodzi o Wrocław to dobre opinie ma CKSK - http://www.cksk.pl/ksiegowosc_online,q11.html takze proponuje kontakt indywidualny .. mozna wybrac sobie jakis zakres uslug nas interesuje - i tylko za nie zaplacimy, co daje dodatkowa elastycznosc. Powodzenia
Tytuł: Odp: Pomoc księgowa firmy
Wiadomość wysłana przez: moderators w 05 Lut 2019, 10:04:34
Moim zdaniem nie ma potrzeby robić księgowości samemu.
Tytuł: Odp: Pomoc księgowa firmy
Wiadomość wysłana przez: Misia34 w 26 Lut 2019, 21:23:33
Jeśli zależy Wam na tym, aby uprościć prowadzenie księgowości w Waszych firmach, to polecam zapoznać się z nowoczesnymi systemami od firmy Primesoft na stronie http://www.primesoft.pl/ (http://www.primesoft.pl/). Dzięki nim wszelkie procesy księgowe w firmie zachodzą dużo szybciej i łatwiej, a związane z nimi koszty mogą spaść nawet o 23% :)