Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Uroda i zdrowie => Wątek zaczęty przez: czarnota w 21 Paź 2019, 08:10:38

Tytuł: Opieka zdrowotna w Polsce
Wiadomość wysłana przez: czarnota w 21 Paź 2019, 08:10:38
Jakie macie zdanie na temat opieki zdrowotnej w Polsce i strajków lekarzy jakie prowadzili ostatnio?
Myślicie, ze powinni dostac podwyżki?

I czy korzystacie z opieki zdrowotnej prywatnej czy moze jednak na fundusz?
Tytuł: Odp: Opieka zdrowotna w Polsce
Wiadomość wysłana przez: nutelka w 21 Paź 2019, 14:04:59
Ja od czasu studiów chodze prywatnie .Kiedys jak jeszcze były kasy chorych a ja na studiach doznałam kontuzji kolana , w ciągu jednej nocy zebrało się tyle wody , że nie mogłam chodzić, a o bólu nie wspomnę.
Ubezpieczenie studenckie obowiązkowe, u mnie w mieście lekarz rodzinny obowiązkowy i koniec końców dowiedziałam się, że skoro mieszkam i studiuje w tym samym województwie to musze iść do lekarza w miejscu zamieszaknia , czyli stałego zameldowania. Pytam się więc po co płace to ubezpiecznie skoro i tak odsyłacie mnie do mojego miasta ? (ale wtedy rozpętałam awanturę  )
Kobita powiedziała, że tylko jest wazne w nagłych przypadkach zagrażających życiu a ja z ta noga moge żyć.  Musiałam jechac do domu pociągiem, dostac się na PKP z ciężką torbą .... ach dopiero prywatnie rozwiązałam problem , bo u mnie mieście też mi nie pomogli - oczywiście.

Ostatnio wykupiłam sobie ubezpieczenie na życie, w którym dodatkowo jest ubezpieczenie zdrowotne. Mogę chodzić do lekarzy lux med ile chcę. I coś takiego mi pasuje. Nie jestem zdana na fundusz.

Warto kupować ubezpieczenia online ---> https://www.portalkonsumenta.pl/rynek-ubezpieczen-zyciowych-z-coraz-wiekszymi-problemami-coraz-mniej-wplat-i-malo-agentow-kiedy-kupimy-zyciowki-online/
Tytuł: Odp: Opieka zdrowotna w Polsce
Wiadomość wysłana przez: Sew w 22 Paź 2019, 16:45:58
Reklama
Tytuł: Odp: Opieka zdrowotna w Polsce
Wiadomość wysłana przez: koleżanka w 31 Gru 2021, 15:54:37
Kochani, a gdzie mogę dostać jakieś dobre i sprawdzone leki na gardło (https://conagardlo.pl/)? No i ogólnie to co polecacie kupić? Pytam, bo właśnie mam problem, ponieważ dopadła mnie grypa i najbardziej uciążliwe jest dla mnie gardło.