Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Biznes => Wątek zaczęty przez: Aneta87 w 28 Lis 2021, 17:03:12

Tytuł: Inwestycje w nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: Aneta87 w 28 Lis 2021, 17:03:12
W dzisiejszych czasach warto jest porozmawiać o inwestycjach. Patrząc na to jak inflacja zjada nasze oszczędności może to wywołać w nas bardzo negatywne emocje. Powinny nas zmotywować do znalezienia sprawdzonych możliwości zainwestowania naszych oszczędności tak by pracowały na siebie. Przeglądając bardzo renomowane serwisy, specjaliści na ich łamach proponują nieruchomości. Mamy tutaj kilka opcji, a najbardziej popularne stają się apartamenty inwestycyjne - https://vacationinvestments.pl/apartamenty-inwestycyjne/ skierowane pod turystykę. Trudno nie zgodzić się z jednym, w dzisiejszych czasach turyści stawiają na wysoki standard w jakim chcą spędzać swój wolny czas. Nie ma lepszego momentu by im to zapewnić.
Tytuł: Odp: Inwestycje w nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: moderators w 14 Sty 2022, 13:48:17
Na pewno dla osób, które mają zgromadzone pewne oszczędności opcja zakupu mieszkania może mieć sens, trzeba tylko dobrze wybrać lokalizację mieszkania. Wiem, że na przykład we Wrocławiu są fajne oferty tutaj u dewelopera https://omegabuildings.pl/mieszkania/maslice .
Tytuł: Odp: Inwestycje w nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: Lola1993 w 01 Mar 2022, 09:22:27
A co z kryptowalutą jako inwestycją?
Tytuł: Odp: Inwestycje w nieruchomości
Wiadomość wysłana przez: Radoslaw w 24 Maj 2022, 13:08:31
Inwestować można również w nieruchomości. Dopóki oprocentowanie kredytów jest niższe od inflacji jest to bardzo opłacalne. Jest to także ochrona przed inflacją.
Zapraszam do kontaktu i skorzystania z doradztwa kredytowego.
https://radoslawkodorski.pl/kredyt-hipoteczny-zmiany-od-1-kwietnia-2022-r/