Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Off-topic => Wątek zaczęty przez: starak w 21 Kwi 2021, 09:28:08

Tytuł: Jaki materiał narożnika
Wiadomość wysłana przez: starak w 21 Kwi 2021, 09:28:08
 Jestem przed zakupem narożnika do pokoju. I mam pytanie. Jaki materiał wybrać przy posiadaniu kota?
Tytuł: Odp: Jaki materiał narożnika
Wiadomość wysłana przez: Margarita w 21 Kwi 2021, 11:00:32
Ja mam Casablanca pet proof. Polecam. 5 minut po złożeniu narożnika doszlo do starcia. Mój kot postanowił od razu wykorzystać pełną moc pazurkowego szału Z wierzchu materiał jest jakby z lekkiego pluszu. Przeraziłam się, bo na pierwszy rzut oka widać każde drapniecie.. Ale wystarczy reka przejechać i się okazuje, ze kot tylko "przeczesal" Ta wierzchnia warstwę. Mam od półtora miesiąca swój narożnik i jak powyżej... Szalonego kota. Wszystko całe. Troche kłaki przylegają (ale to jakby nie uniknione przy kocie). Ładnie się odkurza końcówka odkurzacza dedykowana do tapicerek itp. Na pewno nie bierz tkanin hmm tkanych? Zaciągną Ci pazurkami oczka.
Polecam sklep Meble Arkadius. W sklepie znajdziesz dobrej jakości kanapy narożne (https://meblearkadius.pl/kanapy-narozne/).
Tytuł: Odp: Jaki materiał narożnika
Wiadomość wysłana przez: Filipka w 03 Cze 2021, 13:04:33
Narożnik, to funkcjonalny, ciekawy mebel, który w prosty sposób nadaje wnętrzu nieoczywistego, nowoczesnego charakteru. Specyficzny, narożny kształt mebla pozwala w przestronny, korzystnie prezentujący się sposób zaaranżować miejsce w salonie. Narożniki rozkładane na co dzień nie zajmują wiele miejsca, dając pomieszczeniu wiele swobody i możliwości jego aranżacji.Szeroki wybór narożników,w wielu rozmiarach,kolorach o różnorakich wzorach,można dostać w sklepie meblowym Edinos https://www.edinos.pl/narozniki
Tytuł: Odp: Jaki materiał narożnika
Wiadomość wysłana przez: andzia98 w 11 Cze 2021, 10:57:05
Oczywiście ważna jest wytrzymałość i wygodna narożnika w połączeniu ze stylowym wyglądem. I wcale nie jest trudno o zakup takiego mebla. Jak wejdziecie na stronę https://jumeble.pl/106-narozniki-do-salonu otrzymacie wykaz narożników w wielu kolorach, kształtach, cenach i funkcjonalnościach.