Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info

Kategoria ogólna => Imprezy => Wątek zaczęty przez: bazylia w 03 Gru 2010, 10:10:29

Tytuł: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: bazylia w 03 Gru 2010, 10:10:29
Hejka
Jak oceniacie imprezy organizowane w Plazie? Generalnie odwiedzacie Fantasy Park? Jestem ciekawa Waszych ocen, spostrzeżeń i propozycji.
Ja osobiście spodziewałam się nieco wyższego poziomu. Jest kilka spraw na duży + , ale moim zdaniem taki \"lokal\" stać na więcej. A Wy co sadzicie?
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: lewusy w 03 Gru 2010, 11:16:50
Boże co za nagonka zabiedzonej konkurencji, Fantasy trzymajcie sie ramy bo wam  nie odpuszcza cos czuje. :D
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Janek w 03 Gru 2010, 12:44:19
 do fantasy park tak nie bardzo pasuje ochrona z piwnicy jeszcze moze nic bym nie powiedzial gdyby nie to ich malo profesjonalne podejscie dla przykladu moze niech odbeda moze staz z ochrona w bramie czy tez swiss ... nawet podpowiem ze wystarczy odpowiednia selekcja lub tez cena wstepu zeby wyeliminowac tez tych awanturujacych sie
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: niunia299 w 03 Gru 2010, 14:04:51
Moim zdaniem i w Plazie warto wybrać się jedynie na kręgle. Cała ta pseudo dyskoteka jest do niczego!! DJ bełkocze coś do mikrofonu jak na jakiejś wiejskiej potupówce, do toalety nie można wejść, bo od progu zaatakuje nas chmura dymu tytoniowego, poza tym jakieś chłystki z pseudo ochrony pląsaja się po sali i szukają pretekstu, aby z kilkoma wiejskimi chłopaczkami spod Ełku z napisem Pretorian na bluzce pokazać, jacy to oni w grupie są silni i co potrafią. :D  Poziom ich kultury jest znikomy, a sposób podejścia i szacunku do innych jest dla nich czymś, czego ani z domu, ani z podstawówki nie wynieśli!! Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na fakt, że w toaletach są wyłączone czujniki dymu, co świadczy o tym, że właściciele są niepoważnymi i nieodpowiedzialnymi ludźmi!!Jak można mieć gdzieś bezpieczeństwo tylu ludzi będących w lokalu??!! Wystarczy jeden niezagaszony w toalecie papieros! A z wysokiego piętra po jednych, nawet ruchomych schodach, wszyscy szybko nie uciekną... Dodam, iż ochrona i manager nie reagują na skargi o paleniu tytoniu w WC!! To, co proponowałabym osobom decyzyjnym to przede wszystkim zacząć dbać o bezpieczeństwo klientów, czyli zmienić ochronę na profesjonalistów i przestrzegać zasad BHP i obowiązujących przepisów!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: nitka w 03 Gru 2010, 14:24:45
Lepiej zmiencie ochrone, bo jak nikt ich kultury nie nauczył to niech lepiej dalej po polach z kamieniami pod Ełkiem biegaja! Goło****cy i tyle!!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: tony w 03 Gru 2010, 15:02:56
Jako 30-latek powiem że muzyka w Plazie jest już nie dla mnie. Przy tym nie da się tańczyć a jedynie podskakiwać, no ale to  jak już wspomniałem może tylko kwestia wieku. Poza tym jak dla mnie za dużo tam dresów wpuszczają co oznacza że na każdej imprezie wcześniej lub później dojdzie do jakiejś draki - kłania się selekcja.
jeśli chodzi o ochronę to nie miałem z nimi do czynienia, ale byłem tam może ze 3 razy. To co mi się podoba, to że są charaterystycznie ubrani i łatwo ich w razie potrzeby zauważyć.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: alicja w 03 Gru 2010, 15:53:56
Tony zupełnie się z Tobą zgadzam co do kwesti muzyki, ja jestem w podobnym wieku i stwierdziliśmy z mężem że żeby dobrze się bawić przy tej muzyce trzeba ostro sia chyba najarać czymś bo takie łup łup łup to kompletnie nie nadaje sie do tańca, mi osobiście tysiąckroć bardziej podoba sie muzyka w Swiss Bar.
I tak pokrótce powiem Wam moje spostrzeźenia (może ktoś z Fantasy to przeczyta i coś zmieni):
1 słaba obsługa, nie ma komu zbierać pustych butelek ze stolików, miedzy stolikami pobite leżą az ktoś orła wywinie i się pokaleczy, jak dla mnie totalny syf,
2 pan w szatni totalna oferma, wiem że jest kartka że sztania nie odpowiadza za rzeczy pozostawione w sztni ale jak można zgubić część garderoby bo nie mówię tu o innych rzeczach typu portfel czy inna wartościowa bo tego to nikt nie zostawia,
3 faktycznie muzyka słaba (ale to obiektywna ocena, co kto lubi)
4 selekcji brak, ok niech będzie od 18 lat ale masakra jak widze że ktoś przychodzi w dresach albo adidasacj nie czyszczonych od nowości, rzygac się chce a to śwadczy o klasie dyskoteki, widac Fantasy nastawia sie na kasę a nie na jakość.
Dzięki.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: alicja w 03 Gru 2010, 15:58:20
Aha, a co do ochrony to nie mam zastrzeżeń, robią swoją robotę.
A i ten dym w toaletach, coś okropnego.
Raz byłam w Fantasy Park i raczej ostatni. Zdecydowanie wolę Swiss Bar. Czysto i kulturalnie.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: nitka w 03 Gru 2010, 16:14:48
Alicja ma rację, obsługa w barze i na sali to masakra!! Na drinka czeka sie mega długo pomimo, że przy barze stoi z 10 osób, a obsługują 3-4 kelnerki. Poza tym faktycznie nikt nie dba o porzadek na stolikach i wokol nich. Ostatnio w sobote, przy obowiazujacej juz ustawie antynikotynowej, kelnerka przyniosla popielniczke i powiedziala - mozecie juz tu palic! I co tu mowic o poziomie :D :D Zdecydowanie najlepszym lokalem jest Swiss Bar!! Lokal jak i obsługa łacznie z ochrona na poziomie!! W bramie też jest OK.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: bazylia w 03 Gru 2010, 16:38:51
Widzę, że wiele osób podziela moje zdanie, szczególnie dotyczace oprawy muzycznej.
Prowadzący (czyt.bełkoczący) nazywają siebie D\'j-ami, ale nie ma to wiele wspólnego z prawdziwym d\'j .
 Muzyka w głośnikach ryczy (zresztą nagłośnienie wygląda na takie, które samo w sobie nie znosi dużej głośności), Panowie za konsolą potrafią jedynie sprowadzić imprezę do rangi zabawy w polu (bez urazy). Każdy rodzaj muzyki jest do przyjęcia, ale w odpowiedni sposób podany.

