• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - suw

1
Zlikwidować zlikwidować to kolejny aparat do łatania dziury budżetowej do którego trzeba tyle dokładać-żenada. Komendant kobieciarz w czasie służbowym nasze naiwne żony obraca wyłapując je na gg proponuje spotkanka (oczywiście w wiadomym celu) w miłej atmosferz wyjazdy na sauny itd. większość strazników- brak kultury osobistej-pieniądze przeznaczyć na dodatkowe patrole policji!!!!!!!!!!
2
Imprezy / Re: LOKAL ROKU 2010
28 Gru 2010, 19:34:29
będzie jakieś oficjalna ankieta czy tylko pusty krzyk na forum?  bo napisać Warka łatwo, ale wygra i tak ... kto sam reklamę na .info wykupi :)
3
Polecam Foltex
ul. Patli 19
  Godziny otwarcia:

    * Pn-Pt: 8.00 - 16.0
4
Babskie sprawy / Re: Sękacz
29 Lis 2010, 17:01:39
dobra J, może przesadziłem, ale wku.... mnie maksymalnie ze przy każdym temacie pojawia się głupek, który musi wyszydzić, wyśmiać lub w inny sposób ośmieszyć zwykłego forumowicza, który chciał czegoś się dowiedzieć. Z założenia taki ktoś jest dla mnie debilem, a że adminów na tym forum nie ma to mamy chamówkę co temat. A może utworzyć jakiś temat dla głupków?

Co do teściowej to nadal twierdzę że robi najlepsze sękacze, ale musiałbym być chory na umyśle żeby podawać jakieś dane, niemniej są to Raczki
5
Babskie sprawy / Re: Sękacz
29 Lis 2010, 12:37:56
dodam jeszcze że J-23 to debil, nie janek, ale w każdym temacie taki debil musi być tak, że cierpliwości życzę
6
Babskie sprawy / Re: Sękacz
29 Lis 2010, 12:36:13
Nie, Suwałki, to taka miejscowość koło Raczek, a tam moja teściowa robi najlepsze sękacze, nie robi tego dla kasy tylko przyjemności.
7
ja też szela preferuje, chociaż droższy, wcześniej polecanego Orlena przy wylocie na augustów, jednak obsługa tam jest tak fatalna, że po 3 tankowaniu wyrzuciłem karte vitaj do kosza. Starszy siwy pan łaskę robi że sprzedaje, czekałem 5 minut kiedy on pił kawkę (widziałem przez szybę) a kiedy podszedł już byłem tak zgotowany, że \"delikatnie podziękowałem\" mu za usługę, wyrzuciłem kartę i odjechałem :) zdziwienie pana-bezcenny widok. Poza tym budki omijam z daleka, paszkiewicza szczegolnie
SMF spam blocked by CleanTalk