Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Regulamin, ogłoszenia i propozycje zmian => Wątek zaczęty przez: wonter w 16 Sty 2020, 11:09:50

Tytuł: Czy chodzicie po górach?
Wiadomość wysłana przez: wonter w 16 Sty 2020, 11:09:50
Zastanawiam się czy nie wybrać się w góry ( z tego co widziałem to jest możliwość podjechania kolejką pod góre na wiele szczytów i spacerowania po 1 czy po 2 km).

Jakie miejsca w polskich górach polecicie?
Tytuł: Odp: Czy chodzicie po górach?
Wiadomość wysłana przez: gabiski w 16 Sty 2020, 14:26:11
Ja polecam Śnieżkę szczególnie w marcu, bo jest jeszcze śnieg ale warunki są prze piękne i oczywiscie polskie Tatry! coś nieziemskiego zimą aby jechać. Dla osob ktore nie chodza wysoko w  gory to doliny beda super, a dla milosnikow wyskoich gorskich wedrowek to Wysokie Tatry np. Szpiglas.
Tytuł: Odp: Czy chodzicie po górach?
Wiadomość wysłana przez: czarnota w 16 Sty 2020, 14:48:29
Marzenia ściętej głowy. Jeśli wybierasz się w góry i chcesz zobaczyc coś więcej niż Krupówki, polecam nastawić się na znacznie dluższe wyprawy.... Szykuj się na 20-30 km.
Zawsze używam Endomondo w górach i zdarzało mi sie,ze chodziłem o wiele wiecej. Ale ja lubię chodzić oraz lubię dłuższe trasy. W koncu po to wybieram się w góry.

Przede wszystkim dobre buty. Wodoszczelne, wysokie, oddychające. Odpowiednie ubranie nie jest niezbędne ale dobrze jeśli będzie CI po prostu wygodnie.

Polecam szczególnie Tatry oraz Bieszczady. Moim zdaniem są tam najładniejsze widoki.

Na stronie jest kilka propozycji gdzie wybrać sie w Polskę na narty https://www.e-wczasy.pl/blog/gdzie-na-narty-w-polsce-top-10/
Tytuł: Odp: Czy chodzicie po górach?
Wiadomość wysłana przez: fgfffffff w 16 Sty 2020, 23:59:55
Marzenia ściętej głowy ? Ktoś chyba w górach nie był ....
Wjazd na Kasprowy kolejką i Świnica (2300 m n.p.m.) w zasięgu 2h tam i z powrotem spokojnie.
Tytuł: Odp: Czy chodzicie po górach?
Wiadomość wysłana przez: Asterixo w 30 Lis 2021, 22:45:14
Polecam wędrówkę z Zakopanego na Sarnią Skałę- chyba najłatwiejszy szczyt do "zdobycia" w Tatrach a więc opcja dobra też dla początkujących albo na rodzinne wyprawy z dzieciakami. Po aktywnie spędzonym dniu jest też gdzie komfortowo wypocząć w pobliżu. Zobaczcie np. apartamenty przy Bulwarach: http://www.zakopaneapartamenty24.eu/noclegi , przestronne, wygodne, nowocześnie i zarazem stylowo zaaranżowane. W sam raz na pobyt w kilkuosobowej grupie.