Co do ochrony - ja nie mam akurat do nich zastrzeżeń. Są jednakowo ubrani to + , że nie są mili dla podpitych i ubliżających wszystkim małolatom - to też troche na + :)
Z tego co zauważyłam od 21-szej, mogą wejść osoby po 21-szym roku życia. Poza tym ceny powalają niepracującą młodzież :) chyba ...

Szkoda tylko, że za poziomem cen nie idzie odpowiedni poziom oprawy imprez :( SZKODA ....
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Bluuu w 03 Gru 2010, 16:44:40
Oto jakie atrakcje zapewnia Fantasy Park:
1. Bełkot DJ\'a przez mikrofon
2. Kolejki w barze
3. Syf na stołach i wokół nich
4. Potrącanie ludzi na parkiecie przez \"ochronę\" :D
5. Nauka wstrzymywania oddechu na ok 10 min podczas wizyty w toalecie, dym papierosowy zasmrodzi wtedy tylko ubranie...
6. Zagrożenie pożarem spowodowane wyłączaniem czujników dymu w toaletach
7. Zachęcanie klientów do palenia tytoniu przy stolikach, stawiając im popielniczki i dając słowne pozwolenie na palenie mino ogólnego zakazu
8. Wyłudzanie pieniędzy na rezerwacje stolików i zakupione bilety, a potem obrażanie klientów i spychanie ze schodów
9. Wykręcanie rąk i darmowy transport na ul. Sportową  po zwróceniu uwagi szefowi lokalu na skandaliczne zachowanie \"ochroniarzy\"
10. Rozmowa z pseudo ochroniarzem używającym języka z rynsztoku - bezcenne!!!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Gregori w 03 Gru 2010, 23:20:27
Żal jest czytać te bzdury. rzeczywiście konkurencja mocno działa żeby przeciągnąć klientów na swoją stronę. Do ochrony jak przypuszczam zastrzeżenia mają osoby, które miały z nią zatargi i teraz są wielce urażeni i oburzeni, że ktoś ich pogonił jak się zachować nie umiał. Żenada! Jakby wyszedł jak go o to grzecznie proszono to by nie został \"zepchnięty ze schodów\". Policja też zabrała bez powodu.. wszyscy się uwzięli! Biedactwo!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: kamill0 w 04 Gru 2010, 09:36:28
niepodobaja mi sie te dyskoteki w plazie takie moje zdanie
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Paweł w 04 Gru 2010, 13:32:11
Muzyka dno.Ale  najgorzej jest z obsługą, za barem stoi z 6 osób a na piwo czekałem z 30 minut mimo iż nie było zbyt dużej kolejki,sam pracowałem za barem i obiektywnie powiem że z takimi ruchami jakie tam mają wyrzuciliby mnie na zbity pysk.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: krysia w 04 Gru 2010, 15:57:42
DJ są ok tylko Hołka niech ktoś nauczy grać, a nie wali tą swoją rąbankę, aż mózg uszami wypływa. I jak grają DJ typu Hołek i Simon to niech oni grają, a nie stawiają jakichś małolatów, którzy nie dość, że z muzyką mają mało wspólnego to nawet mówić przez mikrofon nie umieją.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: waldi w 04 Gru 2010, 16:03:18
ach Ci biedacy..... :-) tak tak ochrona czepia się i wyprowadza ludzi, którzy są grzeczni, nie zaczepiają nikogo i są trzeźwi..., a na Sportową to policja zabiera ludzi z tych samych powodów... :-) Pogięło was ludzie!!!! Ochrona ma ochraniać, spokojnych i dobrze bawiących się ludzi, a nie pijanych agresywnych idiotów, którzy myślą, że jak mają tatusia prawnika to im wszystko wolno!!!!!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: kasia w 04 Gru 2010, 16:15:33
ja tam w wychodząc w sobotę z dyskoteki widziałam jedną akcję, jak ochrana wyprowadzała kolesia. Na schodach kilku jego kolegom nie spodobał się ten fakt i zaczęli bójkę z ochroną, a że ledwo stali na nogach do akcji wkroczyła jakaś blondyna, okładała i drapała panów z ochrony. Jeden miał takie szramy..... Potem całe towarzystwo zostało sprowdzone na dół, gdzie czekała już policja ( Pani wczepiona pazurami i ochroniarza :-) ) Aż uszy więdły od wyzwisk jakie padały od tej Pani i jednego z Panów pod adresem ochroniarzy. Jestem pełna podziwu dla Pretorianów, że to znosili. Potem była cała wiązanka gróźb od karalnych typy: że ich zabije, że ma znajomości itd, po takie w stylu jestem prawnikiem, mój ojciec też i będziecie skończeni, a lokal zamkną. Podsumowując to na miejscu Pana z ochrony tej \"miłej\" pani założył bym sprawę jak nie za czynną napaść to za groźby karalne :-) świadków było dużo :-) nawet policja :-) a posty na ochronę piszą osoby, którzy na pewno zostali kiedyś wyproszeni za awantury i tak próbują się zemścić ( bo inaczej nie mogą :-) ).
