• Witamy na Suwałki Forum informacyjne - Forum Suwałki.info.

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - blue

1
Wesela / Re: Suknia slubna, gdzie mozna
28 Gru 2011, 16:25:19
Mam do sprzedania model francuskiej sukni Daylice z salonu Cymbeline - najbliższy w Białymstoku rozmiar 36-38. Kupiona za 5200 razem z halką z kołem w 2011 r, sprzedam za 2 000 + woalka gratis. Suknia ma 2 możliwości długości - krótka z trenem lub długa, tren podpinany.
2
Witam, w Suwałkach nie ma takiego specjalisty. Tutaj jedynie 2 lekarzy ma sprzęt usg 3D więc o problemie niepłodnosci nie ma co mówić i tracić pieniążki na wizyty. Najbliżej w Bstku, tyle że nie na Parkowej, ale na Antoniuku Fabrycznym, bo lekarz ten - dr Wasilewski ma własną klinikę i na Parkowej już nie przyjmuje. Klinika nazywa się NaproMedica i rzeczywiście przyjeżdżają tam ludzie z całej Polski. Jest to oprócz tego że doskonały specjalista to jeszcze przemiły człowiek, który każdy problem traktuje indywidualnie. Także na pewno będą Państwo zadowoleni. Znalazłam link do kliniki:
http://www.napromedica.pl/kontakt.php
3
Imprezy / Re: Szelment - sylwester
21 Gru 2011, 12:54:04
Wiesz, jeśli ktoś jest człowiekiem na poziomie to i po 2 szampanach potrafi się normalnie zachowywać więc nie mierz innych swoją miarą. Nas akurat stać na taxówkę, aby bezpiecznie wrócić do domu, jednak niektórzy widać mają inne pomysły. Poza tym pytanie osoby zakładającej watek dotyczyło opinii na temat zabawy sylwestrowej, a twoja wypowiedź kolego mija się z wątkiem więc zamiast bezsensownie komentować wypowiedzi innych  (co jest ostatnio nagminne na tym forum...)weź się lepiej za świąteczne porządki i swoje puste i zgryźliwe komentarze przelej na innych, których może zainteresują. Bo jak widać na ten temat nie masz nic do powiedzenia.
4
Imprezy / Re: Szelment - sylwester
20 Gru 2011, 19:44:49
Byliśmy ze znajomymi na takim Sylwestrze w ubiegłym roku i wszyscy jednocześnie mogą stwierdzić, iż był to jeden z najlepszych Sylwestrów! Dużo będzie zależało oczywiście od pogody, nam dopisała. Na miejscu są wypożyczalnie sprzętu (narty i deski) - odpłatne, ale bardzo tanie, a zjazdy są darmowe. Naprawdę szczerze polecam!! Wystarczy zaopatrzyć się w szampana i ciepłe ubranie :)
5
Wesela / Re: Fotograf na wesele
22 Wrz 2011, 08:50:16
Polecam:
http://adamrogala.wordpress.com/

Naprawdę super fotograf, z resztą jego zdjęcia mówią same za siebie! Jest z Bstoku, ale dojazd do Suwałk nie stanowi dla niego problemu. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i szczerze możemy polecić każdemu, nie tylko na ślub!
6
Wesela / Re: AVE MARIA
24 Sie 2011, 18:19:12
Pięknie śpiewa Monika z zespołu Replay. Szczerze polecam, śpiewała na moim ślubie Ave Maria w kościele i wszyscy byli zachwyceni.
SMF spam blocked by CleanTalk