Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Off-topic => Wątek zaczęty przez: dekada66 w 25 Sty 2019, 22:44:23

Tytuł: zabudowa tarasu
Wiadomość wysłana przez: dekada66 w 25 Sty 2019, 22:44:23
Witam. Planuję stworzyć jakiś piękny i nowoczesny taras, dlatego poszukuję firmy, która pomoże mi stworzyć dobry projekt i pomoże w realizacji. Polecicie mi kogoś godnego uznania?
Tytuł: Odp: zabudowa tarasu
Wiadomość wysłana przez: Misia34 w 26 Sty 2019, 10:48:05
Do zabudowania takiego tarasu będą Ci też potrzebne odpowiednie materiały. Ja polecam płyty z tworzyw sztucznych, na przykład takie, które imitują szkło. Są one dostępne w ofercie firmy Plexikord, z którą możesz się zapoznać na stronie plexikod.pl (https://plexikord.pl). W razie problemu z doborem odpowiedniego tworzywa możesz też z ich strony liczyć na fachowe, profesjonalne doradztwo :)
Tytuł: Odp: zabudowa tarasu
Wiadomość wysłana przez: doktor w 06 Lut 2019, 09:31:04
Ważna rzecz jak chcesz zabudować. Czy ma to być plastikowa szklarnia na pomidory czy drewniana porządna konstrukcja z jakimś ładnym dachem?
Tytuł: Odp: zabudowa tarasu
Wiadomość wysłana przez: mczay w 16 Sie 2019, 15:02:28
A co powiecie na taki https://gardenspace.pl/stol-drewniany-na-taras stół drewniany na tarasie? Chcę coś solidnego co będzie wyglądało stylowo, myślę że naturalne drewno sprawdzi sie w tym wypadku idealnie. A jakie jest wasze zdanie? Jakie macie meble na swoich tarasach? Pochwalcie się swoimi aranżacjami.
Tytuł: Odp: zabudowa tarasu
Wiadomość wysłana przez: vladi w 13 Wrz 2019, 22:00:50
A co myślicie o tego typu meblach ogrodowych z palet https://pakobud.com.pl/drugie-zycie-palety-transportowej-6-praktycznych-pomyslow-na-wykorzystanie-palet/ ??? Znajomi na ten sezon zamowili wlasnie od firmy pakobud same palety i powoli zima montowali meble. Na wiosne wystawili je na taras, dokupili duze kolorowe poduchy no zrobila sie bajka - bardzo swojsko a jednoczesnie bardzo klimatycznie i przytulnie
Tytuł: Odp: zabudowa tarasu
Wiadomość wysłana przez: bmor w 19 Wrz 2019, 10:40:28
Jeżeli będziesz szukał markiz tarasowych to znam dobrą firmę które je montuje, https://www.salonstolbud.pl/produkt/markizy/ tu znajdziesz ich ofertę. Nie jestem pewny czy robią też projekty tarasów ale można zapytać.