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: sandra w 04 Gru 2010, 16:16:48
1. Muzyka- denny bełkot...umca...umca... i nic więcej....
2. D-ej- no comment.....dno i wodorosty
3. Papierosy- wszędzie....nawet na parkiecie w ramach atrakcji PLAZY -przypalanie tańczących osób. A do WC wchodzimy tylko z aparatem tlenowym...
4. Butelki po piwie......wszędzie....nie ma gdzie nogi postawić...
5. Bilet wstępu- Miało być 5 zł a skończyło się na 10 zł od osoby.
6. Wpuszczają wszystkich....nawet wywracających się z przepicia (10 zł od takiego się przyda, najwyżej zaraz się go wyrzuci)
7. Ceny....- kosmos....
8. obsługa....życzę wszystkim cierpliwości....
NIE POLECAM!!!
TO BYŁ MÓJ PIERWSZY I OSTATNI RAZ W PLAZIE.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: haha w 04 Gru 2010, 16:17:01
moim spostrzeżeniem po kilku wizytach w fantasy park jest to że na chodzą tam głównie wieśnioki z podsuwalskich wiosek haha.a i trzeba bardzo uważać na każdą pozostawioną choćby na chwile rzecz bo można jej już nie zastać po powrocie :o
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: jola w 04 Gru 2010, 16:20:28
ludzie skoro wam tam nie pasuje to po co tam chodzicie...??? czy ktoś wam każe...!??? jedźcie do swissa i do bramy jak lubicie badziewo to jedźcie tam gdzie je znajdziecie!!!! a w Fantasy będzie o kilku idiotów mniej :-)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: haha w 04 Gru 2010, 16:22:29
aaaaa no i oczywiście musze skomentować dj\'a który wku...rza niesamowicie swoim gadaniem podczas puszczania muzyki masakra.głosu nie ma najpiekniejszego więc powinnien to sobie darować, nikogo nie interesuje kogo chce pozdrawiać i kto w danym momencie przyszedł do lokalu!!!ale widze że nie tylko mnie to denerwuje
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: ola81 w 04 Gru 2010, 16:22:35
fajmy marketing prowdzicie w bramie i swissie.... na nic lepszego was nie stać...??? jak nie potraficie dobić do poziomu konkurencji to próbujecie go obniżyć..... zatrudnijcie dobrych managerów, a nie głąbów do pisania postów na konkurencję .... :-)))
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Edek w 04 Gru 2010, 16:26:49
haha .... bo jakim trzeba być osłem żeby zostawiać rzeczy przy stoliku u łazić po klubie.... nawet na chwilę??? chyba takim jak ty :-P prawda ? :-)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: bazylia w 04 Gru 2010, 20:27:12
Nie wiem dlaczego podejrzewa się tutaj konkurencje o nagonkę na \"biedną\" Plazę  :/

Ja nie pracuje dla żadnego lokalu, jestem po prostu klientem. Tyle mówiło sie o Plazie, która miała ponieść rangę miasta. I podniosła - owszem. Ale tylko pod względem cen w sklepach i Okrzyczanym Fantasy Parku.

Moje spotrzeżenia po kilku wizytach w Plazie, pokrywają się z opiniami tu zamieszczonymi, więc nie można tu mówić o nagonce konkurencji - tylko o smutnej rzeczywistości.

Chodzi bardziej o to, aby zwrócić menagerom Fantasy Parku uwagę .... by może zmienili to i owo .... dopasowali poziom cen do poziomu imprez. Na przykład, by na dyskoteki nie byli wpuszczani podchmieleni klienci....albo gdy klient ma wyraźnie za dużo szumu w głowie - dyskretnie pomóc delikwentowi oddalić się od miejsca. A zajmujący się oprawą muzyczną nie bełkotali bez sensu - tylko dali zebranym nieco zabawy.

Obsługa ... mhmhmm ... troszkę może trzeba by współczuć tym dziewczynom. Jednego razu obserwowałam jak biegają i starają się donieść każdemu zamówione piwo. Ale w tym tłoku i debilnie mrugającym stroboskopie - nie jest to łatwe.

Chodzić do Plazy nikt nie karze - to prawda. Ale jak widac po wpisach, większość poszła z ciekawości (podobnie jak Ja). Bo przecież to będzie TAKIE świetne i kulturalne miejsce.

I chyba z wielkiej pompy zostało G. :P
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: MIREK... w 04 Gru 2010, 21:31:11
Czytam, czytam te wypowiedzi i nie jestem po niczyjej stronie. Ani po stronie ochrony ani po stronie pokrzywdzonych. Nie jestem małolatem, i tego wieczora też byłem w tym clubie i niestety ale byłem świadkiem jak jeden z \"ochroniarzy\" bezczelnie popchnął panią. KASIU...! Musisz być tłukiem aby dać się popychać byle pajacowi udajacemu ochronę i nie dziwię się temu panu bo nie był to małolat i zaznaczam że to WIDZIAŁEM!! jak próbował zwrócić uwagę temu kozakowi uwagę. Ty może jednak lubisz jak Cię popychają u ubliżają, natomiast Twój chłopak, o ile go masz toi i biernie się temu przygląda. W normalnym lokalu ochroniarz posiadający kulturę, przeprosiłby i było by po problemie. Z mego spostrzeżenia wynika że to był celowy zamiar aby wszczać burdę.  O tym fakcie zrobiło się wiele szumu i sprawa trafiła chyba na policję przez osoby pokrzywdzone, gdzie zaczynają ujawniać się i inni pokrzywdzeni, którzy doznali podobnych rozczarowań ze strony ochrony... A sam fakt, że robi się to speluna gdzie palą, jestem pewien że właściciel poniesie konsekwencje. A ty zanim napiszesz głupotę i próbujesz bronić jakiegoś pajaca musisz mieć pusto w głowie.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: OJ w 04 Gru 2010, 23:29:53
Byłam raz w Plazie na kręglach. Kręgle fajna rzecz ale przeżyć dyskotekę to jest dopiero wyczyn. Muzyka puszczana jest stanowczo za głośno JD mówi niezrozumiale. Stanowczo za długo stoi sie w kolejce po piwo. No i na koniec WC - kłania sie ustawa antynikotynowa.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: baczny obserwator w 05 Gru 2010, 00:01:57
byłem na tej imprezie i wkurzyło mnie to że palą na salach i WC. Sam osobiście powiadomiłem odpowiednie organy by sprawdziły ten fakt. Jeśli bedzie taka potrzeba, udowodnię to, że pali sie w dalszym ciagu na sali tytoń, a właścieciel tej zadymionej nory poniesie konsekwencje jak ci wszyscy, których pajace wyprowadzili za dzrzwi i wezwali policje. A Ty KASIU, jesteś chyba Duchem Świętym ze potrafisz być w wielu miejscach na raz i widzieć wszystko? TO ZGADNIJ CO JA TERAZ ROBIĘ I GDZIE JESTEM... ? I co pudło? jestem w solarium  :P

Sam nie jestem, jestem z kolesiami z izby wytrzeźwień trzymających w garści rachunki za ten drogi hotel...

Z Plazy wyrzucają, będziemy teraz chodzić na solarium i siłownie...Będziemy tacy jak ci w Plazie, napakowani i opaleni, tyle że nie spod Ełku...ale z Suwałk

Myślimy o zakupie kilku taczek i...PA PA..
Do miłego :lol:
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: termit w 05 Gru 2010, 01:11:31
Tak, a najbardziej płaczą ci, których z fp wywalono bo robili bydło.
Potem prosto się wyżalić na forum - bo anonimowo.
Co weekend jest parę osób które tylko szyukają dymu - a jak ich ochrona wyprowadzi to wrzeszczą, że zamkną knajpę, że mają znajomości, że ochrona to ch****, że coś tam...

I po co? Nie rób dymu to nie wywalą cię na zbity ryj, proste chyba. A poziom ludzi w fp czasami jest żenująco niski.

Przy okaji - piszę to jako osoba, która czasami fp odwiedza. I jakoś zastrzeżeń do ochrony nie mam, może dlatego, że zachowuję się KULTURALNIE. Czego o sporej liczbie osób nie można powiedzieć.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: januszek w 05 Gru 2010, 01:22:21
Bydło to chłopaku możesz paść na polu razem razem z tymi pastuszkami z pretorian  :D  a ochrona to moze! kim on jest? jest zwykłym cieciem co nawet do policji sie nie dostał.też widziałem jak czasami się zachowują skandalicznie. Smutne losy tego calego parku rozrywki
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: BSU-Blisko Suwałk Urodzony w 05 Gru 2010, 02:10:21
Hahahaha Patrze ze ladnie jada po tym motłochu z pod Ełku ;D
Buraki i tyle z tego calego Pretoriana ;p
Takie chlopy mi potrzebne latem do siana a nie na dyskoteki :)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: kasia w 05 Gru 2010, 10:38:05
MIREK... po słownictwie jakim się wypowiadasz wnioskuję, że małolatem nie jesteś i pewnie masz te 18 lat, ale nie dużo więcej :-) Co do sytuacji to musiałeś być albo nawalony jak stodoła lub naprawdę masz 18 lat i dla ciebie gość 20-22 lata to nie małolat ;-) Grunt to narobić dymu i potem narzekać jaka ochrona niedobra. Twoim zdaniem to ochrona wszczyna bójki, tak tak tylko po co i tak mają dużo pracy z idiotami, którzy powinni pić mleko a nie wódkę :-)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: palący w 05 Gru 2010, 10:43:24
co do palenia, to ustawa dyskryminuje palących!!!! To właściciele powinni decydować czy ich klub jest dla palących czy nie!!! Wszystkie nie palące osoby..... po co przychodzicie do klubu nikt was tam nie chce!!! palących jest 80% gości więc uważam, że wasze jojczenie, że się pali to komedia!!! nie pasuje to siedźcie w domu !!!! nikt wam nie karze tam chodzić i do żadnego innego klubu!!!! wolny wybór!!!! Powinni wam zrobić salkę, zamkniętą klitkę 2x2m i tam siedźcie i się bawcie w swoim moherowym gronie, za szybą bądź pleksą !!!!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: a mi pasuje w 05 Gru 2010, 10:55:33
JESZCZE RAZ PROSTO I NA TEMAT:

\" BURAKI KTÓRYM NIE PASUJĄ RÓŻNE RZECZY ODNOŚNIE FANTASY - ZROZUMCIE, ŻE JAK TAM WAS NIE CHCĄ TO TAM NIE CHODŹCIE. NIE PASUJE OCHRONA JEDŹCIE GDZIE INDZIEJ, A ZA TYDZIEŃ PISZCIE NA FORUM O INNEJ OCHRONIE BO NA PEWNO TEŻ WYLECICIE. KAŻDY MOCNY W GĘBIE JAK PISZE ANONIMOWO, W LOKALU SIĘ NIE DA POFIKAĆ CO...??? JAK KTO KOZAK WYSKOCZCIE NA SOLO Z KTÓRYMŚ Z PRETORIANÓW.... NO ALE PO CO LEPIEJ POPISAĆ NA FORUM BY ZAGŁUSZYĆ SWOJĄ NISKĄ SAMOOCENĘ :-) HAHAHA CO WY CHCECIE TYM OSIĄGNĄĆ. LUDZIE KTÓRYM PASUJE WSZYSTKO CHODZĄ TAM DALEJ I JEST ICH WIĘCEJ NIŻ W KAŻDYM INNYM KLUBIE W NASZEJ OKOLICY. PROSTE!!!! NIKOGO NIE ZRAZICIE KTO TAM BYŁ I SIĘ DOBRZE BAWIŁ, A WY JAK WAS OCHRONA WYRZUCIŁA TO I TAK JUŻ PEWNIE NIE WEJDZIECIE.... WIĘC PO CO ŁZY .... :-) HAHAHA CO SERDUSZKO BOLI, ŻE NIE TAKIŚ KOZAK JAK MYŚLAŁEŚ JEDEN Z DRUGIM :-) POSZUKAJ KOGOŚ W SWOJEJ KATEGORII ( CIENIASA I BEKSY) :-)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: bazylia w 05 Gru 2010, 11:38:17
Dajcie już spokój tej ochronie. Cóz to zmieni, że będziecie tutaj wylewać żale. ?!

Może napiszmy lepiej \"podanie\" do menagerów. Wymienimy tam żale zawiedzionych klientów  :P   :lol:

Nie zapomnimy wspomnieć o zachowaniu ochrony heheh.

Ja musze przyznać, że nia miałam z tymi panami doczynienia. Może dlatego, że razem ze znajomymi po prostu grzecznie gralismy w bilard ? :]
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: majkel w 05 Gru 2010, 11:43:04
mleko to ty może srelu masz pod nosem :P  Tak, ja tez widziałem jak ta pani naparzała ochroniarzy. Połamała im kopyta, wykręcała ręce, naparzała w nich jak w worek treningowy :D  A oni biedni uciekali jak ciecie. Nawet policja nic nie wskórała, im też się dostał. Rzucała radiowozami w prawo i lewo :) Taka bestia z tej pani. Jakaś Xena wojowniczka musiała być :) Kasiu, ciesz się że ci sie nie oberwało:)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: kasia w 05 Gru 2010, 12:04:16
majkel.... nie znudziło się nicki zmieniać, przecież widać, że pisze jedna osoba... :-) hahaha to pewnie ty jesteś tą wojowniczą wyszczekaną głupią blondyną, o której mowa :-) z tatą prawnikiem czy jakoś tam :-) mam nadzieję, że założą Ci sprawę za groźby karalne :-) są świadkowie ( dużo :-) ) no i kamery są ..... ciekawe czy tatuś pomoże :-)
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Paulla w 05 Gru 2010, 18:39:19
Do kasi co w plazie światła gasi:Nie wiesz, nie byłas a sie wypowiadasz.Od moich znajomych wiem, że żadnych świadków tam nie było. A już na pewno żadnej blondyny.tak więc kto tu był pijany?Nagle masa osób wszystko widziała.Kazdy teraz moze powiedzieć ze ma 50 swiadków. Jasne
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Paulla w 05 Gru 2010, 18:39:20
Do kasi co w plazie światła gasi:Nie wiesz, nie byłas a sie wypowiadasz.Od moich znajomych wiem, że żadnych świadków tam nie było. A już na pewno żadnej blondyny.tak więc kto tu był pijany?Nagle masa osób wszystko widziała.Kazdy teraz moze powiedzieć ze ma 50 swiadków. Jasne
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: klubowicz w 05 Gru 2010, 19:18:40
eee powiem tyle ze jesli chodzi o muze jest wlasnie ok z tego wzgledu ze dj gra kawalki nie tylko kawalki z vivy ale siega takze do tej beczki muzyki niekomercyjnej co za tym idzie kazdy ma cos dla siebie i ten mlodszy klubowicz i ten starszy a jesli ktos jest taki zacofany ze jego priorytetem sa tylko i wylacznie kawalki z vivy niech chodzi na imprezy do remizy na jakiejs zabitej dechami wiosce,wedlug mnie lokal jak najbardziej wporzadku,fakt na piwko trzeba czasem troche poczekac ale badzmy wyrozumiali bo jesli jest duza ilosc osob to wiadomo ze potrzeba wiecej cierpliwosci do barmana bo to czlowiek a nie maszyna...co do kelnerek to co do  jednej mam zarzuty a wlasciwie pani o imieniu marta ktora jest totalnym lachonem,najpierw rece wsadza sobie publicznie w gacie a pozniej tymi rekoma podaje ludziom zamowienia..wrrr obrzydliwe
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: kukuduba w 05 Gru 2010, 20:40:07
Nie wiem o co się zbytnio rozchodzi, nie chce wchodzic w roznego rodzaju spory... ale chcialbym podkreslic jedna rzecz :) Cos musi byc w tym ze w soboty jakby nie patrzec 3/4 osob bawiacych sie w danych godzinach w klubach - to ludzie przebywajacy w danej chwili w Fantasy Parku. Przykladowa sobota tydzien temu - byl pelen lokal, do 1-2 ciagle ktos dojezdzal , co moglo oznaczac ze reszta klubow \"pozwijala interes\". Nie rozumiem takze nagonki na muzykę. Z tego co slyszę to do moze i do 12 gra się jak to mowicie \" vivę \" ale tylko i wylacznie dlatego, ze jest transmisja radiowa i mocno house\'owe, dubstepowe, minimalowe klimaty spowodowalyby wylaczenie odbiornikow, radioodbiornikow przez sluchaczy, bo mamy odbior ambitniejszych gatunkow jaki mamy, szybko sie to raczej nie zmieni, nasze rejony to byla jest i chyba bedzie kraina discopolo, a przeciez nie o to chodzi. Jesli ktos nie ma zamiaru sluchac komercji, niech przyjdzie po polnocy i problem z glowy. Pozwolcie ze odpowiem na wypowiedz \" Sandra \"
\"1. Muzyka- denny bełkot...umca...umca... i nic więcej....
2. D-ej- no comment.....dno i wodorosty
3. Papierosy- wszędzie....nawet na parkiecie w ramach atrakcji PLAZY -przypalanie tańczących osób. A do WC wchodzimy tylko z aparatem tlenowym...
4. Butelki po piwie......wszędzie....nie ma gdzie nogi postawić...
5. Bilet wstępu- Miało być 5 zł a skończyło się na 10 zł od osoby.
6. Wpuszczają wszystkich....nawet wywracających się z przepicia (10 zł od takiego się przyda, najwyżej zaraz się go wyrzuci)
7. Ceny....- kosmos....
8. obsługa....życzę wszystkim cierpliwości....
NIE POLECAM!!!
TO BYŁ MÓJ PIERWSZY I OSTATNI RAZ W PLAZIE.\"

Ad 1. Tak jak powiedzialem wyzej.
Ad 2. Nie rozumiem :) Mysle ze zaden z DJ\'ow w Suwalkach, nie ma w dorobku tylu klubow co Holek czy reszta:) Jesli jestes taka odwazna i potrafisz tylko narzekac, prosze bardzo, sprowadz mi tu kogos kto zagra lepiej:)
Ad 3. Sam nie pale wiec nie rozumiem :) Jakies miejsce do palenia byc musi tak ? bo szanowni nalogowcy nie daliby rady :)
Ad 4. Miej pretensje do braku kultury klubowiczow, a nie do Obslugi Fantasy.
Ad 5. Sorry bardzo rzadko wstep jest platny :) bylem nie raz i w sobote wchodzilem za darmo, chyba ze ktos przyjezdzal, ale to normalne, bo z czegos dana gwiazde typu Cbool oplacic trzeba :)
Ad 6. Bzdura :)
Ad 7. Halo halo ! Jestes w \"sieciowce\" a nie w prywatnym klubiku :)
Ad 8. Cierpliwosci ? I tu masz dowod na to ile ludzi przyjezdza do Fantasy Parku :) Tyle ze trzeba czekac :)

Pozdrawiam
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: hah w 05 Gru 2010, 20:49:30
ojj wam sie nigdy nie dogodzi nawet gdyby tu Posatwili Energy 2000 to i tak byscie sie przypierdzielali wszystkiego,zacznijcie doceniac co macie a nie ciagle narzekac a jak sie nie podoba to nie musicie tam przychodzic,nikt was na sile tam nie pchnie...
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: sandra w 05 Gru 2010, 21:26:08
Do kukuduba
1. Muzyka powinna opiewać różne gusta a Holek czy inni klubowi dorobkiewicze z mega stażem powinni o tym już wiedzieć.....
2. Ja również nie palę ......więc dlaczego tym miejscem ma być WC? z którego notabene korzystam.....dlaczego nie inne specjalne miejsce.....? Może ktoś by o tym pomyślał w tak\" renomowanym\" miejscu.
3. Brak kultury klubowiczów...a jak klubowicze mają dbać o tą kulturę jak tam nie ma nawet koszy na śmieci ( nie wspominając o tych mini koszach na przysłowiową jedną butelkę.....
4. oczywiście że trzeba płacić za wstęp i nie mam nic przeciwko opłatom...ale jeżeli reklama opiewa wstęp na 5 zł to czemu okazuje się coś zupełnie innego.....
5. przypadek z pijanym gostkiem jest moim naocznym doświadczeniem. Najpierw go nie wpuścili...po czym za 10 min. tarzał się po sali....
6. Ceny napoi to ich sprawa ale jak zwykły drin to wydatek 20 zł........to sorry....z czym do ludzi......przeciętny suwalczanin ma 9 zł na godzinę ostrej rypanki......jeżeli nastawili sie na super zyski to życzę im powodzenia!
7. Tak ....dużo ludzi przyjechało.....i nadal życzę im cierpliwości....bo za barem jakieś 10 osób a obsługują tylko 3 dziewczyny....
To moja subiektywna wypowiedz i nie musisz się z nią zgadzać ale sądząc po wypowiedziach innych to nie jestem Sama.
Może ktoś z Fantasy Parku weźmie sobie to do serca i coś zmieni.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Krzysiek z Suwałk w 05 Gru 2010, 23:24:15
Nie chce tu nikogo obrazac tylko pokazac wam swoje zdanie na temat wyzej wymienionej dyskoteki. Ochrona mi na przyklad w niczym nie przeszkadza sa jednakowo ubrani i kolega moj mial raz z nimi zatarg maly bo zaczepil jednego kolesia bedac troche po % i ochrona wedlug mnie swietnie rozwiazala sprawe bo nie rzucila sie na niego czy jak tam niektore osoby pisza (bez urazy) ze zostaly pobite, tylko kulturalnie ta sprawe rozwiazaly choc tak naprawde mogly uzyc sily bo koleszka byl troche po %. Sprawa skonczyla sie tym ze kolega kulturalnie opuscil dobrowolnie impreze. ochrona poki co mi nie przeszkadza a nie raz juz bylem wiec wedlug mnie jesli ktos idzie tam aby sie kulturalnie zabawic to nie ma zadnego problemu. mowcie sobie co chcecie ale ja swoje wiem i to jest tylko moje skromne zdanie. kolejna sprawa, obsluga za barem- wedlug mnie jest na bardzo niskim poziomie, czemu tak wnioskuje ? pracuja tam osoby w tym moj znajomy ktory zbytnio nic nie ukonczyl zwiazanego z gastronomia ale nie o nim mowic chce tylko o tym jak szybko ta obsluga reaguje. krotko mowiac, dlugo czeka sie na zamowienie, co do \"kelnerek\" czesto stoliki sa brudne a jak juz ktos cos pobije zalozmy ze jakas szklanke to czas oczekiwania na posprzatanie tego jest bardzo dlugi. mowia tez Panstwo ze przeszkadza wam to ze ludzie pala w wc, niestety musze z wami sie zgodzic gdyz i ja nie jestem tego zwolennikiem bo jestem osoba nie palaca choc szczerze mowiac dym papierosowy mi nie przeszkadza ale jesli w takim malym pomieszczeniu tyle osob pali to nie da rady przy takiej ilosci dymu byc tolerancyjnym, oczywiscie to sa skutki nowo wprowadzonej ustawy i tu tez nasuwa sie rozwiazanie choc moze nie trafne ale zawsze jakies. Jak wiemy fantasy posiada w swoim \"asortymencie\" wywietrzniki dymu papierosowego ktore wedlug mnie dosc dobrze pozbywaja sie dymu wiec jesli wlasciciele owej \"dyskoteki\" zmienili jej status jako miejsce dla palacych to ludzie ktorzy byliby porozmieszczani dalej napewno od siebie niz jak stoja w toalecie to dym by sie tak nie kumulowal i sadze ze daloby rade i dla niepalacych tam wysiedziec i co najwazniejsze daloby rade wejsc do WC !
nastepna sprawa i ostatnia to muzyka, nie jestem napewno jakims wyrafinowanym specjalista ale po pierwsze wedlug mnie jakosc muzyki jest slaba, i te audycje z fantasy parku w radiu 5 nie sa najlepszym pomyslem. bo taki dj nawija sobie do ludzi bedacych na imprezie a taki sluchacz nie bedac tam czasem nie wie o co chodzi i  na odwrot. no ale oczywiscie to jest reklama nowego \"klubu\" stad wiec te audycje. muzyka ktora dostarczaja nam Ci \"dj\" nie bede wymienial bo nie zasluzyli sobie zeby ich ktos obrazal ale mysle ze powinni dopasowac klimat muzyki do roznorodnosci wieku. bo jak wiemy na imprezy chodza nie tylko 18-nasto latkowie ale tez i osoby starsze i nie kazdy lubi muzyki w stylu \"walenie glowa o sciane\", ja kiedys bawilem sie w \"ala dj-a\" napewno nie na az tak profesjonalnym sprzecie ale nie o tym mowa, chodzi mi o to ze wedlug mnie nie jest tak ciezko znalesc jakies wspolne polaczenie piosenek i tych nowszych i tych starszych. kazdy styl muzyki da sie \"ogarnac\" w jakas jedna sensowna skladanke a jesli nasi dj-e tego nie potrafia to radze zmienic zawod. to jest moje ogolne zdanie i czekam na Panstwa komentarze i opinie.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Edek w 06 Gru 2010, 09:04:21
sandra:

ad.1 - zgadzam się
ad.2 - salkę to powinni zrobić dla nie palących taką 2x2 :-) stanowicie 10-20% gości klubu więc dlaczego my mamy się do was dostosowywać. po za tym kiedy można było normalnie palić w całym FP to dymu nie było czuć gdyż tak duża powierzchnia
+ wentylacja dobrze sobie z nim dawały radę.
ad. 3 - popieram kosz być powinne, ale to niestety kultury nie nauczy.. :-( zaostrzyć selekcję.
ad. 4 - mówi Ci coś słowo przedsprzedaż...? chcesz taniej to kup wcześniej. przeważnie w dobrych klubach w dzień imprezy bilety są trochę droższe. Chyba lepiej niż od początku robić po 10zł...
ad. 5 - pewnie wlazł na górę schodami, potem telefon do kolegi na sali i ten mu otworzył, a ochrona nie zauważyła.
ad. 6 - nie każdy musi pić drinki za 20zł... nie stać Cię nie pij takiego kup sobie za 10 lub 12 lub piwo... sorry ale pretensje, że mało zarabiasz to do rządu... ja jestem zdania - nie stać Cię na coś to nie pij - proste!!!! To tak jak w spożywczym mieli by Ci obniżać ceny bo masz mało kasy... jakieś żarty.
ad. 7 - bywałem w klubach w Polsce i jest jeszcze gorzej
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Lukash w 06 Gru 2010, 09:23:20
 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Oj jak bardzo Świń Bar i Bramka lamentuja...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: Emilka w 06 Gru 2010, 22:59:56
byłam kilka razy i więcej nie pójdę no chyba że na kręgle.na jednym z koncertów został skradziony mój płaszcz i sweter,jest brudno wszędzie,do WC lepiej nie wchodzic bo tam nie obowiązuje zakaz palenia więc lepiej założyc pampersa....
muzyka może byc, tylko jak idziesz posiedziec i pogadac to lepiej wybierz inne miejsce tam zedrzesz gardło....jak ktoś lubi dziecięce imprezy to polecam dla osób chcących kulturalne towarzystwo i dobra zabawe znajdzcie lepszą dyskoteke bo jesli nie zostaniesz okradziony to bedziesz smierdzial gorzej jak popielniczka.no i słyszałam że własciciel wyżej ****e ma niż sra!
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: ja2000 w 12 Gru 2010, 19:46:14
Ludzie co wy tak się tylko żalicie !!!!!!!!!!!!
1 Co do ochrony to fakt jest to grupa osób bez żadnych kwalifikacji , podejrzewam ze żaden nie ma nawet licencji, Rozwiązanie bardzo proste :
- zgłoszenie do Prokuratury lub Policji , wystąpienie na drogę cywilno prawną .
Żaden też ochroniarz czy z licencją czy bez nie ma prawa w obiekcie dostępnym dla każdego zjadacza chleba  wylegitymować czy też przeszukać - adekwatnie może wezwać odpowiednie służby policja itp.
( Lub Jak skończą  prace ..... w piet nastu chłopa i po herbacie nauczą się co suwalczaki potrafią )
2. jeżeli firma ochroniarska tutaj defakto Proterian   nie spełnia swojej roli po prostu pisz skargę do centrali  Fantasy Park  i samej Agencji ochrony
3. co do palenia w miejscu publicznym i przyzwoleniu na to szefostwa lokalu można zgłosić to odpowiednim służbom. Policja Straż miejska.
4.  czujniki dymu : Straż pożarna i nadzór budowlany  i najlepiej inspektorat wojewódzki .
5. Są też takie instytucje jak Sanepid PIP Urząd Skarbowy  .

i Im więcej oficjalnych skarg i zawiadomień będzie tym większa kultura tam będzie.
co do obsługi to jest w miarę spoko bo w koncu jaka płaca taka praca   .
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: keysi w 12 Gru 2010, 23:04:47
Lukash to chyba fa.e robi w Fp i dlatego tak sie cieszy bob :P
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: J23 w 27 Gru 2010, 10:39:51
Tak to jest kiedy w miescie gdzie wiekszosc mieszkancow  to rdzenni rolnicy z okolicznych wiosek ktos zdecyduje sie zbudowac CH.Ludzie po prostu nie wiedza jak sie zachowac ,bo i skad maja wiedziec.Dlatego uwazam ze wszystko jest OK,poziom typowo ,,suwalski,,Pozdrawiam wszystkich ,,mieszczuchow,, z Suwalk.
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: spontaniczna w 23 Sty 2011, 17:35:09
wszystko swietnie tylko ochrona na prakiecie przepychajaca sie i szukajaca niewiadomo czego....stoj jak stoisz i nie depcz nikomu po nogach....i nie uzywaj wulgaryzmow tylko dlatego ze ktos sie ociebie oprze w tancu.....to powinni zrozumiec pseudo ochroniarze w takowym lokalu......badziew....a i jezeli nie maja wlasnych kobiet uwielbiaja zagladac do damskich kabin toaletowych...niby sprawdzic palenie tytoniu jakby odrazu nie bylo widac ze jaraaja bez przeszkod.....
Tytuł: usunięto przez administratora
Wiadomość wysłana przez: brak w 29 Sty 2011, 12:13:27
usunięto przez administratora
Tytuł: usunięto przez administratora
Wiadomość wysłana przez: brak w 06 Lut 2011, 16:32:36
usunięto przez administratora
Tytuł: usunięto przez administratora
Wiadomość wysłana przez: brak w 15 Paź 2011, 13:12:27
usunięto przez administratora
Tytuł: Re: IMPREZY W PLAZIE - Wasze oceny
Wiadomość wysłana przez: administrator w 09 Wrz 2016, 12:10:20
Nowa odsłona forum.


Drodzy użytkownicy. Od dziś korzystacie z nowej odsłony naszego forum.
Mamy nadzieję, że szybko przyzwyczajcie się do nowej wersji i docenicie wszystkie narzędzia i możliwości jakie oddajemy do waszej dyspozycji.
Chętnie poznamy wasze uwagi i sugestie. Wysyłajcie je na [email protected] .